late gelijkmaker RIA W. neemt leiding na zege op Biervliet HW'24 bedwingt koploper Roosendaal Jef Baart (61) overleden ING z PZC Maandag 13 oktober 2008 29 Aardenburg komt tekort tegen Dosko en gaat met 4-2 onderuit. VLISSINGEN - HW'24 hield koplo per Roosendaal in de derde klasse A van het zondagvoetbal op een gelijkspel (1-1). Aardenburg was een maatje te klein voor Dosko en verloor met 4-2. Steen toonde veer kracht en boog een 0-2-achter- stand om in een 4-2-zege. Goes won op overtuigende wijze met 6-2 bij BSC. Zierikzee was reeds op zaterdagavond Zeelandia Mid delburg met 2-1 de baas. Steen-MOC'17 4-2: Na twintig mi nuten stond er een 0-2-stand op het bord na treffers van Michel van Trijen en Max Geers. Deson danks hield Steen het hoofd koel. En met succes, want nog voor rust zorgden Sigi Leest (strafschop) en Piet van Looy voor 2-2. Halverwe ge de tweede helf was Sigi Leest opnieuw trefzeker vanaf elfmeter: 3-2. MOC'17 probeerde wel, maar wist weinig gevaar te stichten. Kort voor tijd gooide Sander van Remortele de wedstrijd definitief in het slot: 4-2. Dosko-Aardenburg 4-2: De thuis ploeg was veel sterker en pas een kwartier voor tijd leidden enkele omzettingen achterin ertoe dat Aardenburg wat terug kon doen. De stand was op dat moment al 4-0 via treffers van Bart Dietvorst (2x), Menno Been en Darryl de Rij ke. Na de tegentreffer van Niek van Sprundel in de 77e minuut Scoreverloop: Stefan Burbach 1-0, Claudio Scherpenisse 2-0 en 3-0. Groede-Philippine 6-4 (2-2): Een attractief duel waarvan de span ning afdroop. Pas in de slotfase trok een scherper en slagvaardiger Groede de winst naar zich toe. Het duel tussen Groede en Philippine eindigt in een korfbaluitslag: 6-4. Scoreverloop: llyas Yavuz 1-0, 2-2 en 6-4, Pascal Wedage 1-1 en 4-4, Ostar Dieleman 1-2, Bart van den Hemel 3-2, Ralf Kramer 4-2, Timmy Goossens 4-3, Reinoud Knetsch 5-4. Sluis-Graauw 2-3 (1-2): Een gelijk spel had de verhoudingen beter (4-1) bepaalde Robbie van de Wijnckel in blessuretijd de eind stand op 4-2. HW'24-Roosendaal 1-1: Na een doelpuntloze eerste helft opende Barry Perk tien minuten na rust de score: 0-1. Enkele minuten later kon de doelpuntenmaker echter gaan douchen na zijn tweede gele kaart. Christoph Praet bracht HW24 in de 67e minuut langszij: 1-1. Met nog een kwartier op de klok kreeg ook Kees Flipse bij de bezoekers de rode kaart voorgehouden. Met elf tegen negen was er toch nog een goede kans voor de koplo per, maar de HW-doelman was alert. Aan de andere kant eindigde kort voor tijd een inzet van Chris toph Praet tegen de binnenkant van de paal. BSC-Goes 2-6 (1-2). Kyle Doesburg 1-1, Robin de Pagter 1-2, Gert-Jan Tie- rie 1-3, Robin de Pagter 1-4, Trung Tran 1-5, Niels Paardekooper 2-6. Goes was veel sterker dan de oppo nent uit Roosendaal. Na een 0-1-achterstand, speelden de Bevel anders BSC zoek. Zierïkzee-Zeelandia Middelburg 2-1 (2-0). 17. Benjamin Verwest 1-0, 33. In- gmar Quist 2-0, 65. Frank Leeman 2-1. Hoewel de eindstand anders doet vermoeden, was Zierikzee veel sterker dan Zeélandia Middelburg. Hoewel koploper Roosendaal te- gen HW'24 met negen man komt te staan, weet die ploeg toch nog gevaar te stichten. Het blijft echter 1-1. weergegeven. De ploegen gaven el kaar geen duimbreed toe. Scoreverloop: Marcel Verschuren 0-1, Byron Bentley 1-1, Karei Steijaert 1-2, Dimitri Heirman 1-3, Andrew Wesbeek 2-3. Terhole-Sluiskil 1-5 (0-2): In de eerste helft kon Terhole het nog enigszins bijbenen, al was Sluiskil toen al beter. Scoreverloop: Richard de Vos 0-1, Ri- cardo de Bruijn 0-2 en 0-4, Michel Tael- man 0-3 en 1-5, Wouter Gelderland 1-4. Hoofdplaat-SDO'63 3-0 (0-0): De eerste helft was vlak en zeer matig van de thuisploeg. In die periode bleef het zeer jeugdige SDO'63 ge makkelijk op de been. Scoreverloop: Jo van den Ameele 1 -0 en 3-0, Ralph Baumgarte 2-0. GOES - In zijn woonplaats Klooster- zande is vrijdagavond Jef Baart (61) plotseling overleden. Baart ge noot in de Zeeuws-Vlaamse voet balwereld grote bekendheid. Aan vankelijk als scheidsrechter, later als rapporteur en begeleider van jonge scheidsrechters. Baart stond ook bekend vanwege zijn enorme kennis van de spelregels van het voetbal en de reglementen van de KNVB. Voor de voetbalvereniging Honte- nisse was Jef Baart vele jaren van onschatbare waarde. Hij bekleedde al lange tijd de functie van wed strijdsecretaris bij de jeugd en hij behoorde ook tot de werkploeg die elke