de Via Caetani in Rome
'Personen op belangrijke posten in het staatsapparaat wilden Moro dood'
Eleonora, weduwe van Aldo Moro in Internationaal terrorisme sinds 1945
PZC Dinsdag 21 oktober 2008 43
06:00 Koopjes tv 07:15
Little house on the prai
rie 08:05 The bold and
the beautiful 08:30 Trau
ma NL 09:00 Best of
Homeshopping 12:00
Two and a half men
12:25 Love, Ine 12:45
Circus 13:10 The Guar
dian 14:00 Hart van Ne
derland - Late editie
14:20 Shownieuws 14:35
Ballroom bootcamp
15:30 Wegmisbrui
kers 16:25 The bold and
the beautiful 16:50 Lit
tle house on the prairie
17:45 According to Jim
06:20 Married with
children 06:45 RTL
Nieuws 08:15 Teleshop
7: Best direct 08:45 RTL
Nieuws 09:00 RTL Z
Nieuws 15:20 Wekelijks
gesprek met de minis
ter van Financiën 15:30
RTL Z Nieuws 15:50 We
kelijks gesprek met de
minister van Financiën
16:00 RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Oprah Win
frey show
06:55 Gilmore girls
07:45 Hotel 08:15 Born-
2Cook 08:50 Ready stea
dy cook 09:45 TekT-
VShop 10:45 Astro TV
12:45 Desperate hou
sewives 13:35 Gilmore
girls 14:30 Disney's Phi-
neas Ferb 15:05 Every
body hates Chris 15:30
Hotel 16:00 Born2Cook
16:35 Smaken verschil
len 17:05 Ready stea
dy cook
09:10 JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer Lilo& Stitch,
Monster Buster Club,
Totally spies, Fillmore,
Timon en Pumbaa, Dis
ney's The Legend of Tar-
zan, Yin Yang Yo, Galac-
tik Football, Kim Possi
ble, Totally spies, Poké-
mon, Monster Buster
Club, Recess, Kim Possi
ble, Totally spies
18:05
De grote verbou- 18:00
The A-Team, ac
18:05
De grootste ver
18:05
The Guardian,
18:00
Sneak, filmupdate
wing, realityserie
tieserie
liezer, afvalpro-
dramaserie
18:05
Everybody hates
18:55
Knight rider, ac
gramma
Chris, comedyse
tieserie
rie
18:35
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder- 19:55
Married with
19:05
Het zonnetje in
19:00
Desperate hou
19:00
Trick Treat,
land - Vroege
children, comedy
huis, comedyserie
sewives, dramase
candidcamerashow
editie, nieuwspro
serie
19:35
Dr. Phil, talkshow
rie
19:05
Will Grace, co
gramma
medyserie
19:20
Shownieuws -
19:30
Friends, comedy
Vroege editie
serie
20:00
Trauma NL, reali- 20:30
Ticker, actiefilm
20:30 The matchmaker, 20:00
Smaken verschil
20:00
Two and a half
tyserie
filmkomedie
len, culinair pro
men, comedyserie
20:30
NCIS, detectivese
gramma
20:30
You only live twi
rie
20:30
SINGLE, drama
ce, actiefilm
serie
serie
21:30
komische dramase
rie
Hotel Babylon,
dramaserie
22:30
Hart van Neder:
22:15 Unabomber: The
22:15 Bizarre bruilof
22:35
Law Order:
22:50 Buffalo soldiers,
land - Late editie,
true story, film
ten, beelden
Special Victims
oorlogsfilm
reportages
drama
22:45 As the world
Unit, dramaserie
22:50
Piets weerbe
turns, soapserie
richt, weerbericht
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:15
De hotelpolitie,
informatief
23:35 Oprah Winfrey
show, amusement
(h)
23:30
Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
Ruzie met de bu
00:00
RTL Poker: World
00:25
De grootste ver
00:25
Smaken verschil
00:45
Veronica Poker
ren
Series of Poker
liezer (h)
len (h)
01:45
Nachtprogram
Happy Hour
01:00
Teleshop 7
01:20
Teleshop 8
01:00
Nachtprogram
mering
01:01
Nachtlounge
01:21
Sneak preview
mering: Relax TV
02:00
Poker after dark
03:00
Sneak preview
02:00
KamasutraTV
04:00
Hart van Neder
02:45
Nachtprogram
05:30
RTL Nieuws
05:30
Tel Sell
land - Late editie/
Shownieuws (h)
mering
00
S°
b
o
K>
O
b
o
to
N>
N>
U>
b
o
O
kou betekenen. Hebben de Rode
Brigades weet gehad van dit alles?
Of anders gezegd: wie heeft er ga
ren bij al de aanslagen van de Bri
gades gesponnen? Niemand die
het met zekerheid kan vertellen.
