opzegdienst fHensenlinq.nl f 30 I Vrijdag 17 oktober 2008 PZC wa Dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder Jannetje Maria Geldof-van de Gruiter Jannie in de leeftijd van 52 jaar. Wim Geldof Adriaan Karei en Annemarie Onze clank gaat uit naar de medewerksters van Zorgstroom, de huisartsenpraktijk Oostkapelle en het verplegend personeel van Oost 4 voor alle steun en zorg aan haar gegeven. Vlissingen, 16 oktober 2008 Wijkhuijsweg 3,4356 RC Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 21 oktober om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Protestants Kerkcentrum, Joh. de Pourckstraat 2 te Oostkapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte nam God tot Zich onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Jannie Arnemuiden: Karei en Nel van de Gruiter Goes: Marijke en Henk Kodde Marco, Kristel Arnemuiden: Aart en Inge Mellanie en Gert-Jan Chermaine en Sam 16 oktober 2008 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Jannie Geldof-van de Gruiter Onze gedachten gaan uit naar Wim, Adriaan, .Karei en Annemarie. Koudekerke: E. Geldof-Jasperse D.J. Jasperse Oostkapelle: C. Geldof Oostkapelle: J. Geldof Neven en nichten 16 oktober 2008 VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING UlfVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 Al Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Van der Hooft Uitvaartzorg Priinusscraat 25, 4431 DC.s-Gravenpolder www.vanderhooftuirvaartzorg.nl info@vanderhoofttiitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE ARENSMAN uitvaartverzorging' Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND telefoon 0111-412877 Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke", kalm en rustig is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Helena Machalina Visser-Blomaard sinds 1972 weduwe van Theunis Jan Visser Kloetinge, t Temeuzen, 26 oktober 1919 15 oktober 2008 Riel: Rinus en Margot Taco en Aniëla Elvira Florence Karin en André Marijn Isabelle Joep Hoek: Kees en Willie Ben en Dorota Jessica Nikita Mirjam Sprang-Capelle: Laura en (in liefdevolle lieiinnering) Rob Rob Heieen en Dennis Zorgcentrum "Vremdieke", kamer 120 Correspondentieadres: Lijsterbesstraat I CE Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 18 oktober van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum, Hugher- sluys 22 te Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 20 oktober om 10.30 uur in zorgcentrum "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Na de dienst is in "Vremdieke" gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatshebben op de Algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop van de begrafenis kunt u ook nog condoleren in Hotel Holland Inn Wemeldinge, Noordelijke Achterweg 62 te Wemeldinge. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een mens krijgt soms veel te verwerken plots kijk je anders tegen het leven aan clan is het goed om te weten dat velen met je zijn begaan. Medeleven kan dan veel steun geven het ontneemt verdriet niet helemaal maar het kan cle pijn wel wat verzachten en dat op zich is heel speciaal Alle liefde en vriendschap die is gedeeld en ervaren tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Adriana Siesse-Fokker betekenen veel voor ons. Daarom willen wij u die aan ons dacht en bij ons wilde zijn hartelijk dank zeggen. Gert Siesse Leo Mariska Bruinisse, oktober 2008 Onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn zus, onze schoonzus, stief moeder, oma, tante en oudtante Johanna Stevense-Aarnoudse Namens: Familie Aamoudse Familie van het Ende-Stevense Oud-Vossemeer, oktober 2008 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en vele bloemen, kaartjes, telefoontjes en bezoeken tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man en lieve vader Maarten Anthonie van der Weele hebben ons gesteund in deze moeilijke periode. Hiervoor willen wij iedereen oprecht bedanken. In het bijzonder onze dank aan: huisartsen dokter Roth en dokter Hage en de wijkverpleegkundigen Cora en Kitty van thuiszorg Allévo. Lenie en Joyce van der Weele Scharendijke, oktober 2008 Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw medeleven en belangstelling voor en na het overlijden van mijn geliefde %rouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Helena Fluijt-Kloet J.Fluijt Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, oktober 2008 Voor de vele blijken van medeleven die ik na het overlijden van mijn lieve huisgenote Jacomina Hoorman (Miep) mocht ontvangen, zeg ik u allen hartelijk dank. S.C.H.Lensen 's Heer Arendskerke, oktober 2008 t 17 oktober 2004 17 oktober 2008 In Memoriam Gonnie Bergenhenegouwen-Ottersberg We missen je Simon Marck en Willeke Tygo Lester worden nabestaanden vaak geconfronteerd met papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32