Nummer laatst Robur blijft zonder zege Fit WHS nog steeds ongeslagen Overtuigend Goes Tam spel kost Yerseke walst over BSC heen Van de Weteringh loopt verder uit in ZK dammen 28 Maandag 13 oktober 2008 PZC B - K-S', - Wijnand Sloos (Robur) zet een sliding in bij een voetballer van HSC'28. foto Ronald den Dekker Tholense Boys en Noad'67 lijden nipte nederlagen. GOES - WHS presteert uitstekend in de derde klasse B. Zaterdag won de ploeg uit Sint-Annaland met 2-4 bij Kogelvangers. De andere twee Thoolse derdeklassers, Tho lense Boys en Noad'67, gingen on deruit. Kogelvangers-WHS 2-4: Een con ditioneel sterker WHS boekte een verdiende zege op Kogelvangers. Robin van Dijke zorgde voor 0-1 en uit een strafschop tekende Ri chard van Beek voor de gelijk maker. Een eigen doelpunt van George Tanis resulteerde in de 1-2. Pascal Vermunt bepaalde de rust stand op 2-2, waarna Mathijs Bruijnzeel en Perry Snoep de ploeg uit Sint-Annaland in de tweede helft aan een 2-4-zege hiel pen. The Gunners-Noad'67 3-2: Door een treffer van Lars Steijn kwam Noad'67 aan de leiding. Fermin Simons zorgde voor 1-1, waarna Corné de Frel de Zeeuwen na rust opnieuw op voorsprong bracht. Door doelpunten van Michael van Gastel en Fermin Simons draaide de thuisclub de achterstand nog om in een overwinning. Wiljan Lisseveld (Noad'67) kreeg twee maal geel, dus rood. Tholense Boys-Zwaluwe 1-2: Na tien minuten bracht Francois Beu- zenberg de gasten op voorsprong. In de 65e minuut breidde Rick van de Stelt de score uit naar 0-2. Een kwartier voor tijd deed Lau rens Bovenberg nog iets terug voor Tholense Boys. 's-CRAVENPOLDER - Met zijn derde overwinning op rij heeft Jan van de Weteringh zijn koppositie in het Zeeuws damkampioenschap verstevigd. De man uit Stavenisse versloeg zaterdag Jaap de Jonge, die zeker niet minder stond toen hij zich liet verrassen. De truc le verde Van de Weteringh een schijf winst op en dat bleek voldoende voor de partijwinst. Van de achtervolgers staat Johnny de Leeuw er relatief het best voor. De Goesenaar versloeg Kees Rijk. Hij heeft twee punten achterstand op Van de Weteringh, met één wedstrijd minder gespeeld. Arjo Kousemaker raakte wat achterop door een gelijkspel tegen Martin van Dijk. De kampioen van vorig jaar kwam nog goed weg, want na een mooie damcombinatie had Van Dijk uitstekende winstkan sen. Middelburger Daaf Kasse pakte zijn eerste overwinning ten koste van hekkensluiter Hans van Akke ren en het duel tussen Rianka Rentmeester en Piet Allaart eindig de zonder veel hoogtepunten in een gelijkspel. Jaap Veerhoek blijft het uitstekend doen in de promotieklasse. In de vierde ronde won de dammer uit Nisse van Niels Roelofse. Nederlaag voor Luctor'88, gelijkspel bij Patrijzen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Domburg, de kop loper in de vierde klasse A van het zondagvoetbal, won met 2-1 van Zeeland Sport. Jong Ambon klom naar de derde plaats door een 4-2-zege op Luctor'88. Via een tref fer kort voor tijd van Robin van de Velde won Walcheren met 2-1 van Victoria'03 en nam hiermee de eer ste plaats in de vierde klasse B Bevelanders maken vooral na rust korte metten met Brabanders. VLISSINGEN - Goes won in de der de klasse A van het zondagvoetbal op overtuigende wijze met 6-2 bij BSC. De ploeg van Kees van der Sluis liep door dit resultaat twee punten in op koploper Roosen daal, dat-bij HVV'24 via een 1-1-ge- lijkspel tegen de eerste verliespun- ten opliep. BSC-Goes 2-6: Een sterker Goes kwam eerst met 1-0 achter, maar nog voor rust bogen Kyle Does burg