Jamie Oliver boek dvd Hoek neemt in Gouda revanche op zichzelf Christiaan Boon zorgt bij »S LEZERSEMTRA PZC Veerkrachtig RCS legt koploper Geldrop/AEK over de knie Kook met het ritme van de seizoenen 26 Maandag 13 oktober 2008 Met deze combinatie bereidt u heerlijke, gezonde gerechten en ziet u deze meesterkok zelf aan het werk. In zijn nieuwe boek 'Thuis bij Jamie' en op de dvd 'Jamie at home - serie 1' is Jamie helemaal terug in zijn eigen keuken. De ingrediënten voor de recepten zijn in z'n eigen moestuin verbouwd. Het boek en de dvd geven u naast de recepten ook allerlei basisinforma tie en tips over kweken en planten. Smakelijk eten! Boek: 416 pagina's, meer dan 100 recepten Dvd: 335 minuten speelduur, 13 afleveringen Lezersprijs 49,95* exclusief verzendkosten 5,95 H bestel: opwww.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). BON JAMIE OLIVER BOEK+DVD Hierbij bestel ik(aantal) x de Jamie Oliver Boek+DVD set a 49,95* voorletters voornaam Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Wegener NieuwsMedia BV om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. bank-/girorekening handtekening exclusief verzendkosten van 5,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Jamie Oliver Boek+DVD', Postbus 130,8200 AC Lelystad De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Prachtgoals goed voor volle winst tegen Jodan Boys: 1-2. door Frits Bakker GOUDA - Het klonk vooral lief en ook een tikje wanhopig. „Ik was van plan om vandaag maar eens niet mee te gaan, zó slecht hebben we vorige week gespeeld", vertelde ze op de dag dat Hoek naar Gouda was afgereisd. Ze had het toch maar weer gedaan, het meisje ach ter de goal dat nooit verzaakt en eindelijk weer een stralende mid dag had. Hoek besefte maar al te goed dat het zijn supporters niet nog eens zo'n nachtmerrie kon bezorgen en was zaterdag weer al stukken beter dan tegen Sparta Nijkerk. Twee prachtgoals op het kunstgras van jodan Boys bleken voldoende voor de volle winst: 1-2. Stijn Mahieu, een man van briljan te momenten, vierde zijn goal (23e minuut) met een pose alsof hij wil de zeggen dat de kritiek op het sco rend vermogen van het elftal niet voor hem bestemd is. En gelijk heeft hij, de spelverdeler die drie van de vijf goals van Hoek op zijn naam heeft staan. Die van zaterdag tegen Jodan Boys was weer een ju weeltje. Op twintig meter van de goal kon hij kiezen uit twee moge lijkheden: afspelen op links naar de opkomende Maarten van Rose- velt of aanleggen en gewoon knal len. Hij deed, op intuïtie, dat laat ste en verschalkte de keeper met een machtig schot. De Servische dribbelaar Alan Groz- danic, die zich af en toe wel eens miskend voelt, rende na de tweede Hoekse goal (zesde minuut na rust) even naar de dug-out, met een bevrijdende glimlach. Hij be hoort ook tot de spelers van wie in scorend opzicht meer wordt ver wacht. De treffer van zaterdag was er een uit het boekje: vrije trap van Ferry Alfons op links, breed gelegd naar Grozdanic, die hard en zuiver uithaalde. De spitsen bleven weer droog staan, hoe hard Regilio Pinas ook zijn best deed. Ferry Alfons ver dient het nog meer, omdat hij be halve hard werkt ook nog goed speelt. En Josimar Pattinama krijgt nog altijd korte invalbeurten, waar in hij nog niet heeft laten zien over een killersinstinct te beschikken. Twee keer verforen in drie thuis wedstrijden, uit nog ongeslagen: dat beeld zag Gaby Demanet zater- WW Met twee prachttreffers ver- schalkt zaterdag-hoofdklasser Hoek Jodan Boys. De ploeg uit Gouda kan pas in blessuretijd iets terugdoen: 1-2. dag op Jodan Boys voorbij trekken. „Het zegt ook iets over Hoek zoals het nu speelt", vond de trainer. „Wij voelen ons thuis verplicht om de baas te spelen en dat kunnen we niet met dit elftal. Als we uit spelen, hoeven we niet te domine ren, dat spel ligt ons veel beter. Dan kunnen we de tegenstander af en toe ook eens laten komen." De trainer, geplaagd door een griepje in de nacht voor de wed strijd, maar fris genoeg om te coach, roemde de instelling van zijn elftal: „Het waren vandaag ook de dragende spelers, zoals Mahieu en Grozdanic, die voorop gingen in de strijd. Maar vergeet niet dat we ook spelers hebben zoals Thomas Ragut en Maarten van Rosevelt, die er altijd voor honderd procent staan." Jodan Boys-Hoek 1-2 (0-1). 