Familieberichten -Ut Colofon Familieberichten 8 I Maandag 13 oktober 2008 PZC Sluittfjden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamsiieberichten@weoenernleuwsrnedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl T Hoera! Dean is grote broer geworden van Lynn Dochter van Nelly en Lex Prachtig kleinkind van Adrie en Cocky de Bokx-de Vroe Steenenwei 12 4464 BK Goes it 11 Met, grote verslagenheid heben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze jeugdsecretaris Jef Baart Hij heeft jarenlang nauwgezet heel veel werk verricht voor onze vereniging'. Jef we zullen je ontzettend missen. We wensen Ina, Vincent, Nicole, Imke en Dimar veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van Voetbalvereniging Hontenisse Als je weet dat iemand van je houdt je alles vergeeft je altijd bijstaat je nooit laat vallen dan is dat een geweldig gevoel Verlost van een ongelijke strijd is, omringd door hen die haar dierbaar waren, zacht en kalm heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Annette Antoinette Victorine Baecke-de Witte Sleidinge 7-9-1951 Hulst 1 11-10-2008 Jo Baecke Meivin en Maricella Zonnemare 5 4571 CW Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 15 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het team van "De Blaauwe Hoevevoor de liefdevolle verzorging. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. .V .V^KNATP^ Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en la se ren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Mattheus 11:28 Bedroefd omdat we haar moeten .missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heen gegaan mijn lieve, altijd zorgzame moeder, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jannetje Boer - Daane sinds 13 juli 2003 weduwe van Pieter Boer in de leeftijd van bijna 84 jaar. Al haar liefde en zorg ging uit naar haar gezin en familie. Dit betekende alles vóórhaar. Bergen op Zoom: Sjaak Boer Familie Daane Familie Boer 11 oktober 2008 Vondellaan 58,4624 HN Bergen op Zoom. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. van Oostende, wordt donderdag 16 oktober om 14.00 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd geven wij u kennis, dat door de HEERE van onze zijde is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde zorgzame vader en opa Pieter van Eijzeren Aagtekerke, 8 mei 1932 - Borssele, 12 oktober 2008 Borssele: J. van Eijzeren-Minderhoud Oudelande: Izak en Ineke van Eijzeren-Goense Pirn en Jessica fane Borssele: Cor en Leny van Eijzeren-Zandee Peteren Marline Linda Anne Borssele: Peter en Janet van Eijzeren-Boone Pierre Corinda Jolande Rogier Arina Erik Borssele: Hans en Rianne van Eijzeren-Nieuwenhuyse Jos Lean Karen Borssele: Jozina en Erwin de Bruine-van Eijzeren Alex Nina Onze dank gaat uit naar de doktoren van het Oosterschelde- ziekenhuis, dokter Peene en het verzorgend personeel van RST voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Oostsingel 35,4454 AZ Borssele D.V. woensdag 15 oktober is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 16 oktober óm 13.00 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de kerk alleen gelegenheid voor schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaande advertentie is P. van Eijzeren BV Mechanisatie- Constructie- en Installatiebedrijf Quistenburg 21 te Borssele donderdag 16 oktober 2008 de gehele dag GESLOTEN. Bedroefd zijn wij nu wij kennis genomen hebben dat is overleden onze geliefde vriend Piet van Eijzeren Wij wensen Jo met de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Marien en Bea Welleman-Sanderse Johan en Forien Krijger-Kaan Jeanine, Jurian Borssele, 12 oktober 2008 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard gebleven, is, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jozias den Decker weduwnaar van Adriana Maria Salomé in de leeftijd van 96 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in "De Hooge Platenmocht ontvangen. Terneuzen: J. den Decker (in herinnering) Didam: P. den Decker M. den Decker-van Peer Zuiddorpe: J.S. Sarneei-den Decker F.). Sarneel Koudekerke: C. Jobse-den Decker J. Jobse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, 11 oktober 2008 Correspondentieadres: de Walestraat35 4371 CE Koudekerke De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 16 oktober om 13.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum aan het Kerkplein te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Groede. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Anna Maria Noa Slaap maar En weet dat je welkom was We leefden naar het moment Dat jij hier bij ons zou zijn Voor ons had je al een naam Al negen maanden voor ons een bestaan Helaas mocht jouw leven niet verdergaan Martijn en Mariëlle en Celina van Dijke 10 oktober 2008 Klaproosstraat 33 4341JW Arnemuiden De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Tot ons grote verdriet is ons kleindochtertje en nichtje Noa op 10 oktober 2008 levenloos geboren. Sterke de Heere Martijn, Mariëlle en Celina in dit grote verlies. Piet en Ria van Dijke Arjan en Jannie van Dijke Anne, Thijs, Mike Ton van Dijke Yerseke, 10 oktober 2008 Diep bedroefd zijn wij om de levenloze geboorte van ons kleindochtertje en nichtje Anna Maria Noa Lenard en Nelleke de Nooijer Johny Shellina en Joeri; Chermaine Arnemuiden 10 oktober 2008 Met droefheid geven wij u kennis dat, onverwachts, door de Heere, van ons is weggenomen mijn geliefde broer, zwager en onze oom Pieter Hage Geboren 30 mei 1949 Overleden 10 oktober 2008 Scherpenisse: J.L. Hage (in herinnering A.H. Hage-Wielaard Scherpenisse: C. Hage Neven en nichten Molenweg 46 4694 BE Scherpenisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 14 oktober om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gerefor meerde Gemeente, Schoolstraat 2 te Scherpenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw van bovengenoemde kerk. Geen bloemen Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8