niet meer los dan ze wil
M media@We enemi kan me n*et herinneren dat ik op een dag wist dat ik actrice wilde worden' ssmedia
b
Filmster Isabelle Huppert -
024-3650570 PZC
Zaterdag 18 oktober 2008
06:00 Koopjes tv 07:05
Disney feest 07:30 The
dog whisperer 08:00
TekTVShop 09:00 David
Maasbach: De man met
de boodschap 09:55 Sa
fari 10:00 DeTuinrui-
mers 11:00 De grote
beurt 11:55 Dutch Su-
percar Challenge 12:25
Best of Homeshopping
14:55 Lachen om home
video's 15:55 Bouw je
droom 16:45 Neder
land kampeert! 17:15
Droomhuis in de zon
06:15 RTL GP: Dutch
Power Pack 06:45 RTL
GP: Formule 1 - Chi
na (voorbeschouwing)
07:55 RTL GP: MotoGP
- Maleisië (race) 08:55
RTL GP: Formule 1 - Chi
na (race) 11:00 Business
class 12:15 RTL GP: Dut
ch Power Pack 12:45 RTL
GP: Formule 1 - Chi
na (voorbeschouwing)
13:55 RTL GP: MotoGP
- Maleisië (race) 14:55
RTL GP: Formule 1 - Chi
na (race) 17:00 RTL GP:
Rally report 17:30 RTL
GP Crashes
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 09:00 Klassiek op
812:00 Teleshop 8: Tel
Sell 16:45 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:00 Dvd today 17:30
Films sterren
06:55 Ben je slimmer
dan een kind? 07:45 Pas
sion for fashion 08:45
Model in 1 dag 09:35
MyVideo tv 10:05 TekT
VShop 11:05 Astro TV
13:10 Safari 13:20 Het
Blok I114:15 The O.C
15:15 Everwood 16:10
Smaken verschillen
09:00 JETIX: Kinder- Q
programma's, met on-
der meer JetixAdven-
ture, Timon en Pumbaa,
Jetix Adventure, Total
ly spies, Total Drama Is
land, Monster Buster
Club, Kim Possible, Fill
more, Lilo Stitch, Dis
ney's the legend of Tar-
zan, Totally spies, Poké-
mon, Kim Possible, To
tally spies, Monster
Buster Club, Timon en
Pumbaa
18:10 De grote verhui- 18:00 Gek op wielen, 18:00 Living with Fran,
zing, realityserie autoprogramma comedyserie
18:30 RTL Transport- 18:30 Hoe schoon is
wereld, transport- jouw huis?, reali-
magazine typrogramma
18:35 Return to sender,
amusement (h)
18:00 The Fresh Prince
of Bel-Air, come
dyserie
18:35 Joe Somebody,
filmkomedie
19:00 De 25 grootste 19:00 De politie op je 19:30 De perfecte part- 19:30 Extreme home
viezeriken aller hielen!, serie re- ner?!, datingpro- makeover, amu-
tijden, overzicht portages gramma sement
20:30 Wegmisbrui- 20:00 RTL GP: Formu-
kers!, verkeerspro- Ie 1 - China (sa-
gramma menvatting), sa
menvatting
20:30 Billy Madison,
filmkomedie
20:30 Brothers and sis- 20:30 Ghost whisperer, 20:30 The fast and the
ters, dramaserie dramaserie furious, actiefilm
21:30 Undercover in
Nederland, un-
dercoverprogram-
21:25 Missing, misdaad- 21:30 Moonlight, fanta-
serie sy-dramaserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Reportage: The
Real Con Air
22:15 Later, documen
taire
22:20 Boston legal, ad-
vocatenserie
22:25 Supernatural,
horrorserie
22:30 Piranha, horrorfilm
23:55 Rome, dramaserie 23:15 Traffic cops, poli- 23:15 Irish matchma- 23:20 Law Order:
tiedocusoap ker, datingpro- Special Victims
23:55 Business class, in- gramma Unit, dramaserie
formatief(h) 23:45 Living with Fran,
comedy (h)
00:55 Happy Hour 01:10 Teleshop 7 00:15 Teleshop 8 00:15 Everwood (h) 00:20 The Fresh Prince
01:11 Nachtlounge 00:16 Sneak preview 01:10 Nachtprogram- of Bel-Air (h)
03:00 Sneak preview 02:00 KamasutraTV mering: Relax TV 00:50 Sneak
05:30 RTL Nieuws 05:30 Tel Sell 04:00 Hart van Neder- 01:00 Nachtprogram-
land - Late editie/ mering
Shownieuws (h)
Claude Chabrol, met wie ze onder
meer Madame Bovary en La Cere
monie maakte. In de documentaire
is te zien hoe ze Chabrol uitvoerig
bedankt, wanneer ze op het festi
val van Venetië onderscheiden
wordt voor Une Affaire Des hem
mes. „Als Chabrol me vraagt, dan
werk ik met hem", zegt ze. „Het
verhaal maakt me dan minder uit.