Degenen die het wel weten hou
den hun kaken op elkaar. Onder
hen zijn circa tweehonderd voor
malige leden van de terreurgroep,
die zich nog steeds buiten Italië op
houden. De meesten van hen ver
blijven in Frankrijk. De Belgische
zender Canvas zendt vanavond
deel 2 van de zesdelige serie Inter
nationaal Terrorisme Sinds 1945
uit en gaat nader in op de rol van
de Rode Brigades.
Internationaal terrorisme sinds 1945.
Vanavond: de Rode Brigades.
België, 21.40 uur
De vermoorde Italiaanse premier Aldo Moro achterin een auto in Rome,
1978. De premier werd vermoord door de Rode Brigade. foto AP
OVERIGE iH3
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Wat nu?
18:32 Land van water
18:41 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Dogs with jobs. 14:25
Thuis. 14:55 Heartbeat. 15:45
De drie wijzen. 16:20 Return to
Tuscany. 16:50 Clips. 17:05 Oh,
doctor Beeching! 17:35 Buren.
18:00 Het journaal. 18:10 De
rode loper. 18:30 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 Flikken
Maastricht. 21:25 Doodgraag
leven. 22:00 De laatste show.
22:50 Het journaal laat. 23:11
KENO-uitslagen. 23:12 Het
weer. 23:15 De collega's. 00:05
Man bijt hond.
België 2
07:00 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot. 07:10
Missy Mila. 07:15 Disney's Phi-
neas and Ferb. 07:30 Disney's
Kim Possible. 07:50 Missy Mila.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Mama
Mirabelle. 08:40 Mijn sport is
top. 08:50 Karrewiet. 08:59
CANVAS. 09:00 Terzake. 09:35
Herfstbeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Musti. 15:35 Symfol-
lies. 15:40 Pocoyo. 15:50
Kabaal in de stal. 16:05 Mijn
liefste vriendjes Teigetje en
Poeh. 16:25 Samson en Gert.
16:50 Mama Mirabelle. 17:05
Disney's Kim Possible. 17:30
"Missy Mila. 17:40 Disney's Phi-
neas and Ferb. 17:55 Spetter.
18:10 Karrewiet. 18:20 Spring.
18:35 De pretroulette; 18:55
En daarmee basta! 19:10 Mijn
sport is top. 19:20 Karrewiet.
19:30 Life with Derek. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Coupling. 21:10 Plat préféré.
21:40 International terrorism
since 1945.22:10 De zaak.
23:05 Phara. 23:45 Virus.
RTBF1
09:40 Escapade gourmande.
10:05 Jardins et loisirs. 10:30
Revanche de femme. 11:57
Questions d'argent. 12:00 Ta
ble des terroirs. 12:05 Les feux
de l'amour. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weerbe
richt. 13:40Télétourisme quo-
tidien. 13:50 Derrick. 14:50 Les
Vauriens. 16:50 Boston Legal.
17:35 Everwood. 18:30 Le 6
minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Chaud devant. 19:22 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:13
Weerbericht. 20:15 Vivre:
Vivre longtemps, vivre content?
22:05 Matière grise. 22:57
Questions d'argent. 23:00 En
quête de sens - II était une foi.
23:10 50° nord. 00:00 Le 12
minutes. 00:15 Nieuws.
RTBF2
07:07 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:15 Studio 111:15
Auto mobile. 11:44 Questions
d'argent. 11:45 Plus belle la
vie. 12:15 Toute une histoire.
13:08 Tekenfilms. 13:40 Entre
Flore et Thalie. 14:35 Toute
une histoire. 15:35 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 19:00 Plus belle la
vie. 19:30 La vie de familie.
19:55 Beursberichten. 20:05
La piste du tueur. 22:05 Screen
agenda. 22:24 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le12
minutes. 22:44 Beursberichten.
22:45 Mille-feuilles. 23:45
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Real
rescues. 11:00 Put your money
where your mouth is. 12:00
Open house. 12:30 Cash in
the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder. 16:00
Nieuws en weerbericht. 16:05
LazyTown. 16:30 Dennis the
menace. 16:50 Secret show.
17:00 The owl. 17:05 Raven.
17:35 Blue Peter. 18:00 News-
round, 18:15 The weakest link.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 20:57
Nieuws en regionaal nieuws.
21:00 Holby City. 22:00
Sunshine. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Imagine. 00:25 Film 2008 with
Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Charlie and
Lola. 08:10 Pinky Dinky Doo.
08:20 Harry and Toto. 08:30
Lazytown. 09:00 Wild about
animals. 09:30 Mona the
vampire. 09:40 Krypto the su-
perdog. 10:00 Hot rods. 10:30
Prank patrol. 11:00 Evacuation
to the manor house. 11:30
Serious ocean. 12:00 Dan-
germouse. 12:10,12:35 The
Flintstones. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Out of the blue. 14:25
Coast. 14:30 Wild in Africa.
