Pouwelse toont zich aangenaam verrast Honda Goes ,44 Vrijdag 24 oktober 2008 PZC Middenvelder is tevreden met inzet en sfeer bij Oostkapelle. door Ron de Waal OOSTKAPELLE - De sterke seizoens start van Oostkapelle moet mor genmiddag tegen Serooskerke een vervolg krijgen. Volgens midden velder Erwin Pouwelse is er maar één manier om de derby winnend af te sluiten. „Honderdtwintig pro cent inzet tonen." Stomverbaasd over de huidige der de plaats die Oostkapelle inneemt is hij niet direct, maar de negen tienjarige Erwin Pouwelse is wel aangenaam verrast door de presta ties die tot nu toe zijn neergezet. „Het voetbalt nu wel lekkerder", zegt de student fysiotherapie. „Ze ker vergeleken met vorig jaar, toen we begonnen met een heel nieuw en tegelijkertijd ook jong team. Er zijn nu bijna geen mutaties ge weest, en je kan aan veel dingen merken dat we een jaar verder zijn. Daarnaast beschikken we nu ook over een scorende spits in de persoon van Arjen Pattenier, die er al negen in heeft geschoten. Dat scheelt natuurlijk ook aanzienlijk." Vrees dat Oostkapelle tijdelijk bo ven zijn stand leeft, heeft Erwin Pouwelse niet echt. „Heel veel ploegen in deze klasse zijn aan el- - kaar gewaagd. Als je net als ons d'an als een echt team opereert, waar iedereen veel voor elkaar over heeft, dan kan je ver komen. Maar om deze lijn vast te kunnen houden, zullen we dat ook moe ten blijven doen. Knokken van de eerste tot de laatste minuut." Ook het feit dat Oostkapelle nu veelal bestaat uit jongens uit de di recte omgeving, heeft volgens Er win Pouwelse ook bijgedragen tot een sterke teamgeest. „Maar op een sterke teamgeest hamert onze trainer Huib Meerman ook veel. Zijn stelling dat je met veel inzet en strijd veel kan bereiken, wordt nu wel bewezen." Erwin Pouwelse zelf is opvallend genoeg juist niet één van de spe lers die al geruime tijd bij Oostka pelle speelt. „Ik heb van mijn vijf de tot mijn zeventiende jaar bij De Noormannen gespeeld, maar wil de toch eens graag een stapje ho ger", verklaart hij zijn overstap naar Oostkapelle. Daarmee speelt hij morgenmiddag de derby tegen het wat lager geklasseerde Seroos kerke. „Dat is echt dé derby. De spanning die er op zo'n wedstrijd ligt, is toch wel iets speciaals", vindt Pou welse. „Maar dat Serooskerke iets lager staat, zegt helemaal niets in mijn ogen. We mogen die ploeg absoluut niet onderschatten. Vorig 'Dat Serooskerke iets lager staat, zegt helemaal niets in mijn ogen' seizoen hebben we er ook twee maal gelijk tegen gespeeld, dus ook nu zullen we er van het begin af aan moeten staan." Mocht Oost kapelle er morgenmiddag in sla gen om de kloof van twee punten met Duiveland en Arnemuiden niet verder op te laten lopen, dan nog zal het doel voor dit seizoen niet aangepast worden. „Dat blijft gewoon het linkerrijtje, en even tueel pieken naar een periodeti- tel." Met een goed gevoel treedt Er win Pouwelse in ieder geval de ontmoeting met Serooskerke tege- moet. „Het vertrouwen is groot bij Oostkapelle." Middenvelder Erwin Pouwelse van Oostkapelle heeft veel vertrouwen in een goede afloop van de derby tegen Se rooskerke. foto Lex de Meestea Nu extra rijk uitgerust met o.a.: ABS en EBD Aluminium sportpedalen en voetsteun Climate control Honda compact navigatiesysteem Licht- en regensensor Lichtmetalen velgen Metallic lak Mistlampen vóór Parkeersensoren achter VSA Uw voordeel: tót C 3.Ö75,- stuurwiel Honda Civic 1.4 Silverstone vanaf €22.450,-. Honda Civic vanaf B-label. Brandstof verbruik: min. 11/19,6 km, max. 11/14,7 km. COruitstoot: min. 135 gr/km, max. 160 gr/km. Lease o.b.v. 43 mnd, 20.000 km p/jr (Full Operational Lease excl. brandstof). Afgebeeld model kan voorzien zijn van accessoires. Silverstone- actle loopt t/m 31 december 2008 en geldt niet voor de Honda Civic Hybrid. Amundsenweg 19, 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.hondagoes.nl U rijdt al een Honda Civic vanaf 19.400,-. Leaseprijs vanaf 380,-.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46