Maar dat is meestal ook goed."
Isabelle Huppert is geen open
boek. Anne Andreu portretteert
haar als een wat raadselachtige, in
tellectuele vrouw met een enorm
concentratievermogen, die niet
bang is in de huid van neuroti
sche, kille, soms zelfs gewelddadi
ge vrouwen te kruipen.
De blik van Isabelle HuppertNederland 2,
18.15 uur.
00
10
o
ro
o
b
M
w
KJ
KJ
W
Z
n
De Franse actrice Isabelle Huppert op de filmset in Cambodja. foto GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke
18:09 De vos
18:25 Wie nu?
18:27 De kunstkeet
18:40 Wat nu?
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
08:30 Lichtpunt. 09:30 Tele-
vox. 10:00 Protestantse ere
dienst. 11:00 De zevende dag.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Half uur natuur:
Elephant diaries. 14:10 Herbie
goes to Monte Carlo. 15:55
Vrolijk Vlaanderen. 16:20
Devils ofTasmania. 17:15
Vlaanderen vakantieland. 18:00
Het journaal. 18:10 De rode
loper. 18:30 Grenzeloze liefde.
19:00 Het journaal - Sportwee
kend. 19:50 Het weer. 19:55
Safari. 20:30 Fans. 21:10 Witse.
22:10 Terug naar Siberië. 22:50
Het journaal laat. 23:05 Studio
1.23:50 Het weer. 23:55 De
zevende dag.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Nouky
Sr zijn vrienden. 07:15 Piet
Piraat griezelavonturen. 07:35
Mijn liefste vriendjes Teigetje
en Poeh. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Mama Mirabelle.
08:39 CANVAS. 08:40 Sporza:
Autosport - Formule 1.10:59
KETNET. 11:00 Oggy en de
kakkerlakken. 11:10 Pitt Sr Kan-
trop. 11:35 New adventures of
Lucky Luke. 11:59 CANVAS.
12:00 Canvas klassiek: Eric
Sleichim en BHndman, een pas
sie voor klank. 14:00 Sporza.
17:59 KETNET. 18:00 Disney's
Phineas and Ferb. 18:10
Zombie hotel. 18:35 Wat een
beest. 19:05 Disney's Dave de
barbaar. 19:30 Animalia. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00 Spraak
makers. 21:30 Shadows of
time. 23:20 Lichtpunt. 00:20
Panorama.
RTBF1
07:15 Doorlopende herhaling.
08:30 Une brique dans Ie ven
tre. 09:00 En quête de sens -
Présence protestante. 09:30 En
quête de sens - II était une foi.
10:05 Basket 1.10:20 Studio 1
- Samedi. 11:30 Mise au point.
12:50 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:35 Weerbericht.
13:40 Escapade gourmande.
14:10 Jardins et loisirs. 14:35
Chemins de traverse. 16:30
Loup d'Abyssinie. 17:25 Ques
tions d'argent. 17:30,17:55 Big
Bang theory. 18:20 Contacts.
18:30 Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:07 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:46
Chiens et chats a La Une. 20:50
Un souvenir. 22:30 The Office.
23:00 Studio 1 - Dimanche.
23:30 Week-end sportif. 00:10
Le 12 minutes. 00:25 Une
brique dans le ventre.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 08:30,08:55
Autosport: Formule 110:50
Auto mobile. 11:15 D6bels.
12:10 Mondialement bon!
