Familieberichten 26 I Dinsdag 21 oktober 2008 PZC swb Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment. Het wilde niet meer. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voorzien van het HL Sacrament dei- Zieken, op 93-jarige leeftijd van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jozina de Jonge echtgenote van Odiel de Jaeger Oostburg: O.M.G. de Jaeger Waterlandkerkje: Frans en Cecile de Jaeger-Onderdonck Hannie en Sjaak Martine Jurian Petra en Jacco Maxime Serge Oostburg: Marie-Louise de Jaeger Edwin en Evelien Evy Demi Breskens: Rita van Damme-de Jaeger Jacques van Damme t Michel en Astrid Thom Robin Patricia 18 oktober 2008 Jupiter 4 4501 EV Oostburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 22 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op donderdag 23 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna er gelegenheid is de familie in de kerkzaal te condoleren. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit klagend, nooit vfagend Haar lasten in stilte dragend Haar handen hebben voor ons gewerkt Haar hart heeft voor ons geklopt Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is tot onze droefheid van ons heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Eulalie Rosalie Klaassen-de Caluwé weduwe van Abraham Klaassen in de leeftijd van ruim 87 jaar. Sluiskil: J. Klaassen P.M. Klaassen-Herrebout kinderen en kleinkinderen Terneuzen: S. de Ruijter-Klaassen G.J. de Ruijter kinderen en kleinkinderen Zaamslag: P. Klaassen H.C. Klaassen-Dieleman kinderen Terneuzen, 18 oktober 2008 Correspondentieadres: Boven weg 59 4541 GP Sluiskil De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 23 oktober om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Sluiskil. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Protestantse Kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil, welke aanvangt om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "De Ark". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen. Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Toch nog onverwachts hebben wij, na een moedig gedragen ziekbed, afscheid moeten nemen van onze neef Cees Kempe Met respect herinneren wij zijn optimisme en de wijze waar op hij invulling gaf aan zijn leven. Wij wensen Willy en de kinderen veel sterkte toe. oom Piet en tante Jo Goovers Hans en Els t Marco en Annette Tim en Floor Roland en Bregje Angelo Ruud en Lilian Vincent en Alexander - Peter en Corrie Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer C. Kempe oud-medewerker van de gemeente Goes bij de afdeling Publiekszaken De heer Kempe is 40 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, waarvan de laatste jaren als senior medewerker burgerzaken. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D.J. van der Zaag De secretaris, drs. C.G.M. Maas Goes, 21 oktober 2008 Cees nam het leven zoals het kwam, zat nooit bij de pakken neer. Zorgde voor de vrolijke noot, nu is hij er niet meer. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Cees Kempe Hij was voor ons een fijne, meelevende collega. Wij wensen Willy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Medewerkers afdeling Publiekszaken gemeente Goes Met heel veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze voorzitter Cees Kempe DE ZONNEBLOEM Wij hebben Cees leren kennen als een bevlogen, inspirerende vrijwilliger, een bestuurder met visieEen man met een enorme 'drive', een knokker........ Wij wensen zijn vrouw Willy en (klein)kinderen heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Vrijwilligers en bestuur van de plaatselijke afdeling De Zonnebloem, Goes e.o. Zo zult Gij zijn voor mijn gemoed Mijn rots, mijn deel, mijn eeuwig goed. Psalm 73 13 berijmd Met heel veel liefde hebben wij afscheid kunnen nemen van onze zorgzame vader, opa en "oude" opa Pieter van Leeuwen gehuwd geweest met Joppa Maatje van Leeuwen-Hagesteijn t 1999 21 december 1919 t 18 oktober 2008 Zierikzee, Lies en Adrie van Grootveld-van Leeuwen Sint Laurens, Cora en Hans Minderhoud-van Leeuwen Nieuwerkerk, Lenie en Sander Flikweert-van Leeuwen Sam en Lianne van Leeuwen-Bolle Brouwershaven, Co en Anita van Leeuwen-Bouman Zierikzee, Joost en Tanny van Leeuwen-de Jonge Greta en Rien Kloet-van Leeuwen Hans weert, Cor en Ria van Leeuwen-Tel kamp Nieuwerkerk, Els en Jan Wessels-van Leeuwen Zierikzee, Aart en Lia van Leeuwen-de Nooijer Almkerk, Joke van Leeuwen kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoofdpoortstraat 58 4301 AV Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. woensdag 22 oktober in de Chr. Ger. kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Haar ogen, orenen hart waren dag en nacht, jaar na jaar, gericht op geluk van anderen. Nooit klagend, nooit vragend. Je hebt gevochten tot het einde. Mijn lieve vrouw en onze lieve mama Elisabeth Wilhelmina Lindenberg - van de Putte Else Middelburg, 18 juli 1964 t Middelburg, 18 oktober 2008 Middelburg: Bram Lindenberg Almelo: Matthias en Gerdien Middelburg: jonathan Irene Arianne Ruben Simone Pauline Bernard Smaragd 9 4337 MC Middelburg U wordt uitgenodigd om de rouwdienst bij te wonen op donderdag 23 oktober a.s. om 14.30 uur in de Thomas kapel, Vrijlandstraat 98. Voorafgaand aan de dienst is er aldaar van 13.30 tot 14.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 16.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. De familie waardeert het zeer, wanneer u een persoonlijke herinnering achterlaat op het 'Persoonlijk Requiem', de herdenkingspagina op internet van Else. U gaat hiervoor naar www.requiem.nl en vult bij naam 'Else' in en bij het wachtwoord 'Lindenberg'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vol bewondering voor haar doorzettingsvermogen en moed delen wij u mede dat na een leven dat in teken stond van liefde voor haar gezin, onverwacht is overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Else Lindenberg - van de Putte Nel van de Putte-de Jonge Hugo en Corine van de Putte Sam, Emma en Vera Jan en Margriet Louisse-van de Putte Anne, David, Eline 18 oktober 2008 Nooit meer Else aan de telefoon. Nooit meer: "Ik zal hem even roepen Nooit meer: "Bel z'n mobiel maar". Nooit meer vragen: Hoe gaat het?". Nooit meer samen praten over de kinderen. Nooit meer De vrouw van onze medewerker Bram Else is plotseling overleden. Wij wisten dat zij al lang ziek was, maar dat zij zo snel zou overlijden, dat had niemand verwacht. Bram, kinderen en oma van de Putte; wij wensen jullie veel sterkte toe in de komende tijd. Wij zijn er voor jullie. Alle medewerkers van uitvaartverzorging de Groot-de Kam BV Marian van Aartsen Cor Baars Sjaak Dekker Yvonne van der Pool Ad Bakhuizen Jo Dekker Amy Denayère Jolanda Denayère Kees Groenewegen Rie Groenewegen Netty Vromans Cees van de Kop Saskia Leenes Noor MacLean Comelis de Vries Bibian van Belzen André de Rijke Lex van Dijken Ellen Kortenbout Angela de Groot Alexander de Groot Yvon de Kam Middelburg, oktober 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80