15:15 Market kitchen. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Are you an egghead?
18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 Strictly
come dancing: It takes two.
20:00 Elephants of Samburu.
20:30 All over the shop. 21:00
Twiggy's frock swap. 22:00
British style genius. 23:00
Later. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Later.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Immer Wirbel urn Marie.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Nashorn,
Zebra Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter
im Ersten. 19:52 Tor der Wo-
che/des Monats. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Die Stein. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Angst iiber den Wolken.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute -
Sport. 15:15Tierische Kumpel.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKOKöln. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rosenheim-Cops. 20:15 Eine
Nacht im November. 21:00
Frontal 2121:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
37°. 22:45 Johannes B. Kerner.
00:00 heute nacht. 00:15 Neu
im Kino. 00:20 aspekte extra:
Die Nacht des Blauen Sofas.
Discovery
07:40 Rides: Eleanor. 08:30,
08:55 5th Gear. 09:20
Brainiac. 10:15 Ultimate
cars: The people's champion.
10:40 Scrapheap challenge:
Back pack. 11:35 Extreme engi
neering: Saving New Orleans.
12:30,13:00 How it's made.
13:25 Dirty jobs: Reef ball
maker. 14:20 Smash lab: Blast
proof building. 15:15 American
chopper: Comanche. 16:10
American hotrod: '40 Ford.
17:05 Scrapheap challenge.
18:05 Miami Ink: Growing
up. 19:00 Mythbusters: Ming
Dynasty astronaut. 20:00 Dirty
jobs: Exotic animal keeper.
21:00 Monster moves: Tall
towers. 22:00 Smash lab. 23:00
Future weapons: Top guns.
00:00 Really big things: Giant
hot air balloon.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Megastructu-
res: Corvette. 13:00 History's
secrets: Hunt for the unabom-
ber: The secret history. 14:00
World's deadliest animals:
Asia Pacific. 15:00 Pompeii
uncovered. 16:00 Megafac-
tories: Apache helicopters.
17:00 Richard Hammond's
engineering connections:
Taipei tower. 18:00 Monster
moves: 100 Tonne train. 19:00
Animal inspectors. 19:30
History's secrets: Hunt for the
unabomber: The secret history.
20:30 Frontlines of construc
tion: Water wars. 21:30 Inside:
Iraq's kill zone. 22:30 Boxing
behind bars. 23:30 Battlefront:
Liberation of Paris. 00:00
America's hardest prisons:
Boiling point.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
Reaction. 12:00,12:30 Valerio
duikt onder. 13:00 Top 25.
15:00 Kane serveert. 15:30
Yoursuperchart. 16:30 Reac
tion. 17:30 Clipkennis. 18:00
Zeg sorry metNikkie. 18:15
De videotheek. 20:00 Your
superchart. 21:00 Gamekings.
22:00 TMF rockt. 23:00 De
videotheek. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 Euro top 20.12:00
M is for music. 12:50 Cribs
marathon. 15:35 Made. 16:30
My super sweet 16.17:00 Dis
missed. 17:30 Busted. 17:55
Pimp my ride. 18:25 Buzzin".
18:50 Made. 19:45 Dismis
sed. 20:15 The fabulous life
of million dollar babies. 21:10
My super sweet 16.21:35 True
life. 22:05 Gametrailers. 22:30
Busted. 23:00 Boiling points.
23:25 Jackass. 23:55 After
hours.
TVS
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Cöté cuisine. 09:00 TV5Monde
I'info. 09:05 Cöté jardin. 09:30
Télétourisme. 09:55 Rêver le
franqais. 10:50 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde I'info. 12:05
Les escapedes de Petitrenaud.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Le coeur a ses raisons. 13:20
Rêves d'hötels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 La faim des paysans.
16:00 TiVi 5 - C'est pas sorcier.
16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Temps
présent. 18:00 Nieuws. 18:20
Le journal de l'éco. 18:25,
19:20 Les bleus - premiers pas
dans la police. 20:10 Intérieurs
d'ailleurs: Italië. 20:25 25ème
image. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Complement d'enquête.
Eurosport
08:30 Futsal. 09:45 Eurogoals.
10:30 Voetbal: Champions
League. 11:30 WATTS. 11:45
Voetbal: Champions League.
12:45 Voetbal: UEFA Cup.
13:15 Voetbal: Champions
League. 14:00,17:30 Tennis.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Tennis. 21:00 Boksen. 23:00
WATTS. 23:30 Powerboating.
00:00 Autosport: Rally. 00:15
Futsal.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:30 Inside Africa.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 World's untold stories.
15:30 World business today. -
16:00 Your world today. 17:30
World sport. 18:00 Your
world today. 19:30 World's
untold stories. 20:00 Business
international. 21:00 World
news Europe. 22:00 BackStory.
22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00 The
situation room.