13:05 A la dérive. 14:35 Lucky
break. 16:25 Tru calling: Comp-
te a rebours! 17:10,17:40,
18:05,18:35,19:10,19:40
Plus belle la vie. 20:10 Voetbal.
20:25,21:15 Terminator: Les
chroniques de Sarah Connor.
22:05 Medical detectives.
22:25 Weerbericht. 22:30
Le 12 minutes. 22:45 Hep
taxi! 23:20 Reflets sud. 00:15
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 07:45 Motor
sport. 09:00 Breakfast. 10:00
The Andrew Marr show. 11:00
Sunday life. 12:00 Countryfile.
13:00 The politics show. 14:00
EastEnders. 16:00 Merlin.
16:45 Blue Peter at 50.17:45
Points of view. 18:00 Lifeline.
18:10 Songs of praise. 18:45
Nieuws en weerbericht. 19:00
Regionaal nieuws en weer
bericht. 19:10 lan Fleming:
Where Bond began. 20:10
Antiques roadshow. 21:10
Strictly come dancing: Results.
22:00 Stephen Fry in America.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:20 Imagine - The story of
the guitar. 00:20 Match of the
day II.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Roar. 09:00
Mona the vampire. 09:15
What's new Scooby Doo?
09:35 Stupid. 10:00 Escape
from Scorpion Island. 10:30
Match of the day. 12:00
Something for the weekend.
13:30 Film 2008.14:00
Turnen. 15:30 Snooker. 19:00
Teaching awards 2008.20:00
The American future: A history.
21:00 Snooker. 00:00 Graham
Norton uncut.
Duitsland 1
07:15 SesamstralSe. 07:45,
08:10 Koalas und andere
Verwandte. 08:35 Tigerenten
Club. 09:55 Rennschwein Rudi
Rüssel. 10:25 DieSendung
mit der Maus. 10:55 Tages-
schau. 11:00 Friedenspreis
des Deutschen Buchhandels.
12:15 Presseclub. 13:00Tages-
schau. 13:15 ARD-exclusiv.
13:45 Bilderbuch: Rheinhes-
sen. 14:30 Die singenden
Engel von Tirol. 16:00 Helmut
Lotti - Swing Memories. 16:30
ARD-Ratgeber: Heim Garten.
17:00 Tagesschau.17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und die
Welt: Blutgeld - Ein Pater gegen
die Mafia. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platzan der Sonne.
18:50 LindenstraRe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Tatort: Brandmal. 21:40
Anne Will. 22:45 Tagesthemen.
23:03 Das Wetter im Ersten.
23:05 ttt-extra: Die 60. Frank
furter Buchmesse. 23:50 Brain
- Wussten Sie schon...? 00:20
Love Songfür Bobby Long.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Der Sleepover Club. 08:35
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
09:00 heute. 09:02 sonntags.
09:30 Eucharistieviering. 10:15
Ich heirate eine Familie....
11:00 Kult am Sonntag: Starke
Frauen - Nena Co. 12:45
heute. 12:47 blickpunkt.
13:15 ZDF.umwelt. 13:451m
Reich des Kublai Khan. 15:30
heute. 15:35 Tante Trude aus
Buxtehude. 17:00 heute. 17:10
ZDF SPORTreportage. 18:00
ML Mona Lisa. 18:30 ZDF.
reportage. 19:00 heute. 19:10
Berlin direkt. 19:30 Terra X.
20:15 Inga Lindström: Rasmus
und Johanna. 21:45 heute-
journal. 22:00 Echo der Stars.
23:30 ZDF-History. 23:55 Das
Philosophische Quartett.
Discovery
07:50 Oil, sweat and rigs: The
witch queen and the abyss.
08:45 Overhaulin': Chip AJ
trading places. 09:40,10:05
How it's made. 10:35 Survi-
vorman: Alaska. 11:30 Fight
quest: Thailand. 12:25 Ray
Mears' extreme survival: Ari
zona desert. 12:50 Ray Mears'
extreme survival: Arnhem land.
13:20 Deadliest catch. 14:15
Smash lab. 15:10 Chop shop.
16:05,16:35 Wheeler dealers:
Lancia Delta Integrale. 17:05
Die Ludolfs. 18:00,18:30 How
it's made. 19:00 American
chopper: Klipsch bike. 20:00
Mythbusters. 21:00 Survivor-
man: Arctic. 22:00 Ultimate
survival: Zambia. 23:00 Future
weapons: Smart weapons.
