Familieberichten kiikookop (H (Denseniinq.nl üyaflsdöji Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 22 oktober 2008 PZC Sluittijde.n overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Dag lieve Dirk dan nu écht de allerlaatste fblo, op je laatste reis, behouden vaart. alle oud-Philippo's vrienden en vriendinnen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer J.B. Griep Wij zien terug op een periode van ruim 29 jaar, waarin hij als machinistenhulp bij de Provinciale Stoomboot diensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen drs. K.M.H. Peijs voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 21 oktober 2008 Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje en alle beetjes dieje stief 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ikhen wat moe maar op 'n koer dan hen je aan je laatste beetje toe Toon 'Hermans Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overCijdenvan onze iieve moeder ch oma Helena Janna Margrietha B osman-van Eijsclen - Leni - echtgenote van Wouter Bosman (t 22-12-1986) 05-02-1943 20-10-2008 Kloetinge: CamiC Bosman Judith, den Braber Wessel, Lindy Kapeüe: Mischa Gijzel-Bosman Jan-Kees Gijzel Jesper, Kirsten Putterfiof 8 4451CJ Heinkenszand De ajscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 24 oktober om 13.15 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de A[gemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het Dienstgebouw van voornoemde kerk. Na de begrafenis is er in de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Dag lieve oma-oma Leni Jammer dat we geen rommeltje meer bij je kunnen maken. We zullen je enorm missen! Dikke kus van: Jesper, Wessel, Kirsten, Lindy 'Eengoede vriendin is moeilijkje vinden, nog moeilijker is het om afscheid te nemen en onmogelijkom te vergeten! Mijn dierbare vriendin, onze 'tante' en oma Leni Leni B osman-van Eijsden is overleden. Wij zullen haar erg missen. Levien den Braber (in dierbare herinnering Marijke Roozemond René en C fian tal Judith, en Camil Wessel, Lindy Simone en Christian Erik en Santa Naomi Heinkenszand, 20 oktober 2008 In dierbare herinnering dragen wij met ons mee Leni Bosman j Zo veef meer dan een lieve buurvrouw. Joop en Arda, Maurice, Bas enjosine, Laurens Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Cees Kempe Joop en Nel Kempe les en Sjaak Schrijver Neven en nichten Met ontsteltenis namen wij kennis van het onverwachts overlijden van de heer Ko Koppejan Wij hebben hem leren kennen als een betrokken en prettig mens waarop altijd een beroep gedaan kon worden. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers van Werkplein Walcheren Het is tijdik moet nu gaan. Ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen. Hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt. En de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van me. Zoals ik van jullie gehouden heb. Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia Jannetje Maria Koster-van Dongen Corrie - In de leeftijd van 76 jaar Hein Koster Wilma en Cees jan en Nancy Joyce en Remi Chantal en Arjan fessy André en Jolanda Maikel 20 oktober 2008 Boerenweg 6 4301 SG Zierikzee De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 24 oktober om 13.00 uur in het Multifunctioneel Centrum te Zierikzee, De Huijbertstraat 35, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Zierikzee. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd gebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Koster-van Dongen Noordwelle: Jannie Jonker-van Dongen Toon Jonker Zierikzee: Leny de Vrieze-van Dongen Mary de Vrieze f Jopie Beekmans-van Dongen Piet Beekmans Tiriie Araujo-van Dongen t Ribamar Araujo Middelburg: Leo van Dongen Arnemuiden: Harrie van Dongen Ria van Dongen-Bal Zierikzee: Jan van Dongen Sjoukje van Dongen-Hage Kortgene: Astrid Huissoon-van Dongen Leo Huissoon t Neven en nichten Zierikzee, 20 oktober 2008 Heel verdrietig, maar wel vol bewondering voor de wijze waarop zij de strijd tegen haar ziekte is aangegaan, geven wij kennis dat onze lieve schoonzus is overleden Corrie Koster-van Dongen Zierikzee: C. Knies-Koster L. Koster J. Koster-Visser W. Idzerda-Koster B.Idzerda J.A. Koster M.M. Duits Wij namen geschokt kennis van het overlijden van Mevrouw C. Koster-van Dongen Echtgenote van de heer H. Koster, medeoprichter van ons bedrijf. Wij wensen familie, vrienden en bekenden,veel sterkte met dit verlies. Medewerkers Schildersbedrijf Gebr. Kbster B.V. Zierikzee, 21 oktober 2008 Geschokt namen wij kennis van het plotselinge overlijden van Mw. C.J.M. Koster-van Dongen We wensen fan en zijn familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Medewerkers Schoonmaakbedrijf Koster Co BV, Zierikzee Heden bereikte ons het bericht van overlijden van oud-burgemeester Lodder In de periode 1956 - 1970 was hij burgemeester van de gemeenten Driewegen, Ellewoutsdijken Borssele. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders en degemeenteraad van Borsele Op 18 oktober hebben we afscheid moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Joke Prince - Srool Joke werkte sinds 1989 bij Zorgstroom. Zij heeft zich in verschillende functies bijna 20 jaar ingezet voor onze klanten, eerst als thuishulp, daarna als verzorgingshulp en verzorgende. We verliezen in Joke een fijne collega die we erg zullen missen en wensen haar man, kinderen, familie en vrienden heel veel sterkte toe dit zware.verlies te dragen. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Zo'n mooi mens. Zo positief. Zo geknokt en toch verloren. Joke Prince Op 18 oktober vernamen wij dat onze zeer gewaardeerde collega is overleden. Tot het laatst toe was zij betrokken bij haar werk en de clienten. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Collega's team verzorging-wijkverpleging Oost-Souburg Ritthem Personeel Thuiszorg Zorgstroom Rayon Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68