Waterschap De goedkoopste autoverzekering BenZeker van Nederland? Herman Verhelst opzegdienst Zeeuws-Vlaanderen Help mee. Bouw mee! 16- Maandag 13 oktober 2008 PZC Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef Wij wensen Pieter, Aaltje en kinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit zware verlies. tante Corrie en oom Izaak, tante Ria en oom Sjaak oom Dick en tante Willy tante Annie en oom Piet tante Janny en oom Guust tante Cobie en oom Leen tante Lenie en oom Kees oom Piet en tante Petro tante Hanneke tante Wilma en oom Sam oom Kees en tante Jacqueline oom Hans en tante Ankie oom Henk en tante Imke tante Liesbeth en oom Sjaak oom Arie en tante Marian tante Linda en oom Gerrit Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Herman Verhelst deelnemer van onze opleiding Verspanen Wij herinneren Herman als een vrolijke en opgewekte deelnemer. Wij wensen zijn ouders en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens College van Bestuur, personeel en deelnemers van ROC Zeeland Jeroen van den Oord. directeur cluster Techniek Ko op 't Hof, teamleider cluster Techniek fTlensenl.inq.nl Met verslagenheid geven wij kennis dat de Heere op het alleronverwachts door een droevig ongeval uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde neef Hermanus Verhelst in de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Wij wensen in het bijzonder Pieter en Aaltje met de kinderen 's Heeren ondersteuning toe in deze weg Moge deze roepstem ook in de verdere familie geheiligd worden. Hoek: Hoek: Kruiningen: Elspeet: Terneuzen: Terneuzen: Wenum-Wiesel: Sluiskil: Hoek: Wijk en Aalburg: Alblasserdam: Sluiskil: Philippine: 10 oktober 2008 Izaak en Corrie Verhelst-van Driel Aldert en Els Verhelst-de Visser fan en Eveline Verhelst-van Vliet Adriana en Anton Frens-Verhelst Herman en Heieen Verhelst-Kruysse Kees en Gretha Verhelst-de With Rokus en Ilonka Verhelst-Homringhausen Rinus Verhelst Gerrit en Linda Verhelst-Oppeneer Suus en Gerard Hardeman-Verhelst Toos en Erik Groenendijk-Verhelst Nico Verhelst Arrie en Wilma Verhelst-Bouman Neven en nichten Vrijdagmiddag bereikte ons het droevige bericht dat onze mede-deelnemer Herman Verhelst plotseling is overleden. Wij herinneren hem als een opgewekte, vrolijke deelnemer die vol enthousiasme over zijn vak Verspanemkon vertellen. Ook zijn humor zullen wij missen. Via deze weg wensen wij de ouders, broers, zussen en verdere familie heel veel sterkte toe met het verlies van Herman. Namens de klassen WB22A en WB21A en docenten van ROC Zeeland, cluster Techniek Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel Ontsteld namen we kennis van het plotselinge overlijden van Herman Verhelst oud-leerling van onze school op de leeftijd van 17 jaar. Wij bidden zijn ouders, broers, zussen en verdere familie Gods hulp toe om dit smartelijk verlies te dragen. Het bestuur en personeel van de ds. D.L. Aangeenbrugschool Terneuzen, 10 oktober 2008 Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. (gratis advertentie) Elkaar uitnodigen Laat Nederland van zijn beste kant zien. Wórd Vriend van het Oranje Fonds. www.oranjefonds.nl/vnenderi 0900 44 88 448 (lokaal tarief) Oranje Fonds ■nds waterschaps verkiezingen lÈT' 2008 GOEDKEURING KUSTVERSTERKINGSPLANNEN WEST ZEEUWSCH-VLAANDEREN EN WATERDUNEN BenZsker.n; vergelijkt en helpt u op weg! Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen maakt, gelet op artikel 151 van de Waterschapswet, bekend dat Gedeputeerde'Staten van Zeeland bij besluit van 23 september 2008, kenmerk 08027306/62/10 en 08027306b/62/l 0 goedkeuring heeft verleend aan ons besluit van 2 september 2008, agendapunt 4.1tot vaststelling van het Kustversterkingsplan West Zeeuwsch-Vlaanderen en het Kustversterkingsplan Waterdunen. Het goedgekeurde besluit ligt vanaf heden gedurende een periode vcrn zes weken voor een ieder ter inzage, iedere werkdag van 09.00 uur tot 12.00, uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur, op het waterschapskantoor, Kennedylaan 1 té Terneuzen. Binnen zes weken na heden kan door belanghebbenden tegen de goedkeuring beroep worden ingesteld. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Lange Voorhout 3, 2514 EA Den Haag. Hiervoor is griffierecht verschuldigd. Indien een beroep schrift is ingediend, kan tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden gedaan. Hiervoor is extra griffierecht verschuldigd. Terneuzen, 13 oktober 2008. Het dagelijks bestuur voornoemd, W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1, Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszvl.nl Vanuit de overtuiging dat ieder mens recht heeft op een dak boven het hoofd, bouwt Habitat for Humanity dagelijks huizen voor gezinnen in ontwikkelingsgebieden. Help ook mee! www.habitat.nl giro 6261 the Netner ands

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74