woning virtueel in bij Paauwe Slenderen en koersbal aan de man gebracht Belbussen blijven op het eiland Robbert Lavën non iron shirts 2 voor 89,95 s PZC Dinsdag 21 oktober 2008 23 GOES - De belbussen op Schou- wen-Duiveland worden niet veran derd in vaste lijnen. Hoewel busbe drijf Connexxion vorige week aan gaf een groot deel van de belbus sen af te schaffen, gaat dat niet op voor die op het eiland. De bezet ting van de belbussen is daar niet druk genoeg voor. Op Schouwen-Duiveland rijden belbussen tussen Zierikzee en Oos- terland, Serooskerke en Nieuw- Haamstede en tussen Serooskerke en Den Osse. Die hebben in principe een vaste dienstregeling, maar komen alleen als er uiterlijk een uur vantevoren gebeld wordt. Blijf Bewegen-middag van Welzijnshuis met testkoffer conditie. door Esme Soesman NIEUWERKERK - Alom bekend is slenderen onder ouderen nog niet. Daar komt dinsdag 28 oktober wel licht verandering in als ouderen een kijkje nemen in Studio Fit in Nieuwerkerk. De studio is één van de deelnemers aan de eilandelijke Blijf Bewegen-middag van het Welzijnshuis. Doel van de midddag is senioren kennis te laten maken met diverse takken van sport onder het motto 'Blijf bewegen voor een leuker le ven'. Ook in Bruinisse (FysioFit), Burgh-Haamstede (galmproject, koersbal, bowls en tragertherapie) en Zierikzee (nordic walking en ta feltennis) kunnen ouderen volop bewegen. Belangstellenden die langskomen, gaan niet met lege handen naar huis - belooft Jacque line Bouwman van het Welzijns huis. Bezoekers krijgen een stap penteller cadeau. Ook kunnen zij meedoen aan testjes uit de testkof fer van de stichting Consument en Veiligheid, waarbij valpreventie centraal staat. Bekeken wordt bij voorbeeld hoe het met evenwicht en spierkracht is gesteld. En dan heb je natuurlijk kans de sport van je leven tegen het lijf te lopen, zoals slenderen. Bij het slen deren wordt gebruik gemaakt van zes gemotoriseerde bewegingsban- ken waarbij diverse delen van het lichaam voortdurend in beweging zijn. Een bewegingsvorm die juist ook voor ouderen zeer geschikt is omdat de gewrichten niet belast worden. Meet informatie over de Blijf Bewegen-middag is verkrijg baar bij Jacqueline Bouwman van Welzijnshuis Zierikzee: 453457. SEGEERSSTRAAT 29 MIDDELBURG www.podolaven.nl Buis Vlaketunnel nacht dicht voor onderhoud SCHORE - Eén buis van de Vla ketunnel in rijksweg A58 bij Scho- re is vandaag van 19.30 uur tot morgenochtend 6.00 uur afgeslo ten voor onderhoud. Het gaat om de zuidbuis van de tunnel waar verkeer doorheen gaat vanuit Goes in de richting van Bergen op Zoom. Afgelopen nacht is onderhoud ge pleegd aan de noordbuis van de Vlaketunnel in de rijrichting Ber gen op Zoom-Goes. Koor Fiakkee zoekt kinderen voor project NIEUWE-TONGE - Het Samengestel de Kinderkoor uit Nieuwe-Tonge zoekt zangers tussen de zes en achttien jaar voor een éénmalig project. Dat omvat vijf keer oefe nen in Nieuwe-Tonge en twee op tredens, begin volgend jaar in Mid- delharnis en Oud-Beijerland. De contributie bedraagt vijf euro. Opgeven kan via 06 51879021 of op de website www.christelijkkinder- koor.zingtmee.nl. Dorpsraad Oosterland heeft nieuwe website OOSTERLAND - De dorpsraad van Oosterland heeft een nieuwe web site. De pagina ziet er professio neel uit, is meer interactief dan de vorige en biedt meer nieuws. Er is ook een speciaal plekje voor de jeugd. De raad roept inwoners en bezoekers van de website op om zelf bijdragen te leveren. De nieuwe site is te vinden op www.dorpsraadoosterland.nl. Theetuin sluit seizoen af met wintermaaltijd NIEUWERKERK - Theetuin De Stok- roos aan de Krabbenhoekseweg tussen Nieuwerkerk en Sirjans- land sluit 1 november het seizoen af met een wintermaaltijd. Aanslui tend krijgen bezoekers een kopje koffie of thee met iets lekkers. De tuin is open vanaf 16 uur voor een drankje; de maaltijd begint om 17.30 uur. Kosten 18,50 euro per persoon. Reserveren is gewenst en kan via 0111 641389. Ongeval met vrachtwagen op A58 GOES - Een vrachtauto is gisteroch tend rond negen uur in de mid denberm beland op de snelweg A58 tussen Goes en 's-Heer Arendskerke. De politie vermoedt dat de chauffeur, een 33-jarige man uit Apeldoorn, tijdens het rij den onwel is geworden. Hij is naar het ziekenhuis gebracht. Het ver keer heeft weinig last ondervon den van het ongeluk, omdat er nog een rijbaan vrij was. Johan Paauwe (links) en Steven Marteijn richten een digitale huiskamer in. foto Ronald den Dekker Kanaalstraat 12. 4388 BM Oost-Souburq PODO - POINT in zwart en oudzilver

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51