00:00 Fight quest: Thailand.
National Geographic
07:00 Business Turkey. 07:15
Business Russia. 07:30 The
McLaughlin Group. 08:00 Joyce
Meyer. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Hillsong mini
stries. 10:00 Joel Osteen. 10:30
Ed Young. 11:00 Teleshopping.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Crit-
tercam-WildTech adventures:
Pilot whales. 12:301 didn't
know that. 13:00 Megastruc-
tures: Ice hotel. 14:00 Deadly
dozen: North America. 15:00
Megastructures: World trade
centre Bahrain. 16:00 Journey
into Amazonia: Waterworlds.
17:00 Earth investigated:
Birth of life. 18:00 Megafish.
19:00 Monster moves: Snake
country. 20:00 Long way down:
Malawi to Botswana. 21:00 His
tory's secrets: CIA mind control
- The secret history. 22:00 The
first head transplant. 23:00
Taboo: Proving ground. 00:00
Megastructures: Earthquake
glasshouse.
TMF
09:00 Best of Reaction. 10:00,
10:30 Wakker worden op
vakantie. 11:00 De video
theek. 11:30 Zeg sorry met
Nikkie. 11:45 De videotheek.
12:00 Gamekings. 13:00 TMF
Superchart. 15:00 Top 25.
17:00,17:30 Wakker worden
op vakantie. 18:00 Clipken
nis. 19:00 Best of Reaction.
20:00 De videotheek. 21:00
Gamekings. 22:00 10 X Anouk.
23:00 TMF Classics.
MTV
08:05 Breakfast club top 10.
08:55 All access: Shortest
celebrity marriages. 09:50 Viva
la Bam. 10:20 Pimp my ride.
10:45 Cribs. 11:15 All access:
Celebrity pets unleashed.
12:10 Room raiders week
endbreak. 18:05 Real world
Hollywood. 19:00 A shot at
love with Tila Tequila. 19:55,
20:25 My super sweet 16.
20:50 Exiled. 21:20 Real world
Hollywood. 22:15 My super
sweet 16.22:40 Jonas Brother
special. 23:10 Oxigen REM
The Verve Panic@the disco.
00:10 After hours.
TVS
07:20 Le dessous des cartes.
07:35 Découverte. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi
5.10:30 Nos années pension.
10:55 Paroles de clips. 11:05
Profession voyageur. 11:35
Chroniques d'en haut. 12:00
TV5Monde l'info. 12:05 Silence
9a pousse. 12:30 Kasko monte
a Paris. 13:30 Belgisch nieuws.
13:45 Geopolitis. 14:00 30 mil
lions d'amis. 14:30 Vivement
dimanche. 16:10 Nee plus
ultra. 16:35 Acoustic. 17:00
Kiosque. 18:00 Nieuws. 18:10
La ménanique orange, 30 ans
de Telecom. 19:05 Cité guide.
19:30 Les carnets du bour-
lingueur. 20:30 Frans nieuws.
21:00,21:50 Les oubliées.
22:45 Exploration planète.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:30 Violence des
échanges en milieu tempéré.
Eurosport
07:15 Motorsport. 09:00
Snooker. 11:00,11:30
Motorsport. 12:00 Autosport:
Touring car. 12:30 Motorsport.
13:30 Tennis. 15:30 Snooker.
18:30 Autosport: Touringcar.
19:00 Motorsports weekend.
19:30 Futsal. 21:00 Snooker.
00:00 Futsal.
CNN
07:00 Scene by scene. 07:30
World's untold stories. 08:00
CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 CNN today. 09:15
CNN Marketplace Middle
East. 09:30 MainSail. 10:00
The campaign trail. 10:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 11:00 Larry
King. 12:30 World sport. 13:30
World report. 14:00 Fareed
Zakaria GPS. 15:00 Inside
Africa. 15:30 MainSail. 16:00
Your world today. 16:30 Future
updated. 17:00 Late edition.
19:00 World sport. 19:30
Revealed. 20:00 i Report for
CNN. 20:30 World's untold
stories. 21:00 Fareed Zakaria
GPS. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
World news Europe. 00:00
Scene by scene.