Het is tenslotte uw geld. Drie eigen doelpunten bij ZSC'62-Wolfaartsdijk de koppositie Borssele houdt met enig geluk stand bij MZVC ING geeft spaarders de zekerheid die ze zoeken J3pzc Maandag 13 oktober 2008 29 Bevelanders heeft zege al vroeg in de knip. door Marco Puik GOES - Voor het eerst mag Borsse le zich koploper noemen in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal. De Bevelandse ploeg won met 1-2 bij MZVC en profiteerde daarmee optimaal van de neder laag die De Noormannen leed bij Spui: 3-0. MZVC-Borssele 1-2: In de 25e mi nuut zorgde Danny Gilde voor 0-1. Via William Boone werd het tien minuten later 0-2. Nadat MZVC naar eigen zeggen een strafschop was onthouden vanwege een zui vere handsbal, bracht Wouter de Vries in de 50e minuut de span ning terug (1-2). MZVC had mis schien wel recht op de gelijkma ker, maar Borssele hield de drie punten in de knip. SVD-'s-Heer Arendskerke 1-2: Michiel Bouwman bracht 's-Heer Arendskerke aan de leiding. Uit een strafschop, veroorzaakt na bal verlies van SVD-keeper Dirk Jan van 't Zelfde, zorgde Danny Nieu- wenhuijze al voor de 0-2. Door een doelpunt van Johnny den Her der kwam SVD nog voor rust te rug tot 1-2. Na de pauze raakt Den Herder nog de paal. Cadzand-Apollo'69 3-2: Door tref fers van Dominique Strijbos en Angelo Martlé leidde Cadzand na 25 minuten met 2-0. Uit een om streden strafschop zorgde Frank met 1-3. Pim Kloet, Frank Kristelijn en Clement van Splunder zorgden daarvoor. In de tweede helft hielp Peter van Mourik Brouwershaven aan de vierde goal. Clement van Splunder schoot daarna uit een strafschop de 1-5 binnen. Weber matchwinnaar bij Krabbendijke, Stoutjesdijk is de gelukkige bij Smerdiek Vosmeer-Krabbendijke 2-3: Ri chard Dommisse opende de score en door een doelpunt van Martin Bal leidde Krabbendijke na de eer ste helft met 0-2. Na rust verslap ten de bezoekers en Vosmeer kon zo terugkomen in de wedstrijd. de Kok kort voor rust voor 2-1. Die zelfde De Kok mocht vlak na de pauze opnieuw aanleggen voor een strafschop. De elfmetertrap werd benut en vanwege commen taar op de leiding kreeg Peter Nies- kens de rode kaart voorgeschoteld. Maar met tien spelers trok Cad zand in de 70e minuut de winst naar zich toe. Dennis Huygens was de gevierde man bij de thuisclub: 3-2. Nieuwland-Hoedekenskerke 1-2: Onder uistekende leiding van scheidsrechter Weekhout uit Goes opende Nieuwland al na drie mi nuten de score via Richard Jacobs. Hij liet vervolgens een grote kans op 2-0 liggen. In de tweede helft kantelde de wedstrijd. Richard Uit- terhoeve zorgde voor 1-1 en op aan geven van Ronald Zuijdwegt be zorgde Jorn Otte de bezoekers een verdiende overwinning. Wemeldinge-Bevelanders 1-3: De gedrevenheid ontbrak bij de thuisclub en Bevelanders kon daar door voor rust al uitlopen naar een comfortabele 0-3-voorsprong. Michel Verburg, Sander van de Kreeke en Leo Kole scoorden. Vijf minuten voor tijd redde Dillen de Ruiter de eer voor Wemeldinge. Spui-De Noormannen 3-0: Ludwig Ka lisvaart 1-0, Mark van Minnen 2-0, Veli Eryürük 3-0. IT* Doordat De Noormannen verliest en Borssele overeind blijft bij MZVC, is de Bevelandse ploeg nu alleen koploper in de vierde klasse A. Twee goals van Rachid Bouhouda- ne, waarvan de eerste uit een straf schop, leidden tot de 2-2-tussen- stand. Vlak voor tijd bezorgde Dan ny Weber Krabbendijke de gelukki ge overwinning. Waarde-Smerdiek 1-2: De staart- ploegen waren aan elkaar gewaagd. Erik Nuyens hielp Waarde aan een i-o-voorsprong, maar Daan de Viet bracht Smerdiek nog voor rust langszij. Twee slordig spelende ploegen leken zich na rust te ver zoenen met een gelijkspel, maar vijf minuten voor het einde van de wedstrijd maakte Bart Stoutjesdijk toch de winnende treffer. ZPR'84-Mevo 3-3: Thomas Vos 0-1, Mourad Gucun 1-1, Matthijs Heeres 1-2, Erkan Akcay 2-2, Jan-Thijs Berre- voets 2-3, Selcuk Yilmaz 3-3. Driebander Bom vijfde in derde klasse bergen op zoom - Piet Bom van Onda is als vijfde geëindigd op het regionaal kampioenschap drieban den derde klasse. Schouwenaar Bert de Ruiter van Onder Vrien den werd eerste. Na de eerste speeldag was Bom nog ongeslagen. Dat veranderde snel, want Bom kon nog maar een zege aan zijn totaal toevoegen. Hij zakte naar de vijfde stek met 6 punten en 0.364 gemiddeld. TTC Middelburg doet zichzelf tekort Heinkenszand en Kapelle boeken hun eerste overwinningen. door Klaas Verspoor goes - Heinkenszand pakte door een 3-0-zege bij Colijnsplaat de