5
jeugd
b
'De muziek van twee huizen verderop is altijd het mooist'
Harry Mulisch in het jeugdportret dat filmmaker Cherry Duyns van hem heeft gemaakt
PZC Vrijdag 17 oktober 2008 47
07:05 Little house on
the prairie 08:00 The
bold and the beautiful
08:20Trauma NL 08:55
Best of Homeshopping
11:55 Safari 12:05 Two
and a half men 12:30
Circus 12:55 The guardi
an 13:45 Ballroom boot-
camp 15:35 Airline USA
16:00 Airline USA 16:25
The bold and the beau
tiful 16:50 Little house
on the prairie 17:45 Ac
cording to Jim
07:00 Teleshop 7: Tel
sell 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7: Best
direct 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20 Jorritsma blikt
vooruit 11:40 RTL Z
Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40
RTL Z Nieuws 14:40
Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:40 Special: De kij
ker aan zet 16:00 RTL Z
Nieuws 16:20 Special:
De kijker aan zet 16:40
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Oprah Win
frey show
06:00 Koopjes tv 07:10
Gilmore girls 08:00 Ho
tel 08:25 Born2Cook
08:55 Ready steady cook
09:50 TekTVShop 10:50
Astro TV 12:50 Despe
rate housewives 13:40
Gilmore girls 14:35 Dis
ney's Emperor's new
school 15:10 Everybo
dy hates Chris 15:35 Ho
tel 16:05 Born2Cook
16:35 Smaken verschil
len 17:05 Ready stea
dy cook
09:10JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer LiloSr Stitch,
Monster Buster Club,
Totally spies, Fillmore,
Timon en Pumbaa, Dis
ney's The Legend of Tar-
zan, Yin Yang Yo, Galac-
tik Football, Kim Possi
ble, Totally spies, Poké-
mon, Monster Buster
Club, Recess, Kim Possi
ble, Totally spies
18:05 De grote verbou
wing, realitypro-
gramma (h)
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Knight rider, ac
tieserie
18:05 De grootste ver
liezer, afvalpro-
gramma
18:00 The Guardian,
dramaserie
18:55 Desperate hou
sewives, dramase-
18:00 Sneak, filmupdate
18:05 Everybody hates
Chris, comedyse
rie
18:35 According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:25 Shownieuws-
Vroege editie
19:55 Trauma NL
19:55 Married with 19:05 Hetzonnetje in 19:50 Smaken verschil-
children, comedy- huis, comedyserie len, culinair pro-
serie 19:35" Dr. Phil, talkshow gramma
19:00 Trick Treat,
candidcamerashow
19:05 Will Grace, co
medyserie
19:30 The Simpsons,
animatieserie
20:30 Popstars, muziek
programma
20:30 The Unit, actiese-
20:30 Herman den Blij- 20:30 Teaching Mrs.
ker: Herrie aan Tingle, thriller
de horizon, kook-
programma
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
21:25 Killer instinct, ac- 21:30 DeFrogers:ff
tieserie geen cent te
makken, do-
cusoap
21:25 The best of Top
Gear, automagazi-
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:50 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws -
Late editie
22:20 Rescue me, komi- 22:30 As the world
sche dramaserie turns, soapserie
22:30 Derailed, thriller
22:35 De grote beurt,
automakeover-
show
23:25 Bloodfist VIII: 23:10 RTL Voetbal: Ju- 23:20 Oprah Winfrey
Trained to kill, ac- piler League, ver- show, amusement
tiefilm slag (h)
23:15 Gezocht: Politie,
zoektocht(h)
00:10
RTL Poker: World
00:10
De grootste ver
00:30
Smaken verschil
00:15
The Simpsons (h)
Poker Tour
liezer (h)
len (h)
00:45
Sneak(h)
01:10
Teleshop 7
01:05
Teleshop 8
01:00
Divine secrets of
00:50
Nachtprogram
01:11
Nachtlounge
01:06
Sneak preview
the Ya-Ya sister
mering
03:00
Sneak preview
02:00
KamasutraTV
hood
01:00
Nachtprogram
05:00
Anche libero va
02:55
Nachtprogram
mering
bene
mering: Relax TV
00
O
O
vo
K>
Kt
Kt
Kt
O
Kt
W
n
droom. Ze vlogen door de nacht,
de raampjes van het toestel waren
gesloten, de passagiers zaten naar
een film te kijken. Opeens legde
Mulisch zijn hand op de boven
arm van Duyns. De schrijver had
het raampje even omhooggescho-
ven en gezien dat er een steekvlam
uit de motor kwam. Beiden heb
ben toen in dat vliegtuig een af
scheidsbrief zitten schrijven. Mu
lisch met potlood. In de film zegt
hij: „We vlogen boven zee. Als ik
hem met ballpoint had geschreven
en ik was in zee gestort, was de
inkt van het papier gespoeld. Wan
neer ik dan een paar weken later
ergens was aangespoeld, hadden
ze geen letter meer gevonden.
Maar potloodschrift blijft."
Het Uur Van De Wolf: Harry Mulisch en de
bevlieging, Nederland 2, 22.50 uur.