23. Stijn Mahieu 0-1, 51. Alan Grozdanic 0-2, 90. Aziz El Bouzatti 1-2. Scheidsrech ter: O. van Leijenhorst. Gele kaart: Vin cent van Staveren, Mitchel Heerkens (Jodan Boys), Thomas Ragut, Alan Groz danic (Hoek). Aantal toeschouwers: 1000. Hoek: Joan van Belzen; Tim Mechelink (80. Michael Koné), Giovanni Siereveld, Geert Bosschaart, Maarten van Rose velt; Gideon Imagbudu, Thomas Ragut, Stijn Mahieu (77. Josimar Pattinama), Alan Grozdanic; Regilio Pinas (84. Ken neth Okorley), Ferry Alfons. Tweedeklassers Terneuzen en Vlissingen remiseren. GOES - Zondag-eersteklasser RCS won gisteren in een doelpuntrijk duel van koploper Geldrop/AEK: 4-3. Ook bij tweedeklasser Terneu zen (3-3 tegen RKDVC) liep de sco re flink op. Bij Vlissingen werd daarentegen niet gescoord. RCS-Geldrop/AEK 4-3: Tot drie maal toe kwamen de Souburgers op achterstand, maar net zo vaak keer werd de stand weer gelijk ge trokken. Gérard de Nooijer (1-1), Alwin van Ham (2-2) en Hoessein Bouzambou (3-3) waren de doel puntenmakers. Met zijn tweede goal van de middag bezorgde Bou zambou zijn ploeg ook nog eens de overwinning. Terneuzen-RICDVC 3-3: De thuis ploeg speelde voor rust slordig. Ruud van Son en Michael Lom- mers zetten de Brabanders op een o-2-voorsprong. Terneuzen deed iets terug via Sinan Coban. Vlak voor rust zag de Terneuzen-verde- diging er weer niet goed uit, zodat Koos van der Ven op aangeven van de snelle spits Joris Hendriks de bal in het lege doel kon schui ven: 1-3. Twee minuten later zorg de Roel Alberti voor de aanslui- tingstreffer. In de tweede helft zet te Terneuzen met goed voetbal de tegenstander flink onder druk. Uit één van de kansen scoorde Coban. Vlissingen-Oosterhout 0-0: De laatste keer dat Vlissingen niet tot scoren kwam in een competitie wedstrijd, was in april 2007 (5-0 verlies tegen EBOH). 27 competitie wedstrijden later overkomt het de Walcherse formatie weer eens: 0-0 tegen Oosterhout. Trainer Ruud Pennings had gemengde ge voelens: „Het zat er wel in, maar het kwam er niet uit." De beste kansen kwamen op naam van Davy van Geersdaele en Rudley St. Jago. Vlak voor rust stuitte Van Geersdaele op de keeper, St. Jago schoot een paar mi nuten voor tijd naast. Arnemuiden deelt koppositie in tweede klasse met Duiveland. door Marco Puik GOES - SSV'65 won in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal met 1-2 van Nieuwdorp en klom daarmee naar de zevende plaats op de ranglijst. Arnemuiden profi teerde van het gelijkspel bij Dinte- loord-Duiveland (1-1) door met verrassend grote cijfers te winnen van Bruse Boys: 1-4. Arnemuiden voert nu samen met Duiveland de ranglijst aan. Oostkapelle was het sterkst in de Walcherse derby te gen VCK: 0-2. Nieuwdorp-SSV'65 1-2: Vanwege de spanning die op het duel stond, was het voetbal in de eer ste helft niet hoogstaand. Na vijf minuten opende Turan Dogan de score voor de thuisclub. Door een kopbaldoelpunt van Mitchell van Belzen kwamen de Goesenaren in de 35e minuut langszij. In de tweede helft ging Nieuw dorp op zoek naar een nieuwe voorsprong. Binnen een tijdsbe stek van zes minuten kreeg de ploeg zes corners, maar verder dan een kopbal van Niels Mulder kwam de gastheer niet. De beslis sing viel in de 82e minuut. Uit een counter bezorgde Christiaan Boon SSV'65 voor de tweede week op rij drie punten. Beide par tijen waren het er over eens dat een gelijkspel de verhoudingen be ter had weergegeven. Bruse Boys-Arnemuiden 1-4: Bruse Boys speelde onherkenbaar tegen Arnemuiden en werd op al le fronten afgetroefd. Binnen 20 minuten leidden de bezoekers al met 0-3. Maarten Brasser zorgde na acht minuten voor 0-1. In de 15e minuut tekende Corné van Belzen voor 0-2 en Brasser strooi-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52