Taalverschillen leveren leuke misverstanden op Nu nóg mooier met annKarreman Wellness Beauty PZC Donderdag 23 oktober 2008 33 Advertorial Grijpskerke - annKarreman Wellness Beauty heeft haar toch al selecte assortiment schoon heids- en weilnessproducten van Maria Galland Paris onlangs uitgebreid met een tweetal zeld zame pareltjes: het gerenommeerde Franse make-up merk LeClerc en de voedingssupplemen ten van LavóeSage. Enchanté: LeClerc Make-up De basis van de gezichtspoeders van LeClerc is rijst, de overige ingrediënten zijn zuiver natuurlijk en gesterili seerd. Het uitzonderlijke spectrum aan kleuren geeft elke vrouw de mogelijkheid de bij haar passende kleur te vinden: er zijn lichte, rossige, gemêleerde en don kere tinten, die naar gelang de wisseling van de sei zoenen kunnen worden toegepast. De poeders van LeClerc verenigen een aantal unieke eigenschappen in zich: ze weerkaatsen het licht, zijn onzichtbaar maar creëren een groots effect, corrigeren kleine onvolko men van de huid, modelleren het gezicht, vervolma ken de teint van de huid en accentueren de innerlijke LavieSage, schoonheid van binnenuit De filosofie achter de LavieSage voedings supplementen is zo natuurlijk als maar kan: zo binnen, zo buiten! Met andere woorden: de schoonheid die u aan de bui tenkant van uw lichaam wenst, moet van binnenuit worden gestimuleerd en onder steund. Gezonde en gevarieerde voeding, een goede stofwisseling en voldoende opnamecapaciteit van de darmen zijn de voorwaarden voor een mooie, gezonde huid. De voedingssupplementen van LavieSage ondersteunen, voeden en ver beteren uw huid met het beste wat de natuur te bie den heeft. I: www.annkarreman.com; T: 0118 614678; bezoek ook de stand van annKarreman Wellness Beauty op de Scaldis Fair in Goes, van 19 t/m 22 november AGENDA OP PAD Damherten kijken Damherten opsporen in het Gadra-bos. Opgeven bij de VW Haamstede of via 0900-2020233. Burgh-Haamstede, parkeerplaats aan het eind van de Vroonweg, 17.00. Foto's fruitteeltmuseum Fotografe Christa Breure licht ruim 70 fo to's toe over fruitteelt door de jaren heen. Kapelle, Fruitteeltmuseum, 14 uur. Telescoop Lezingen van prof. Wim Gerritsen en dr. Huib J. Zuidervaart over de invloed van de uitvinding van de telescoop. M'burg, Zeeuwse Bibliotheek, 19.30-21.50 uur. p- Lezing Jaap Kooijman, hoofddocent aan de Uni versiteit van Amsterdam, spreekt over de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Middelburg, raadzaal stadhuis (ingang zij de Markt), 18.00-20.00 uur. Bloeiende Borders Lezing over het ontwerpen en aanleggen van borders in tuinen. 's-Gravenpolder, dorpshuis, 19.30 uur. Zeeuws Planetarium 3D voorstellingen om 16 en 19.30 uur. Kamperland, Haven 5. Inl. 0113-376302. MUZIEK Trio Aleotti Concert van het ensemble Trio Aleotti. Goes, Erasmusflat, 14.30 en in Ter Valcke om 19.00 uur. Klassiek concert Duo Wendy Rijken (harp) en Bauwien van der Meer (sopraan). Tholen, Ten Anker, 14.30 en om 19.30 uur in Maartenshof in Sint Maartensdijk. Curtis Eller Optreden Amerikaanse bluesmuzikant. Terneuzen, café The Pub, 21.00 uur. Klassiek concert Organiste Everarda Slabbekoorn en so praan Clara Lammers-Lisnet. Kerk van 's-Heer Abtskerke, 20.00 uur. >- Backslash Slotavond autocross Eindewege, met rock band Backslash. 's-Heer Arendskerke, dorpshuis, 19.30. THEATER Brabant Plat Show van Brabantse cabaretgroep. Goes, Theater De Mythe, 20.00 uur. Op sterk water Een verzameling getalenteerde cabare tiers die aan improcabaret doen. Vlissingen, Arsenaaltheater, 20.15 uur. Cabaret Musicalklassieker Cabaret. Middelburg, Stadsschouwburg, 20.00 uur. Pieter Derks Cabaretier brengt zijn voorstelling Waan. Goes, podium 't Beest, 20.30 uur. Singer-songwriter Chris Chameleon zondag in Ledeltheater Oostburg. door Gijs Kamphuis OOSTBURG - Schrik niet als Chris Chameleon na twee liedjes in zijn show tegen je zegt: 'Ik hou van jou'. In het Nederlands zijn deze woorden namelijk meer beladen dan in zijn moerstaal, het Zuid-Afrikaans. Daarin betekent het gewoon: ik vind je aardig. Chameleon, zanger en liedjesschrij ver uit Johannesburg, houdt ervan om tijdens zijn shows in Neder land juist dit soort verschillen in taal aan te stippen. Het levert vaak leuke