Schrijver Harry Mulisch bij het huis waar hij zijn jeugdjaren doorbracht.
foto CPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu de week
18:36 Trugkieke
18:45 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUJTEN1ANÖ g/,
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Dogs with jobs. 14:25
Thuis. 14:55 Heartbeat. 15:45
De drie wijzen. 16:20 Return
to Tuscany. 16:50 Clips. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 Peter live.
21:45 Kingdom. 22:30 Het
journaal laat. 22:51 KENO-uit-
slagen. 22:52 Euro millions-uit-
slagen. 22:55 Het weer. 23:00
The bill. 23:50 Man bijt hond.
00:15 De rode loper.
België 2
07:00 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot. 07:10
Missy Mila. 07:15 Disney's Phi-
neas and Ferb. 07:30 Disney's
Kim Possible. 07:50 Missy Mila.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30 Mama
Mirabelle. 08:45 Mijn sport is
top. 08:55 Karrewiet. 09:04
CANVAS. 09:05 Terzake. 09:40
Herfstbeelden. 15:29 KETNET.
15:30 Musti. 15:35 Symfol-
lies. 15:40 Pocoyo. 15:50
Kabaal in de stal. 16:05 Mijn
liefste vriendjes Teigetje en
Poeh. 16:25 Samson en Gert.
16:50 Mama Mirabelle. 17:05
Disney's Kim Possible. 17:30
Missy Mila. 17:40 Disney's
Phineas and Ferb. 17:55 Spet
ter. 18:10 Karrewiet. 18:20
Spring. 18:35 De pretroulette.
18:55 En daarmee basta! 19:10
Mijn sport is top. 19:20 Kar
rewiet. 19:30 Life with Derek.
19:59 CANVAS. 20:00 Terzake.
20:40 Neveneffecten. 21:15
The Omid Djalili show. 21:45
Desperate housewives. 22:30
De keien van de Wetstraat.
23:00 Plat préféré. 23:30 Twin
Peaks.
RTBF1
09:15 Questions a la Une.
10:15 L'amourau boutdu
monde. 11:52 Questions
d'argent. 11:55 Table des
terroirs. 12:05 Les feux de
I'amour. 12:50 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weerbe
richt. 13:40 Télétourisme quo-
tidien. 13:50 Derrick. 14:50
Délitd'amour. 16:50 Boston
Legal. 17:35 Everwood. 18:30
Le 6 minutes. 18:35 Weer
bericht. 18:45 Au quotidien.
19:20 Chaud devant. 19:21
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
C'est du Beige. 20:50 Devoir
d'enquête: L'argent d'une vie.
21:55 Le fantome de mon ex.
23:25 Trekking euromillions.
23:30 Auto mobile. 00:03
Questions d'argent. 00:05 50°
nord.
RTBF2
07:05 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:00 D6bels. 10:50 Screen
agenda. 11:05 Screen. 11:39
Questions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toute une
histoire. 13:12 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 La vie de familie.
19:50 Un gars, une fille. 20:00
Beursberichten. 20:05,20:50
Gossip girl. 21:35 D6bels.
22:26 Le 12 minutes. 22:28
KENO. 22:30 Weerbericht.
22:44 Beursberichten. 22:45
Zoom arrière: Le tabac.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Real
rescues. 11:00 Put your money
where your mouth is. 12:00
Open house. 12:30 Cash in
the attic. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:45 Doctors.
15:15 Diagnosis murder.
16:00 Nieuws en weerbericht.
16:05 LazyTown. 16:30 Arthur.
16:50 Secret show. 17:05
The revenge files of Alistair
Fury. 17:35 Dani's house.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
A question of sport. 20:57
Nieuws en weerbericht. 21:00
EastEnders. 21:30 After you've
gone. 22:00 Have I got news for
you. 22:30 Little Britain USA.
23:00 Nieuws en weerbericht.
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht. 23:35 Friday night
with Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Pitt and Kan-
trop. 08:25 Newsround. 08:30
Prank patrol pocketsize. 08:35
'Wild about animals. 09:00 Ba
sil's game show. 09:30 Postman
Pat. 09:45 Chuggington. 10:00
Clifford's puppy days. 10:15
Tweenies songtime. 10:20
Balamory. 10:40 Little red trac
tor. 10:55 Pingu. 11:00 In the
night garden. 11:30 Big barn
farm. 11:45 Get squiggling.
12:00 Fun with phonics. 12:10
Primary geography. 12:20 Let's
write a story. 12:40 Seasonal
snapshots. 13:00 The daily
politics. 13:30 Working lunch.
14:00 Out of the blue. 14:25
Coast. 14:30 Snooker. 18:15
Escape to the country. 19:00
Eggheads. 19:30 Strictly come
dancing: It takes two. 20:00
Snooker. 21:00 Mastermind.
21:30 Gardeners' world. 22:00
The American future: A history.
23:00 Ql. 23:30 Newsnight.