en Robin de Pagter deze ach terstand om tot 1-2. In de tweede over van de ploeg uit Ouden bosch. Hekkensluiter Robur ver loor thuis met 5-2 van HSC'26. Jong Ambon-Luctor'88 4-2: Na een kwartier opende Levi Waiapy de score tegen het afwachtende Luctor'88: 1-0. Het sterkere Jong Ambon verzuimde vervolgens ver der afstand te nemen, ook omdat Delano de Keuning een strafschop onbenut liet. Kort na rust zorgde rechtsback Rivellinho Pentury dan toch voor de verdiende 2-0, maar de bezoekers kwamen weer langs zij via Ron Tempelaars (straf schop) en Rutger van Rossum: 2-2. helft liepen de gasten binnen een kwartier uit naar 1-5 via Gert-Jan Tierie, Robin de Pagter en Trung Tran. Na de 2-5 bracht Niels Paar- dekooper de marge weer op vier. Steen-MOC'17 4-2 (2-2). Michel van Trijen 0-1, Max Geers 0-2, Sigi Leest 1 -2 (strafschop), Piet Van Looy 2-2, Sigi Leest 3-2 (strafschop), Sander van Re- mortele 4-2. Dosko-Aardenburg 4-2 (2-0). Bart Diet- vorst 1 -0, Menno Been 2-0, Dietvorst 3-0, Darryl de Rijke 4-0, Niek van Sprun- del 4-1, Robbie van de Wynckel 4-2. HW'24-Roosendaal 1-1 (0-0). Barry Perk 0-1, Cristoph Praet 1-1. Zierikzee-Zeelandia Middelburg 2-1 (2-0). Benjamin Verwest 1 -0, Ingmar Quist 2-0, Frank Leeman 2-1. Levi Waisapy, die vele kansen on benut had gelaten, zorgde dan toch voor 3-2, waarna Jaïr To- masoa even later de 4-2-eindstand op het bord bracht. Patrijzen-Oostburg 2-2: Oostburg leidde na een kwartier comforta bel met 2-0 door treffers van Davy Maes en Thomas Henry. Kort voor rust verzuimde Edwin Capello vanaf de strafschopstip om Patrij zen terug in de wedstrijd te breng en, maar in de extra tijd maakte Ouassim Hamoudi er alsnog 1-2 van. In de tweede helft drong de thuisploeg sterk aan, maar dit le- SPS houdt uitzicht op de eerste-periodetitel na zege bij Yerseke. door Klaas Verspoor GOES - Kruiningen profiteerde in de vierde klasse B van de misstap van koploper Yerseke. De ploeg van trainer Jaimy van Bloppoel ging zaterdag met 3-0 onderuit te gen SPS. Kruiningen, dat WIK'57 met 4-1-klopte, is de nieuwe koplo per. SPS heeft, met één duel min der gespeeld, vier punten achter stand op Kruiningen en is als enige ploeg nog ongeslagen. WIK'57-Kruiningen 1-4: Na een doelpuntloze eerste helft opende Arno van de Berge na rust de sco re. Adriaan van der Plasse maakte verde niet meer op dan de 2-2 van Richard Hardenbol uit een hoek schop van Dries Dijkmans. Robur-HSC'28 2-5: De Goese ploeg begon uitstekend, maar na de openingstreffer van Mark Mies in de 15e minuut was men duide lijk de kluts kwijt. HSC'28 profi teerde ervan en liep nog voor rust eenvoudig uit naar 0-3. Kort na de thee scoorde Mark Mies opnieuw. Binnen enkele minuten kwam Ro bur terug tot 2-4 via Rick van der Gaag en Rick Hopmans, maar al in de 60e minuut maakten de be zoekers de 2-5. de 0-2 en via Edwin van Houte liep Kruiningen uit naar 0-3. Erik de Vlieger bracht WIK'57 nog wel terug tot 1-3, maar door een goal van de ingevallen A-junior Kevin Beenhakker werd het 1-4. Yerseke-SPS 0-3: Yerseke scoorde een dikke onvoldoende, want de ploeg was geen schim van de equipe van de laatste weken. Voor rust viel Yerseke tevergeefs aan, maar SPS counterde goed. Na een kwartier zorgde Ramon Voshol voor de 0-1 en op slag van rust scoorde ook Hilbert van Akkeren. Tien minuten na rust gooide Van Akkeren de wedstrijd in het slot. Stavenisse-Brouwershaven 1-5: Kees van Putte hielp Stavenisse aan een i-o-voorsprong, maar bij rust leidde de Schouwse ploeg al

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54