Familieberichten |k |h§!a -ftr I W*' 0 mi Lieve Joke L 28 I Dinsdag 21 oktober 2008 PZC Leer ons alzóó onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Met groot verdriet delen wij u mede dat de HEERE van ons heeft weggenomen mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jakobus Willem Koppejan Ko echtgenoot van Johanna Matthijsse 9 januari 1955 f 19 oktober 2008 lopie Koppejan-Matthijsse Rudolf en Annelies Koppejan-van Hoven Nehemia, Adaja, Risja Adriëtta en Andre Dingemanse-Koppejan Linn, Tess Izaak en Hilde Koppejan-Verloop Stef Lisa Jolien en Henk van Hoven-Koppejan Loïs Veerstraat 21 4339 AJ Nieuw- en Sint Joosland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 23 oktober om 11.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de Zuiderkerk. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.15 uur tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Ko te nemen in de consistorie van de kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Diepbedroefd en met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Jacobus Willem Koppejan ~Ko~ Op de leeftijd van 53 jaar. 's-Gravenpolder: F. Koppejan J Koppejan-Hoogedeure Veere: Wim en Jannie Zaamslag: Ella en Ko 's-Gravenpolder: Chris en Karen Neven en Nichten Sterke de Heere Jopie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie in dit grote verlies. 19 oktober 2008 Kerkhoekstraat 23 4431 AM 's-Gravenpolder Met droefheid delen wij u mee dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzoon, broer, zwager en oom Ko Koppejan echtgenoot van Jopie Matthijsse in de leeftijd van 53 jaar. Meliskerke: A. Matthijsse-Geertse Thijs en Corrie Matthijsse Wim en Corrie Matthijsse Grande Prairie: Piet en Carole Matthijsse Veere: Jannie en Wim Koppejan Meliskerke: Sjaak en Carina Matthijsse Addy en Han de Pagter Neven en nichten Meliskerke, 19 oktober 2008 Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met grote verslagenheid kennis genomen van het onverwachts overlijden van de heer J.W. Koppejan in de leeftijd van 53 jaar. De heer Koppejan was vanaf 1 juli 1983 bij de gemeente werkzaam. In dienst getreden bij de afdeling Groenbeheer van de voormalige dienst Gemeentewerken vervulde hij de afgelopen vijfjaar de functie van bode in het stadskantoor. Hij was tijdens zijn loopbaan altijd zeer betrokken bij zijn werk en dat van zijn collega's. Inzet, doorzettingsvermogen en een positieve instelling waren daarbij kenmerkend. Wij verliezen in hem dan ook een zeer gewaardeerde medewerker. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. ].M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Bedroefd en geschrokken zijn wij door het nieuws dat onze gewaardeerde collega Ko Koppejan te vroeg en geheel onverwachts is heengegaan. Wij wensen Jopie, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens (oud) medewerkers: mechanisatie/bomenploeg, sportaccommodatie, groenbeheer van de Gemeente Middelburg Geschokt en verslagen zijn wij door het plotselinge over lijden van onze zeer gewaardeerde en sympathieke collega Ko Koppejan Wij zullen hem ontzettend missen. Ondanks zijn ziekte was Ko een zeer betrokken en energieke collega. Hij was belangstellend en stond altijd voor iedereen klaar. Wij wensen Jopie, kinderen, kleinkinderen en de verdere familie veel sterkte toe. Collega's afdeling facilitaire zaken Addie Gemand Joke Rob Ans Gerry Karen Silvia Arlene Gert Ko Sonja Barry Harm Leo Suzanne Chris Ilona Lia Tan ja Christa Jaap Lilian Vicky Cor Jack Marika Wendy Corrie Jan Martin Wim A. Els Janine Monique Wim P. Eva - Jeannette Rina Als je iedere nieuwe dag aanvaardt met een gulle lach Als je met een blij gezicht denkt aan je werk en aan je plicht Als je zonder veel gepraat anderen helpt met woord en daad Als je steeds naar het goede streeft heb je niet voor niets geleefd Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze fijne collega Ko Koppejan We zullen zijn vriendschap en betrokkenheid erg missen. Janine Sereno, Jan Koole, Lia Slegtenhorst, Cor van Raaij en Gemand Verrijzer w-% t 's-Grayendeel, 18 oktober 2008 Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Kolossensen 3 vers 3 Met veel verdriet delen wij u mee dat aan het aardse leven van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Dimmen Lodder een einde is gekomen. Goes, 24 augustus 1921 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Onderscheiden met de erepenning van de Gemeente 's-Gravendeel Oud-Burgemeester van de Gemeenten Driewegen, Ellewoutsdijk, Borssele en 's-Gravendeel M. Lodder-Smallegange Hans Maaike en Niek Annemarie en Gerda Hanna en Henk Jason Elisabeth en Ronnie Daniël Thérèse Christine en Benjamin Schuilingenweg 10 3295 GL 's-Gravendeel Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 22 oktober van 19.30 uur tot 20.30 uur in het rouwcentrum op de Algemene Begraafplaats, Maasdamseweg lc te 's-Gravendeel. De afscheidsdienst zal wórden gehouden D.V. donderdag 23 oktober om 13.30 uur in de Hervormde kerk, Hendrik Hamerstraat 1 te 's-Gravendeel. Voor de dienst is er van 13.00 uur tot 13.25 uur alsnog gelegenheid om de familie te condoleren. Na de afscheidsdienst dragen wij hem uit naar de Algemene Begraafplaats aan de Maasdamseweg te 's-Gravendeel. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de bovengenoemde aula. swb Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Janna Minderhoud-van Splunder sinds 15 december 1986 weduwe van Albert Willem Minderhoud Vlissingen, 3 oktober 1923 t Vlissingen, 19 oktober 2008 Middelburg: Elsbeth en Freek Kuzee-Minderhoud Valérie Quirine Markliam(Canada): Anton en Claire Minderhoud-Katchay Middelburg: Wilna en Hans Ruempol-Minderhoud Esther Lindy Middelburg: Bert Minderhoud Onze dank gaat uit naar allen die haar tijdens haar verblijf in Verpleeghuis Ter Reede liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres: E.J. Kuzee-Minderhoud Noordsingel 36 4333 AA Middelburg Moeder ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aldaar zal de herdenkingsdienst worden gehouden op donderdag 23 oktober a.s. om 13.00 uur. Voorafgaande aan de dienst is'er van 12.15 tot 12.55 uur gelegenheid om afscheid van haar te ..nemen in boven genoemd rouwcentrum. Aansluitend zullen we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. In plaats van bloemen stellen wij een donatie aan de stichting Alzheimer op prijs. Zij die geen rouwbrief hebben on hangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. H Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame, gastvrije oudste zus, schoonzus en tante Wilhelmina Johanna Minderhoud-van Splunder Vlissingen, 3 oktober 1923 t Vlissingen, 19 oktober 2008 Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Uit aller naam: J.W. de Bruijn-van Splunder Op 18 oktober is ons opnieuw een lieve schoonzus en tante veel te vroeg ontvallen. Joke Prince -Grool mocht slechts 55 jaar worden. Ritthem: Wim, Addi, Danny Polderman Een lieve vriendin van ons is overleden. Joke Prince Nooit meer samen lachen, nooit meer samen huilen, nooit meer genieten bij mij in de behandelstoel. Ik zal je missen. Henny Pipping Rob KweKKeboom We hadden zo graag alles langer met je willen delen. Je vriendschap en spontaniteit zullen we erg missen. We wensen Jan, Ron en Lenny, Jolanda en Marcel en de kleinkinderen heel veel sterkte toe. Ad en Els mmm V ifc SS m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30