ia Verken je grenzen bij Grontmij j^jv Grontmij Woongenot en leefbaarheid staan bij ons centraal «infotorial RWS PARTNER IN WONEN: Het begon ooit onder de naam NV Grondverbetering- en Ontginnings maatschappij. Toen, in 1915, was de doelstelling nog om woeste grond in cultuur te brengen. Nu, bijna een eeuw later, bestaat de naam Grontmij nog steeds en is het een beursgenoteerd multidisciplinair advies- en ingeni eursbureau voor bouw, infrastructuur, milieu, water, energie en industrie. Gericht op advies, ontwerp, engineering, management en turnkey-realisatie van projecten. Met zo'n 8.000 professionals actiefin Europa. In het zuidwesten van Nederland is Grontmij gevestigd in Middelburg en Roosendaal. Grontmij streeft ernaar de beste lokale dienstverlener te zijn. Visie is een sleutelbegrip. Grontmij heeft de ken nis en de ervaring en houdt daarbij re kening met belangen van opdrachtge vers en overheden. Een ondernemend advies- en ingenieursbureau dat zelf initiatie! neemt. Er wordt groot be lang gehecht aan innovatie en maat- Peter van den Dries, commercieel directeur Grontmij in Middelburg schappelijk verantwoord onderne men. Multidisciplinaire aanpak Uniek is de multidisciplinaire benade ring van vrijwel ieder project, of het nu gaat om gebiedsontwikkeling, bouwprojecten of bouw- en water management. De vragen worden steeds breder en complexer. Watermanagement is een zeer actueel thema en Grontmij heeft een grote expertise ontwikkeld op dit gebied, zowel in drink- en proceswatertech nologie als in afvalwaterverwerking. Daardoor is zij een veelgevraagde partner in de ontwikkeling van nieu we technologieën en systemen voor hergebruik van water. Samen met andere partners richt Grontmij zich op binnendijkse aqua- cultuur. Grontmij levert door haar multidisci plinaire aanpak een toegevoegde waarde aan maatschappelijke vraag stukken op het gebied van ruimtelijke ordening. Dat maakt Grontmij ook tot een aantrekkelijke werkgever. Werken bij Grontmij Peter van den Dries, commercieel di recteur Grontmij in Middelburg bena drukt graag dat Grontmij een open en infor mele sfeer kent. "Door de platte structuur liggen verantwoorde lijkheden diep in de organisatie. Initiatief wordt op prijs gesteld, ontplooiing ge stimuleerd. Sa menwerken en kennis delen zijn inherent aan on ze kennisinten sieve organisatie. Ons intranet on dersteunt dit en vormt een be langrijk platform voor informatie uitwisseling". Ontwikkeling- en loopbaanmogelijkheden "Aandacht voor onze medewerkers vinden wij vanzelfsprekend, immers zij zijn ons 'human capital'. Zij vor men de belangrijke schakel met onze klanten en andere belangrijke netwer ken. Zij bepalen met hun ambities, kennis en kunde, ons succes in de markt. Zo levert iedere medewerker zijn of haar bijdrage aan de totale pres tatie van de onderneming. Die persoonlijke bijdrage is vastgelegd in het persoonlijk resultaat- en ont- wikkelsysteem. Daarin wordt ook het loopbaanperspectief aan de orde ge steld. Grontmij biedt haar medewer kers opleidingen, cursussen en leer gangen. We hebben tal van vacatures, ook in Middelburg. Werken bij Grontmij biedt veel perspectieven, naast per soonlijke ontwikkeling is er vooral veel mooi en uitdagend werk." Voor meer informatie: www.werkenbijgrontmij.nl. Segeerssinge! 6 4337 LG Middelburg Postbus 7060 4330 GB Middelburg T +31 118 65 25 00 F+31 118 65 25 05 W www.grontmij.nl E kantoor.middeIburg@grontmij.nl De activiteiten van woningcorporatie RWS uit Goes gaan ver der dan het verhuren en/of verkopen van woningen. Het ambitieuze team staat open voor initiatieven en samenwerkings verbanden die het woongenot van hun klanten en de leefbaarheid in de wijken ten goede komen. RWS is niet voor niets 'partner in wonen'. Binnen de gemeenten Goes, Kapelle en Noord-Beveland bezit RWS partner in wonen circa 6000 wonin gen. Met bijna 80 medewerkers houdt de organisatie zich niet alleen bezig met het beheren van wonin gen, RWS biedt onder andere ver schillende woonvormen die passen bij de bewoners. Daarnaast behoren het beheer en onderhoud van vast goed voor derden en het verlenen van diensten aan Verenigingen van Eigenaren tot de activiteiten. Keuzevrijheid HR-adviseur John Mol: "RWS part ner in wonen is een maatschappelijke onderneming. Aan de wensen van onze woonconsumenten schenken wij alle aandacht. Onze drijfveer is het vergroten van de keuzevrijheid voor onze klanten. Dat uit zich on der meer in ons nieuwe wooncon- cept 'Te Woon'. Ook bieden wij zorggerelateerde projecten aan zoals appartementencomplex De Zwei in Goes. Daarin zijn voorzieningen voor algemene doelgroepen, maar is tevens plaats voor ouderen, starters, mensen met een lichamelijke of gees telijke beperking. Andere manieren om het woongenot te optimaliseren zijn onze onder- houdsservice, waarvoor klanten een contract met ons kunnen afsluiten en onze klantenpanels, waarbij wij de mening van onze huurders peilen. Verder bevorderen wij de leefbaar heid van woonomgevingen door on der meer herontwikkeling van be staande wijken en bij de wijkbeheer ders kunnen alle bewoners met hun vragen terecht. Verantwoord om gaan met mensen, milieu en maat schappij zijn voor ons belangrijke aandachtspunten." Veelzijdige organisatie Even veelzijdig als hun producten en diensten is de organisatie van RWS partner in wonen zelf. De functies variëren er van VMBO tot universi tair niveau en van technisch tot en met zeer sociaal. "Als corporatie heb ben wij een breed takenpakket, waarvoor ook de juiste mensen no dig zijn. Wij zijn een organisatie in ontwikkeling. Doordat wij voortdu rend inspelen op de veranderingen in de markt met steeds weer nieuwe re gels, wetten, maar ook met verande rende woonwensen, zijn wij een dy namische organisatie waarin plaats is voor nieuw talent. Ambitieuze men sen met bijvoorbeeld een technische, financiële, administratieve, weten het pand van RWS partner in Wonen in Goes (Foto: RWS partner in wonen) schappelijke of sociale achtergrond nodigen wij van harte uit, actief onze website in de gaten te houden voor vacatures. Een open sollicitatie sturen kan na tuurlijk ook. Concreet hebben wij mogelijkheden op het gebied van Fi nanciën, Techniek en VvE", besluit John Mol. partner in wonen RWS partner in wonen Stationspark 30 Postbus 158, 4460 AD Goes Tel: 0113 23 16 74 Fax: 0113 23 38 11 E-mail: info@rwscoes.nl Website: www.rwsgoes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 88