W" opzegaienst Si Familieberichten (llenseniinq.nl - v_ 30 I Dinsdag 21 oktober 2008 PZC Algemene kennisgeving Flink was je, je hele leven, en je wilskracht is tot het einde gebleven. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan haar leven, is toch nog onverwachts overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en hele oude oma Johanna Jacoba Roelse-Suurmond 23 oktober 1915 119 oktober 2008 Vlissingen: Kees en Addie Peter en Debbie Diana Oost-Souburg: fan en Ria Miranda en Jan-Pieter Annemieke en Jelle Oost-Souburg: Jack en Mary Monique en Marcel Jason en Mirjam Vlissingen: Roland en Yvonne Vivian Sam Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zeilmarkt 12, boven 4381 BS Vlissingen Moeder is opgebaard in haar eigen kamer in Scheldehof, Stadhuisplein 22 te Vlissingen, kamer 7. Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 22 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. Op vrijdag 24 oktober willen wij samen met u onze herinneringen delen om 12.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend om 13.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank voor alle goede zorgen aan haar gegeven voor het verzorgend personeel van Scheldehof. Dag lieve Oma Door de tranen van nu, schemert de glimlach van herinnering. "Boem is ho" Dikke kus Vivian, Sam Wat blijft is de herinnering. (O)ma Roelse-Suurmond is niet meer. Wij zijn verdrietig. Conny, föhn en Robin Geelen mm -V£ gfüg Dag opa koekeloeretje We zullen u nooit vergeten! Raymond, Benjamin Esther en Jeffry, Esmée, Chyanna Bedroefd namen wij kennis van. het overlijden van onze zwager en oom Simon Schout We wensen de familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Ritthem: M. van Belzen Middelburg: W. Louwerse-Marijs Neven en nichten. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwelen "Rust in vrede Bedroefd maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, willen wij na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, u mededelen dat na een verloren strijd is overleden, onze vader, schoonvader', opa en oude opa Jacob Strobos Jaap weduwnaar van Cornelia Krina Geluk in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: Jolanda Meivin en Natalia Ricardo Tatiana en Patrick, Ouincey Middelburg: Ronald en Ellen Ilse Danilo Pedro Remi Oost-Souburg: Jacqueline en Fred Tommy Mario Vlissingen: Karina Jaimy Middelburg, 18 oktober 2008 Correspondentieadres: Ravesteynplein 25,4382 GT Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen woensdag 22 oktober van 18.00 uur tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 24 oktober om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Plotseling ging van ons heen; een vrouw graag onzichtbaar, maar die altijd klaar stond met wanne belangstelling voor een ander. We zullen haar missen. Lien Tielkemeijer-Marcusse Fam. Basting Fam. Koevoets Fam. v. Poortvliet Fam. Bleeker Fam. Zoeteweij Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kinderen van één Vader reikt elkaar de hand. Zacht en kalm is uit dit aardse leven heengegaan en weer gekeerd tot haar Heiland, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Abrahamina Anthonetta Verwijs-van Nieuwenhuijzen sinds 16 februari 1976 weduwe van Adriaan Cornelis Johan Verwijs 6 november 1913 20 oktober 2008 Yerseke: P.M. Verwijs L.J. Verwijs-Verhulst Monique en Gert-fan Minderhoud Jim, Dave Esther en Marien Maas Emilia, Eliana, Michaëla St. Philipsland: A.A.M. Verwijs C.J. Verwijs-Rouw André en Helen Verwijs Godelieve Mariëlle (in liefdevolle herinnering) Anthonie en Teunike Verwijs Zorgcentrum "Vredelust" Damstraat 68, Yerseke Correspondentieadres: Langeville 63 4401 GM Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt D.V. donderdag 2.3 oktober om 13.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zijn verdrietig omdat Bernardus Franciscus Willemse Bernard afgelopen zaterdag is overleden maar we zijn blij met alle mooie en fijne herinneringen. Hij is 85 jaar geworden. Het was goed en het is goed zo Echtgenoot van Corry Hendriks Vader van: Maarten en Ineke Bernard en Lia Reimond en Mieke Lidwien enTonnie Goes, 18 oktober 2008 Zonnebloemstraat 2,4461 PL U kunt afscheid van hem nemen, voorafgaand aan de afscheidsdienst, op donderdag 23 oktober van 14.00 tot 14.30 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden om 15.00 uur in de Parochie van de Heilige Maria Magdalenakerk, Zuster straat 4 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula van het Gasthuis. Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70