■ïmMimmin Alle overlijdensberichten uit de krant mswmrawvmia (>£l (flensen .nl fIlenseniisM.nl Mensenlinq.nl is de site voor overlijdens berichten van het PZC. Op de site staat veel informatie over alles wat met het onderwerp overlijden te maken heeft. 30 I Donderdag 23 oktober 2008 PZC kijk ook op Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zus en schoonzus en onze lieve tante Ella Velders-Delst Tanna Geluk-Delst Bram Geluk t Riet Stols-Delst t Hans Stols Neven en nichten 22 oktober 2008 Je was als een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen. ...je had de wind niet mee Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem is bespaard, geven wij u kennis van het overlijden van Bernardus Frans Verlinde -Ben - oud-hoofdwerktuigkundige Nievelt Goudriaan Axel, 31-01-1938 t Axel, 22-10-2008 echtgenote van Abiola Seweje papa vanYemisi Ramona Correspondentieadres: Schaepmanlaan 2 4571 VA Axel De crematie zal plaatsvinden op maandag 27 oktober om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Zaterdag 25 oktober is er van 17.00 - 17.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraaf plaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar de medische specialisten L. van Reisen, A. Miedema en J. van den Bergh en huisarts J. Hoefman vooralle zorg en aandacht. Uw genade is mij genoeg. Met droefheid, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat moegestreden en verlangend naar rust van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en over-opa Marinus Christiaan de Vos Zaamslag, 13 april 1925 Zaamslag, f 21 oktober 2008 Zaamslag: Ria en Gert Dees-de Vos Miranda en Ard-Jan Tim en Sven Esther en Al len Parry Sound, (Ont)Andy en Anne de Vos Canada Richard en Ruth-Ann Elijah Monique en Jason Hannah, Sarah, Joshua, Ruth Onze dank gaat uit naar Dokter Penne en het verzorgend personeel van Zorgcentrum de Molenhof, voor de liefdevolle verzorging. Corresponden tieadres Gerard van der Nissestraat 4 4543 AE Zaamslag Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 24 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in de Molenhof, Molenstraat 3 te Zaamslag, tevens is er zaterdag in de kerk gelegenheid om schriftelijk te condoleren. U wordt uitgenodigd om de dienst van Woord "en Gebed bij té wonen op zaterdag 25 oktober om 9.30 uur in de Protestantse Kerk aan het Plein te Zaamslag. Volgens de wens van pa zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. Optimistisch tot het laatste, niet moeilijk maken voor je naasten. Gesloopt van al je krachten, bleef je op een betere dag wachten. Wij waren jou lust en je leven, maar er is geen tijd meer gegeven. Jij streed vol moed en kracht, lieve opa, rust nu maar zacht. We zullen je missen. Miranda en Ard-Jan Tim en Sven Esther en Allen Zaamslag, 2.1 oktober 2008 23 oktober 1999 23 oktober 2008 Colette, Je stem kunnen we niet meer horen. Je ogen niet meer zien, Geen kus meer op je wangen, Toen zo gewoon, nu een groot verlangen. Samen, ook met jou... Pa en Ma Schotman Alle familieberichten uit het PZC kunt u vinden op Menseniinq.nl. U kunt er familieberichten opzoeken en bekijken. Ook kunt u een persoonlijk bericht voor de nabestaanden achterlaten of een kaartje sturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68