00:00 Newsnight review.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Tagesschau. 10:03
Brisant. 10:30 Der Besuch der
alten Dame. 12:00 Tagesschau
um zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Nashom,
Zebra Co. 17:00 Tagesschau
um fünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter
im Ersten. 19:52 Tor der Wo-
che/des Monats. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Immer Wirbel um Marie.
21:45 Tatort: Der Schwedische
Freund. 23:15 Tagesthemen.
23:28 Das Wetter im Ersten.
23:30 Jahrestage.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau um zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Küchenschlacht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Tierisch Kölsch. 16:00 heute
-in Europa. 16:15 Wege zum
Glück. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKOWien. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Der
Landarzt. 20:15 Der Krimina-
list. 21:15 SOKO Leipzig. 22:00
heute-journal. 22:27 Weer
bericht. 22:30 aspekte. 23:00 -
Lanz kocht. 00:00 heute nacht.
00:10 Young Adam - Dunkle
Leidenschaft.
Discovery
07:40 Rides: The drifters.
08:30,08:55 Wheeler dealers:
Lancia Delta Integrale. 09:20
Brainiac. 10:15 Ultimate cars:
Adventure cars. 10:40 Scrap-
heap challenge: Wheelie. 11:35
Extreme engineering: Sakhalin
oil and ice. 12:30,13:00 How
it's made. 13:25 Dirty jobs:
Animal barber. 14:20 Deadliest
catch special: Best of season
116:10 American hotrod: '40
Ford. 17:05 FutureCar: The
brain. 18:05 Miami Ink: Never
forget. 19:00 Mythbusters:
Boom-lift catapult. 20:00 Dirty
jobs: Special effects artist.
21:00 Die Ludolfs. 22:00
Overhaulin': Chip AJ trading
places. 23:00 Future weapons:
The protectors. 00:00 Really
big things: Man-made islands.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Megafactories:
John Deere. 13:00 Long way
down: Kigali to Malawi. 14:00
Big cat challenge. 15:00 Stone-
henge decoded. 16:00 Adven
ture wanted: Kayak. 17:00 Me-
gastructures: Megaship. 18:00
Quest for Noah's flood. 19:00
Animal house. 19:30 Long way
down: Malawi to Botswana.
20:30 Megafactories: High
speed delivery. 21:30 Monster
moves: Snake country. 22:30
Seconds from disaster: Flood at
Stava Dam. 23:30 Battlefront:
Battle of Remagen. 00:00
America's hardest prisons: Last
chain gang.
TMF
09:00 De videotheek. 10:30
Zeg sorry met Nikkie. 11:00
Reaction. 12:00,12:30 Valerio
duikt onder. 13:00 TMF Dance.
14:00 10 XRihanna. 15:00
Jeroen van der Boom serveert.
15:30 Your superchart. 16:30
Reaction. 17:30 Wakker
worden op vakantie. 18:00
De videotheek. 20:00 Your
superchart. 21:00 TMF in de
mix, 22:00 TMF Dance.
MTV
10:10 Breakfast club top 10.
11:00 Rock chart. 12:00 M
is for music. 12:50 My super
sweet 16 marathon. 15:35
Made. 16:30 My super sweet
16.17:00 Dismissed. 17:30
Busted. 17:55 Pimp my ride.
18:25 The Osbournes. 18:50
Made. 19:45 Dismissed. 20:15
The fabulous life of hot young
popstars. 20:40 The fabulous
life of Britney Spears. 21:10
My super sweet 16.21:35
Busted. 22:05 True life. 22:30
Gametrailers. 23:00 True life.
23:25 Jackass.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Pour I'amour du gout. 09:00
TV5Monde I'info. 09:05 Silence
qa pousse. 09:30 Le plus grand
musée du monde. 10:00 La
2CV: Auto-portrait. 10:50 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00 TV5Monde l'info.
12:05 Escapade gourmande.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Le coeur a ses raisons. 13:20
Rêves d'hötels. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 T rétaux en Afrique.
16:00 TiVi 5 - C'est pas sorcier.
16:30 Questions pour un
champion. 17:00 Ripostés.
18:00 Nieuws. 18:45,19:35
Les oubliées. 20:30 Frans
nieuws. 21:00,21:55 Les bleus
- premiers pas dans la police.
22:50 Entretien avec la ma-
tière: Le métal. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
La vie a mains nues.
Eurosport
07:00,07:45,09:00 Motor
sport. 10:00 Voetbal: WK
2010.11:00 Futsal. 12:15,
13:15 Voetbal: WK 2010.
14:00 Tennis. 15:45 Snooker.
18:00 Eurogoals weekend.
18:30 Tennis. 20:00 Snooker.
23:00 Eurogoals weekend.
23:30 Youth only zone. 00:00
Snooker.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:15 CNN Market
place Middle East. 10:30
International correspondents.
11:00 Larry King. 12:30 World
sport. 13:00 World news Asia.
15:00 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 15:30
World business today. 16:00
Your world today. 17:30 World
sport. 18:00 Your world today.
19:30 News special. 20:00
Business international. 20:45
CNN Marketplace Middle East.
21:00 World news Europe.
22:00 News special. 22:30
World sport. 23:00 World
news Europe. 00:00 The situa
tion room.