Familieberichten Colofon Familieberichten 28 Vrijdag 24 oktober 2008 PZC kyk ook op in [f]ensen[jnq n[ Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Het is tijd, ik moet nu gaan. Ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenboog, hoog in de lucht, als de zon weer opkomt. En de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van me, zoals ik van jullie gehouden heb. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een steeds moeizamer weg bespaard is gebleven, geven wij u kennis dal van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Evaline Elisabeth Bot weduwe van Gerardus Bakker in de ouderdom van 98 jaar. Cayuga Ontario Canada): Dick en Ellis Temeuzen: Frits en Ina Montreal Canada): Rita en Aad t Temeuzen: Ruud en Carla St. Georges des Agoüts Frankrijk): Ellis en Fré Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 22 oktober 2008 Correspondentieadres: Donze Visserstraat 2 4531 BD Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 27 oktober om 13.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Onze goede buurman Theo Immerzeel is plotseling overleden. We missen hem nu al. Marja en de kinderen, veel sterkte, troost en liefde voor jullie! Jan en Lies Poortvliet Karei en Tonny, Rosa Tange Zalig die in Christus sterven Meer dan een vriend is van ons heengegaan door het overlijden van Piet Kasse We zullen zijn warmte en humor heel erg missen. Goes Joke en Rinus de Witte Oostkapelle Jeanny en Jan Elzinga Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan, mijn geliefde zorgzame man, onze lieve vader en opa Dirk Jan Melio Driewegen Oudelande 27 februari 1930 23 oktober 2008 Oudelande: Nellie Melio-Schouwenaar Oostvoorne: Elly Melio Peter Stuit Kalleigh Isabelle Oudelande: Rene Melio Anja Melio-van Stee Joey Julia Wilhelminastraat 39 4436 AE Oudelande Zaterdag 25 oktober is ervan 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Dirk te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 27 oktober om 13.00 uur in de kerk van de Ned. Hervormde Gemeente te Oudelande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw D'n Ostpit te Oudelande gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden de heer D. Melio We verliezen in hem een fijne biljartvriend. Wij wensen Nellie en de hele familie sterkte toe. Ouderensoos Oudelande 23 oktober 2008 "Herinner mij zoals ik was. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam uit ons midden weggegleden. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze-lieve trotse moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Bonna Anna Molewijk-Leunis sinds 1994 weduwe van Johannes Molewijk in de leeftijd van 88 jaar. m/s Nelly: Willie en Nel Bonita en Benjamin Johan en Angelique Miranda en Leonardo Ronald en Margriet Willemstad: Frans en Gemma Remko en Kelly Bianca en Jan Esther en Wesley en achterkleinkinderen Terneuzen, 22 oktober 2008 Oostelijk Bolwerk 16 Correspondentieadres: Norbertusdreef 14 4797 EB Willemstad Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 oktober van 10.00 tot 10.20 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22,4536 HM te Terneuzen. Vervolgens begint om 10.30 uur in het uitvaartcentrum de rouwdienst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van "Zorgteam de Veste"voor de goede en liefdevolle zorg die onze moeder heeft mogen ontvangen. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Onverwacht is overleden onze buurvrouw Ella Velders-Delst Wij wensen buurman Velders en (klein)kinderen veel kracht toe om dit verdriet te dragen. Familie H. Kurvink Familie R. Keizer Mevrouw C. Romijn-den Hollander Mevrouw L.J. de Regt-Baay Familie W.N. Doeswijk Regina op de Beek-Joost van Felius Familie Ch. Coleman Familie H. van der Tuin Familie C. Hoogmoed Jacolien Grevink-Romijn Familie A. L. van de Velde Schuddebeurs, 22 oktober 2008 Mijn tijden zijn in Uwe hand Met grote droefheid geven wij u kennis dat van ons is weggenomen, na een moedig gedragen ziekte, mijn zeer geliefde, zorgzame broer en onze oom Adriaan van der Meule sinds 5 november 1969 weduwnaar van Stoffelina Tannetje Louwerse in de leeftijd van 76 jaar. N. Maljaars-van der Meule Neef en nichten 22 oktober 2008 Prinsepark 19 4357 HB Domburg Correspondentieadres: N. Maljaars-van der Meule Magnolialaan 2 4356 JG Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 oktober van 16.30 tot 17.00 uur in een zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 27 oktober om 10.00 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg, ingang Schuttershof. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Na en moeilijke laatste levensfase hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Adrie van der Meule Wij wensen Neeltje sterkte toe in dit verlies André en Jaqueline de Visser Domburg, 22oktober 2008 Het overlijden van onze oudste broer, onze zwager, oom en oudoom Jo Verkruijsse heeft ons diep getroffen. 13 januari 1928 121 oktober 2008 Soest: Izaak Verkruijsse Elfriede Verkruijsse-Jansen Frederike (in herinnering) Tanja en Rob Anneliese en Ron Evelyne en Ronald en kinderen Breskens: Bram Verkruijsse Janneke Verkruijsse-Riemens Heieen en Rudi Tamara en Johnny Bram en Chantal en kinderen Schoondijke: Anna Riemens-Verkruijsse Mach iel Riemens (in herinnering) Ronny en Bianca Ab en kinderen Schoondijke: Jan Verkruijsse (in herinnering) Lieneke Verkruijsse-de Koeijer Ina en Bram Anneten Johan en kinderen Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de heer Rinus de Vos Oud-voorzitter en erelid van Hengelvereniging H.V.S.O. Zaamslag. Wij wensen de familie veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56