Gezocht: Handenen mensen die ze aansturen! HANSE STAALBOUW B.V. Zeelandia biedt volop kansen infotorial Koninklijke Zeelandia Groep b.v. is een internationaal opererend familiebedrijf dat is gespecialiseerd in het ontwikkelen, produceren, vermarkten en distribueren van bakkerij-ingrediënten en taiiormade-oplossingen voor de brood- en banket markt. Zeeiandia-producten vinden wereldwijd hun weg naar zowd ambachtelijke als industriële bedrijven. Internationaal telt Zeelandia ruim 1500 medewerkers, waarvan er 430 werkzaam zijn in Nederland. Anika van der Wette M Management- trainee Zeelandia International "Mijn functie te heel breed; wat ilc doe verschilt van dag tot dag. Ik ondersteun de Commerdee! Directeur, Commercieel Manager Zeelandia International bij diverse werkzaamheden zoals het organiseren van een groot internation aal seminar voor accountmanagers. Onze grote industriële klanten opereren het eerste wereldwijd. Daarom zijn ook buitenlandse dochterondernemingen van Zeelandia hierbij betrok ken. Ik ben voer hen het eerste aanspreekpunt. Inmiddels ben ik ai in Spanje en Duitsland geweest en ga binnenkort naar Zweden. Dat internationale aspect was voor mij reden om voor Zeelandia te kiezen. Tegelijkertijd kan ik vanuit Zeeland werken, waar mijn 'roots' liggen. Daar ben ik heel blij mee." Rudolf Haisma (41} Banketbakker afdeling Technical Customer Support 1992 "Onze afdeling is de technische vraagbaak voor (banketbakkers die onze producten afnemen, overal in de wereld. We beantwoorden hun vragen over bijvoorbeeld bakproces of receptuur. We zoeken naar oplossingen bij eventuele klachten. Dat doen we vanuit serviceoogpunt. We willen graag dat klanten van bakkers de producten zo lekker vinden, dat bakkers meer gaan verkopen. Dat is uiteindelijk ook in ons voordeel. We zoeken naar oplossingen. Daar naast verzorgen we demonstraties op beurzen en bij bakkerijen. We ereeren recepten en laten bakkers zien hoe zij leuk en praktisch iets met onze producten kunnen maken. Dat doen we in de hele wereld, van Polen tot India. Je praat en werkt daar met de lokale bevolking, met de mensen op de werkvloer. Die zijn heel benader baar en zeer leergierig, dat maakt het erg leuk en waardevol." Frank Mo reus {39) Productieleider Poederfabriek 2 HHSHP 2006 "!n de fabriek waar ik productieleider ben, maken we broodpoeders.Datzijn mixen die industriële bakkerijen en ambachtelijke bakkers gebruiken om brood te maken. We doseren, mengen, tappen en voeren de mixen af op pallets en rolcontainers. Ik stuur direct vier ploegleiders en indirect ruim vijftig medewer kers aan. Hun veiligheid is mijn verantwoorde lijkheid. Daarnaast moet ik ervoor zorgen dat we een kwalitatief goed product leveren. Het halen en behouden van certificeringen is daarbij belangrijk, ik moet ervoor zorgen dat alles zo efficient mogelijk gebeurt Daar krijg ik alle vrijheid en ondersteuning voor. ik kan gericht werken aan het ontwikkelen van medewerkers. Dankzij hun bereidheid en inzet halen we zulke goede resultaten. We doen het samen." Kees Aa moutse (27) Allround onderhoudsmonteur 2007 "In iedere Zeelandia-fabriek verzorgen een elektrisch en mechanisch monteur het onder houd van het machinepark. Ais mechanisch monteur verhelp ik storingen tijdens het pro ductieproces. Bijvoorbeeld als er een band of rol kapot gaat. Daarnaast verricht ik ook gepiand, preventief onderhoud. Voedselveiiigheid is in mijn werk heel belangrijk. Als ik iets vastdraai, moet ik dat bijvoorbeeld altijd goed borgen; er mogen geen schroefjes losraken. Bovendien moet alles schoon en netjes zijn: eik hoekje, elk gaatje. Mijn werk is heel afwisselend; er zijn verschillende soorten machines. En een storing komt natuurlijk altijd onverwachts. Als je die oplost, kan de zaak weer draaien. Dat geeft mij een goed gevoel." Kijkt u eens door een andere bril naar de bedrijfspanden die u dagelijks ziet. Vaak zijn zij het pro duct van het vakmanschap van Hanse Staalbouw uit Nieuwerkerk. Al ruim honderd jaar is Hanse Staalbouw een begrip in Zuidwest-Nederland. Zij vervaardigen staalconstructies voor de bouw, maar ook voor andere sectoren. Tevens is Hanse Staalbouw gespeciali seerd in dak- en gevelbekleding. Dat leidt steeds vaker tot opdrachten voor de leve ring van complete gebouwen: een loods of bedrijfshal al dan niet gecombineerd met een kantoor. Maar ook 111 andere vormen van utiliteitsbouw en woning bouw heeft bet Nieuwerkerkse bedrijf zijn sporen verdiend. samengesteld tot een specifiek product. In de eigen spuitafdeling wordt dit voorzien van elke gewenste coating en kleur. Ook thermisch verzinken en poedercoaten be horen tot de mogelijkheden. De produc ten worden met eigen auto's vervoerd. "Wij leveren bijna altijd maatwerk, hetzij als hoofdaannemer, in opdracht van der den of als partner in een bouwteam", ver telt technisch directeur Willem de Jonge. "Hanse Staalbouw is erkend leerbedrijf. Mede doordat wij ons personeel in eigen huis opleiden, kunnen wij het werk snel en foutloos leveren. Vanaf het binnenko men van de staalplaten tot en met de montage zijn onze eigen mensen bij het proces betrokken. Zij beheersen hun vak manschap tot in het kleinste detail en kennen alle bijzonderheden van de op dracht als geen ander." Vacatures "Wij zoeken voortdurend handen... en gemotiveerde mensen die ze zo kunnen aansturen dat wij daadwerkelijk zijn, wie pretenderen te zijn: Dé aannemer voor al uw staalconstructies", aldus commercieel directeur Adri van der Maas."Monteurs van staalconstructies zijn altijd welkom. Tevens nodigen wij werkvoorbereiders, projectleiders en monteurs dak- en gevel systemen of mensen die daarvoor willen studeren van harte uit bij ons te sollicite ren." Standaarduitrusting Hanse Staalbouw werkt volgens VCA**. Dat staat voor veiligheid, kwaliteit en be trouwbaarheid. Werkkleding, schoenen en andere benodigdheden om daaraan te voldoen, behoren tot de standaarduitrus ting van alle productiemedewerkers. Vakmanschap Alle staalconstructies worden in de eigen productiehal vervaardigd. Om aan de steeds toenemende vraag te kunnen blij ven voldoen, zijn onlangs een volledig geautomatiseerde pons-knipstraat en een boor-zaagstraat aangeschaft. Daarmee zijn maatvoeringfouten uitgesloten en wordt op de millimeter nauwkeurig werk gele verd. Hanse Staalbouw heeft echter meer disciplines in huis. Dankzij hun machines voor knippen, zetten en assembleren van plaatmateriaal leveren zij als een van de weinigen in de regio de meest uiteenlo pende stalen vormen die kunnen worden De Weel 13 4306 NV Nieuwerkerk T0111 641333 F 0111 64 33 35 E info@hansestaalbouw.nl i www.hansestaalbouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80