eer ste overwinning. Kapelle klopte Ril- landia en Wolfaartsdijk nam af stand van de onderste plaatsen door met 5-2 te winnen van ZSC'62. FC Dauwendaele blijft kop loper in de derde klasse A. Colijnsplaatse Boys-Heinkens- zand 0-3: Heinkenszand pakte vol ledig verdiend de eerste overwin ning van het seizoen en de uitslag had nog hoger uit kunnen vallen. Na een afgeslagen bal uit een hoek schop opende Gerben Menheere de score. Daarna misten de bezoe- Zeges Hollestelle en Geluk bij De Stene Brug goes - De thuiswedstrijd van De Stene Brug tegen Aartsbouw 2 (derde divisie, poule vier) ein digde zaterdag in een 4-4-gelijk- spel. Hoogstaand was het driebanden duel allerminst. Voor de pauze werd de basis gelegd voor de pun- tendeling door Arjo Hollestelle en Edwin Geluk wonnen hun par tijen, Ad Menheere en Marco van der Hout leden een nederlaag. Van 't Westende naar NK judo voor senioren kers een aantal goede kansen, ter wijl de thuisploeg nauwelijks ge- Vaar stichtte. Tien minuten voor tijd kopte Armando Langebeke de 0-2 binnen en vlak voor tijd maak te Rens Baas ook nog de 0-3. ZSC'62-Wolfaartsdijk 2-5: Een duel met drie eigen goals! Jan-Wil lem Dorreman zette ZSC'62 nog wel op voorsprong, waarna Tho mas Petiet de eerste was die in ei gen goal scoorde. Wilfred van de Dries bracht Wolfaartsdijk aan de leiding en de 1-3 werd gescoord door ZSC-verdediger Marco de Jon ge. De laatste eigen goal, gemaakt door Wolfaartsdijk-speler Stefan Westerweel, leverde nog wel de 2-3 op, maar in de slotfase maakte Wolfaartsdijk het karwei af Ar nold van Gemerden zorgde voor 2-4 en Harm Fluijt deed daarna De Ganze pakt punt na 5-1-achterstand GOES - Na een slechte start (5-1 achter) zijn de waterpoloërs van De Ganze er toch in geslaagd een punt te pakken bij ZVDO'74: 8-8. In de derde periode kwam het slor dig spelende De Ganze terug van 5-1 tot 7-4. In de vierde periode werd de achterstand volledig weg gepoetst. Scores De Ganze: Guido Vermeulen, Ron Eversdijk en Maarten Buijs 2, Stijn Sandee en Thomas Murre 1. Gelijkspel voor vrouwen De Ganze GOES - De waterpolosters van De Ganze hebben zaterdag met 4-4 ge lijkgespeeld tegen Merlet. De Goe- se vrouwen kwamen met 0-2 ach ter, maar in de derde periode scoorden ze in anderhalve minuut drie keer: 3-2. Na de 3-3 kwam de ploeg ook nog op 4-3, maar bin nen negen seconden was het al weer gelijk. Scores De Ganze: Sanne Klompe 3, Tamara Flore 1. met de vijfde treffer ook nog een duit in het zakje. Kapelle-Rillandia 2-0: Kapelle boekte de eerste thuiszege in drie duels en op de zege viel niets af te dingen. Na een combinatie met Tim Jacobusse opende Ferdi Tilroe na twintig minuten de score. Daar na kregen Edwin van Damme (2x), Jacobusse en Raymond Ribbink kansen op de 2-0. Vlak voor tijd scoorde Romano Meerman wel. De Meeuwen-AZW 1-2 (1-2). Ludovi- co Cantorra 0-1, Danny Huijbregtse 1-1, Wouter Boeije 1-2. FC Dauwendaele-SKNWK 3-0 (1-0). Jasper Leuvelink 1-0, Stefan Joosse 2-0, Wilco de Valk (e.d.) 3-0. DFS-Veere 2-3 (0-1). Edwin van Taten- hove 0-1, Kevin Veerhoek 1-1, René-Mi- chel Gerritsen 1-2, Giovanni Wattel 1-3, Pieter de Munnik 2-3. Arendskerke-voetballer Wouter de Kort (midden, blauwwit shirt) kopt op de lat tijdens het duel met SVD. foto Willem Mieras Meer dan ooit vraagt u om financiële producten waarop u kunt vertrouwen. ING geeft u die zekerheid, of u nu wilt sparen voor de korte of de lange termijn. ING staat wereldwijd m de top 3 als spaarbank en blijft een veilige Nederlandse thuishaven. Iedereen is welkom U kunt direct een deposito of spaarrekening openen op ons kantoor bij u in de buurt. Of kijk op www ing.nl. ING Bi) www.ing.nl goes - De tafeltennissers van goes - De nog maar zeventienjari- Delta/TTC Middelburg wisten, on- ge judoka Sam van 't Westende danks drie gekregen punten, maar heeft zich gisteren geplaats voor een gelijkspel (5-5) te behalen bij ~het NK in de klasse -66 kilogram, degradatiekandidaat SKF. dat 8 november in Rotterdam SKF-speler Robert Koek had in wordt gehouden. Hij is de eerste zijn eerste wedstrijd zoveel proble- Zeeuw die dit presteert, men met de scheidsrechter dat hij Op het kwalificatietoernooi in weigerde de wedstrijd uit te spe- Eindhoven eindigde de jonge Vlis- len. Hij deed TTCM zo drie pun- singer als tweede. Van 't Westende ten cadeau. John Scott pakte daar- traint bij sportinstituut De Korte naast ook nog twee punten. in Hoogvliet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 55