maandag actief is op het terrein van W Hontenisse. Vanwe ge het overlijden van Jef Baart wer den alle wedstrijden van W Hon tenisse zaterdag en gisteren uitge steld. Jef Baart wordt woensdag om 10.00 uur in Terneuzen gecre meerd. Axel op eigen veld ruim langs Clinge (4-0), punt voor Oostburg. VLISSINGEN - In de vierde klas A van het zondagvoetbal versloeg RIA W. Biervliet met het kleinst mogelijke verschil: 1-0. De West- dorpenaren klimmen hierdoor naar de gedeelde eerste plaats. Axel won ruim van Clinge (4-0). Oostburg hield een punt over aan het duel met Patrijzen (2-2). Ria W-Biervliet 1-0: Na ruim een halfuur opende Gert-Jan Vael met een mislukt schot de score na mens de sterkere, maar weinig kan sen creërende thuisploeg: 1-0. En kele minuten later was het elf te gen tien na de tweede gele kaart voor Erik Adam. Toch waren de A-junioren Terneuzen verspelen voorsprong GOES - Terneuzen Ai slaagde er za terdag niet in om de tweede over winning van dit seizoen te boe ken. In Roosendaal werd tegen liet laaggeklasseerde BSC 2-2, na een 2-o-voorsprong. Voor Terneuzen scoorden Cihan Keten en Niels de Booy. Terneuzen Bi ging thuis met 4-1 onderuit tegen Walcheren Bi. Douwe de Kok maakte het Terneu- zense doelpunt. Vrasene heeft nu wel zijn overwinning beet GOES - Amper een week na het ver trek van oefenmeester Michel Leonhart heeft het Vlaamse Vrase ne (eerste klasse provinciaal) de eerste competitiezege van het sei zoen behaald. Tegen Aalter werd het 2-1. Onder leiding van Leonhart, vorig seizoen nog trainer van HW'24, sprokkelde de ploeg in zes wed strijden één puntje bijelkaar. beste kansen in de tweede helft voor Biervliet. Ook in de slotfase, met elf tegen negen na tweemaal geel voor Ben Ongenae, schiep de thuisploeg geen uitgespeelde kans. Patrijzen-Oostburg 2-2: Oostburg leidde na een kwartier met 2-0 door treffers van Davy Maes en Thomas Henry. Kort voor rust mis te Edwin Capello namens Patrij zen een strafschop, maar in de extra tijd maakte Ouassim Hamou- di er alsnog 1-2 van. In de tweede helft drong de thuisploeg sterk aan. Dit leverde niet meer op dan de 2-2 van Richard Hardenbol. FJW Na de 1-0-zege op Biervliet staat RIA W. met Domburg gedeeld eerste in de vierde klas A van het zondagvoetbal. Domburg wint met 2-1 van Zeeland Sport. Eerste punt voor Terneuzense Boys B1 GOES - Terneuzense Boys Bi be haalde zaterdag het eerste punt. Te gen BSC werd het 1-1. Tom Caeys zette de Terneuzenaren kort na de rust op voorsprong. Terneuzen Cl verloor met 3-2 van Pelikaan. Richairo Henriquez was twee keer trefzeker. Terneuzen Dl delfde met 6-2 het onderspit tegen Theole. Sven Mbikulu en Bart Co- rijn waren de doelpuntenmakers. Reserves van Hoek slaan belangrijke slag HOEK - In de strijd om de kopposi tie in de hoofdklasse voor reserve teams boekte Hoek 2 een belangrij ke overwinning. De titelverdediger versloeg de nummer drie Heerjans- dam 2 met 2-1. De beslissing viel na de rust. Nadat Heerjansdam op voorsprong was gekomen, maakte Corné Schilperoort niet veel later gelijk. In de blessuretijd tilde Bert den Hamer de stand naar 2-1. Axel-Clinge 4-0: De eerste goede kans was voor Peter Drumont na mens de bezoekers. Hierna was het Axel wat de klok sloeg. Via doelpunten van Ivo Verstraeten en Sander Stokhof leidde dit tot 2-0 halverwege. De thuisploeg kwam vlak' na rust goed weg toen een treffer van Percy Verlinden werd afgekeurd (leunen op tegenstan der) en Sander Stokhof er even la ter 3-0 van maakte. Timo de Bruin bepaalde uit een vrije trap de eind stand op 4-0. Jong Amboti-Luctor'88 4-2 (1-0). Levi Waisapy 1-0, Rivellinho Pentury 2-0, Ron Tempelaars 2-1 (strafschop), Rut- ger van Rossum 2-2, Levi Waisapy 3-2, Jaïr Tomasoa 4-2. Domburg-Zeeland Sport 2-1 (2-0). Maurice Bernard 1-0, Robin Geelen 2-0, Tarik Boufrahi 2-1. Doelman Jochem Goedhals van Steen ziet geen kans meer om de rake doel poging van MOC'17-speler Max Geers te verijdelen. foto Wim Kooyman ING geeft spaarders de zekerheid die ze zoeken Meer dan ooit vraagt u om financiële producten waarop u kunt vertrouwen. ING geeft u die zekerheid, of u nu wilt sparen voor de korte of de lange termijn. ING staat wereldwijd in de top 3 als spaarbank en blijft een veilige Nederlandse thuishaven. Iedereen is welkom U kunt direct een deposito of spaarrekening openen op ons kantoor bij u in de buurt. Of kijk op www.mg.nl. www.ing.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 83