m (Tlensenlinq.nl cei Colofon Familieberichten Oyürledöf) 28 I Donderdag 23 oktober 2008 PZC kijk ook op Siuiitijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mafi pzcfamiiieherichien@weaenemieuwsmedia.nl te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verslagen zijn we door het plotselinge overlijden van onze Buurvrouw Leni Bosman Rinus en Nellie Bas enAdje Mark en Jacqueline Hedêti ontvingen wij het droeve, bericht van het overlijden van Mw. Bosman-van Eijsden Vrijwilliger van Stichting Poelwijck-De Kraayert, locatie Dijkstede te i Mnkenszand Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met cfit ingrijpende verlies. Namens directie, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Voelwijck-De Kraayert De stilte om jou heen was vaak groot. Maar "dezestilte" zal nog groter voor ons zijn Diepbedroefd, maar vooral dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve papa én opa Splinter van Dijk echtgenoot van Marijke van Dijk-Ruyter Kortenhoef, t Terneuzen, 13 september 1935 20 oktober 2008 Terneuzen: Marijke van Dijk-Ruyter Amsterdam: Karin en Frank Stijn, Susan, Sara Tilburg: Ingeborg en Ivo Bas, Rob Voltastraat 114532 LGTemeuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 25 oktober om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Gerard van Eek De heer van Eek was in de periode van 1951 tot en met 1986 werkzaam bij de gemeente Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en verdere familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst, De burgemeester, J.F. Mulder De secretaris, S. ter Wal Wat is uw enige troost, beide in het leven en sterven? Dat ik met lichaam en ziel, beide in het leven en sterven, niet mijn, maar mijns getrouwen Zaligmakers Jezus Christus eigen ben. (Heidelbergse Catechismus) Met groot verdriet, maar met dankbare herinnering voor wie hij voor mij geweest is, geef ik u kennis, dat na een kort ziekbed de Heere tot Zich heeft genomen Zijn kind, mijn zeer lieve en zeer zorgzame man Pieter Kasse Echtgenoot van Grietje Kasse-van Belzen Eerder weduwnaar van Maria Maatje Jacoba Kasse-Kasse Veere, 22 april 1927 Arnemuiden, 22 oktober 2008 Arnemuiden: G. Kasse-van Belzen Mijn dank gaat uit naar de huisartsen en alle medewerkers van Zorgstroom, die de laatste weken mijn man met veel zorg en liefde verzorgden. Burg. Hackstraat 10,4341 EK Arnemuiden De afscheidsdienst voor familie en belang stellenden zal gehouden worden op D.V. zaterdag 25 oktober om 11.00 uur in de Gereformeerde Eben-Haëzerkerk, Kerklaan 4, Arnemuiden. In deze dienst zal voorgaan ds. C. Bijman. Aansluitend zal om 12:15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot ■condoleren. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Heden overleed na een kortstondig ziekbed onze zwager en oom Piet Kasse Sterke de Heere, Grie met dit zware verlies. Arnemuiden: C van Belzen Kamperland: J.A van Belzen-Dees Arnemuiden: M Bliek-van Belzen A Bliek Neven en nichten Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze meelevende zwager, oom en oud-oom Pieter Kasse Weduwnaar van M.M. Kasse-Kasse Echtgenoot van G. Kasse-van Belzen Wij wensen onze schoonzus en tante Grie veel sterkte toe in dit grote verdriet. Veere: L. Kasse-Dingemanse MiddelburgBram en Ina Kasse-de Rooij Onnoen Lydia, Bram en Jeanne Diranda en Peter Middelburg: Anke en David Nijsse-Kasse Youri en Femke Veere: Ko enTess Kasse-van de Munckhof Mandy Veere: Eisen Hans Keijmel-Kasse Steven en Cora Wouter Oostkapelle: John en Elien Kasse-Maljaars Daimen en Owen Achterneven en -nichten Arnemuiden, 22 oktober 2008 Na een goed en zorgzaam leven is van ons heen gegaan, onze geliefde oom Piet Kasse Wij wensen tante Grie heel veel sterkte toe. Joost en Geert de Ridder JaccoenCarolien Joyce Arnemuiden, 22 oktober 2008 Na vele jaren vriendschap, hebben we afscheid moeten nemen van Piet Kasse Zijn betrokkenheid met ons gezin was tot het laatst aanwezig. We zullen hem missen. Piet en Janny Joosse Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze buurman Piet Kasse Wij wensen onze buurvrouw Grie heel veel sterkte toe. L. van Waarde T. en J. Janse M. van Belzen A. Grootjans J. de Nooijer V.I. Razantsev M. Geldof Wij kregen het bericht dat na een lang ziekbed toch nog onverwachts is overleden, onze aardige en altijd vriendelijke buurman Cees Kempe Met respect denken wij aan Cees terug. We wensen Willy en de kinderen veel sterkte toe. Goes: Joost en Adrie Cor en Bep Freek en Nel Sandra, Angelina en Ransford In plaats van kaarten "De Heer is mijn herder Op 21 oktober is, na een kort ziekbed, door God Thuisgehaald Pieter Snoek in de leeftijd van 93 jaar. Uit aller naam: Rien Heijboer Correspondentie-adres: Schipperswegeling 14 4461 RR Goes U wordt in de gelegenheid gesteld om afscheid van hem te nemen op maandag 27 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend om 14.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbiirg. Blinkende Panhoeve Zierikzee, lOmaart 1931 En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthe 15, vers 15 Diep bedroefd en geschokt geven wij u kennis dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame echtgenote, onze geliefde en goedhartige moeder en onze dierbare oma Daniëlla Velders-Delst t Oosterschelde ziekenhuis Goes, 22 oktober 2008 Door de tranen sluipt de glimlach der herinnering. Schuddebeurs: G. Velders Brottum (Noorwegen): C.M. de Rijke-Velders M. de Rijke Persijn, Lotta, Margot Bergen op Zoom: S.A. Velders L.C. Velders-de Rijke Stijn, Niels Zierikzee: J.P. de Vos-Velders G.J. de Vos Merijn, Thijs Zuiddijk20 4317 NC Schuddebeurs Ella is thuis opgebaard, alwaar liever geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 27 okto ber om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Na een welbesteed leven, vol liefde en zorg voor zijn gezin, overleed tot ons aller droefheid mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jozias Izaak Verkruysse echtgenoot van iannigje Soede in de leeftijd van 80 jaar. Schoondijke: J. Verkruysse-Soede Middelburg: Bram Verkruysse Simone Costa Mesa (CA): Willem en Shannon Verkruysse-Wynne Sander Marike 4507 BN Schoondijke, 21 oktober 2008 Damstraat 24 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 27 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk te Schoondijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56