misverstanden op, weet hij uit ervaring. Zondag begint in het schoonheid op ongeëvenaarde Bovendien blijven ze onder alle o digheden prachtig mat. LeClerc 1881) voorziet ook in een volledige up lijn. Oostburgse Ledeltheater zijn eer ste solotheatertournee door Neder land. „Ik ga proberen de verschil len tussen Nederland en Zuid-Afri- ka te laten zien. Taalgrapjes zijn daarvoor een uitstekend middel." Vooral zijn licht melancholische popliedjes, die hij voor het groot ste deel in het Zuid-Afrikaans zingt, moeten die humor overbren gen. Daarin vertelt de muzikant zijn levensverhaal. De naam Chris Chameleon komt namelijk niet zomaar uit de lucht vallen. In zijn geboorteland is de zanger razendpopulair. Hij kreeg er al verschillende gouden platen en nationale muziekprijzen. In ons land geniet hij enige bekend heid door de band Boo! Met die groep reisde hij een aantal jaren ge leden vaak door Europa en kwam daarbij ook in Nederland. „Maar we smeerden te veel boter op on ze boterham." Ofwel: de kwanti teit ging op den duur voor de kwa liteit. Iets waar hij niet tegen kon. 'Welke nummers ik speel, laat ik van de sfeer in het theater afhangen' „Het draait bij mij om de muziek. Die moet goed zijn." Chameleon stopte met Boo! en ging solo verder. Zijn tot op heden laatste soloalbum Ek Vir Jou is ook in Nederland verkrijgbaar. De mu- ziekpers heeft: al lovend gerea geerd. Ze noemen hem een stern kunstenaar vanwege zijn uitzon derlijke bereik van vier octaven. De singer-songwriter geeft zelf een andere verklaring voor dat suc ces. „Nederlanders snappen mijn taal en daarmee mijn liedjes. Dat is prettig." „Welke nummers ik speel, laat ik van de sfeer in het theater afhan gen." Op het podium zal Chame leon zittend op een stoel, alleen met een gitaar, liedjes spelen. Hij stelt zich op die manier kwetsbaar op, maar dat is met een reden. „Ik wil dat de mensen me zo eerst le ren kennen. Als dat werkt dan kom ik een volgende keer mis schien wel met een band." Chris Chameleon, zondag in Ledelthea ter in Oostburg. Aanvang: 20.15 uur. UITGAANSTIP Berlijn jaren dertig: een stad die danst op de rand van het ravijn. In de Kit Kat Club in de Duitse hoofdstad vermaken nacht clubzangeres Sally Bowles - de excentrie ke Master of Ceremonies - en de verleide lijke Kit Kat Girls hun bezoekers. Dit alles op een extravagante en uitbundige wijze, zoals die alleen maar mogelijk is in deze decadente club. Dat vormt een schril con trast met het opkomende nationaalsocia- lisme en de dreigingen van het nazi-regi me. ledereen probeert te overleven in de ze heksenketel want morgen kan alles an ders zijn. Cabaret is een musical die iets te zeggen heeft, maar ook een show met fantastische muziek, fraaie decors en een wervelende choreografie. Zorg dat u eer ste rang zit in de Kit Kat Club want „Life is a Cabaret..." Geniet van musicalklassie- kers als Willkommen, Maybe this time, Mo ney, Money, Money en Mein Herr. Met in de hoofdrol Sven Ratzke en Ellen Evers. Cabaret is vanavond om acht uur te zien in de Middelburgse Stadsschouwburg. foto Roy Beusker/GPD FILM BERGEN OP ZOOM Cmemm'adtueell, Bride flight: 20.00 uur; Anubis en het pad der zeven zonden: 20.00 uur; My best friend's girl: 20.00 uur; Mamma Mia: 20.00 uur. GOES 't Beest, Paris: 20.30 uur. Merral, Bride flight: 19.45 en 22.00 uur; Mirrors: 21.30 uur; My best friend's girl: 19.00 en 21.15 uur; Wanted: 21.45 uur; Anubis en het pad der zeven zonden: 19.30 uur; Ra deloos: 19.15 uur. MIDDELBURG Schuttershof, Cordero de Dios: 20.00 uur. VLISSINGEN CineCity, Angus, Thongs and perfect snogging: 16.30 uur; Anubis en het pad der zeven zonden: 14.00 en 16.15 uur; Bride flight: 16.00, 18.45 en 21.30 uur; Death race: 22.00 uur; Eagle eye: 19.00 en 22.00 uur; Kung fu panda: 14.00 uur; Mamma Mia: 16.15 uur; Max Payne: 19.00 en 22.00 uur; My best Friend's girl: 16.00, 19.00 en 21.45 uur; Radeloos: 13.45, 16.15 en 19.15 uur; RocknRolla: 19.00 en 21.45 uur; Sex dri ve: 19.15 uur; Sinterklaas en het geheim van het grote boek: 13.45 en 16.15 uur; Space Chimps: 13.45 uur; Wall.E: 13.45 uur; Wanted: 22.00 uur; Zeven van Daran: 13.45 uur. Chris Chameleon foto Robert Hamblin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35