14 I Maandag 13 oktober 2008 PZC wa Soms neem je afscheid, zegt: "Tot morgenmorgen zien we elkaar weer". Tot die ene dag gaat komen, dan is er plots geen morgen meer. Tot ons allergrootste verdriet moeten wij u laten weten dat een van onze allerliefste zoons, mijn lieve broer, vriend, schoonbroer en onze kleinzoon Wouter Alphons Maria is overleden. 25 oktober 1990 t 10 oktober 2008 Biervliet: André en Willy Maas-Dekker Joop en Mieke Evelien Temeuzen: Oma Maas Opa Maas (in herinnering) Terneuzen: Oma Smit-de Bart Opa Smit en verdere familie 10 oktober 2008 Middenweg 11 4522 NB Biervliet We willen in liefde afscheid nemen van Wouter op vrijdag 17 oktober 2008 om 11.00 uur in "Mauritshof", Maurits- weg 5, 4515 LA Ijzendijke waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van Ijzendijke. De condoleance is op voornoemd adres na de begrafenis. U wordt vriendelijk uitgenodigd om dit afscheid bij" te wonen. Wilt u. indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Door een ernstig ongeval is overleden onze enthousiaste en gewaardeerde werknemer en collega Wouter Maas Wij wensen zijn ouders, broer en verdere familie de kracht toe dit grote verlies te dragen. Directie, personeel en medewerkers Feijter Groep In verband hiermee is ons bedrijf GESLOTEN op vrijdag 17 oktober. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen, dat ten gevolge van een tragisch ongeval is overleden Wouter Maas jongste zoon van onze medewerkers Willy en André Wij wensen Willy, André, Joop, Mieke, Evelien en verder familie veel sterkte dit grote verlies te verwerken. Aardenburgse Taxicentrale BV - van Overloop BV Miel en Karin van Bellegem-van Overloop Frederik en Roderick Theo en Annie van Overloop-de Sutter Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Wouter Maas zoon van onze collega's Willy en André Wij wensen de familie alle kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Namens alle collega's van ATAX BV en van Overloop BV Woorden schieten tekort na het tragisch ongeval waarbij Wouter Maas het leven liet. Onze steun en medeleven gaat uit naar André, Willy, loop, Mieke, Evelien en verder familie. We wensen hen heel veel kracht toe om samen dit zware verlies te kunnen dragen. A4Daagse comité Ijzendijke Jac-Liva-Astrid-Frank-Lucie-Annelies Diep bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van de vriend van Evelien Wouter Maas Wij "zullen zijn aanwezigheid en spontane lach ontzettend missen. Adri en Marian de Bue-Verpoorten Evelien Martijn Oma de Bue Opa en Oma Verpoorten Lieve Wouter Enthousiast, een harde werker, een gezellige neef. Wat zullen we dat missen... André, Willy, Joop, Mieke en Evelien, heel veel sterkte toegewenst. Oom André, Tante Marjorie Daniël, Joël enTalitha Bogerd Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Wouter Maas Wij wensen zijn ouders, broer, vriendin en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Izaak, Netty, loke, Mieke en Els Vergouwe Stil en geschrokken zijn wij na het plotseling overlijden van Wouter Maas We wensen de families, Evelien en vrienden heel veel sterkte. Lineke en Jan Dieleman-de Bue Robin en Maikel Het is voor Wouter Maas Te snel voorbij, de vele dromen. Oneerlijk is het lot, dat nu is gekomen. Anneke, Sanne Rick Hoe een mooie dag kan veranderen in een. dag die we nooit zullen vergeten. Werk betekende veel voor je, maar in het weekend was er altijd tijd voor je vrienden. Wouter we zullen je nooit vergeten. Veel sterkte aan de nabestaanden. Je vrienden van KLJ Holland Lieve Wouter Voor jouw jonge dood zijn geen woorden, Is er geen troost... Een ieder heeft het recht op een leven, langer dan slechts een jeugd. Jack Tania Fabian, Charis Silas Floris Femke Het plotselinge overlijden van onze buurjongen Wouter heeft ons allen diep geraakt. We wensen en bidden dat André, Willy, Joop, Mieke, Evelien en verdere familie krachten mogen ontvangen om dit smartelijke verlies te kunnen dragen. Fam. Beun Fam. Goud Fam. van Opdorp en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden, tengevolge van een ernstig verkeers ongeval, van onze oud-leerling Wouter Maas Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Zwin College, Oostburg De centrale directie, Ir. C.S. Hoek, voorzitter P.P.M.M. Roozen, lid Achter de wolken schijnt de zon. Na alle Fijne jaren die we met hem mochten beleven, heb ben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en schoonvader Markus Jan Priester 's-Heer Arendskerke t Goes 09-04-1934 11-10-2008 Goes: M.E. Priester-Goedegebure 's-Heer Arendskerke: Bram en Tonnie Priester Jacob Roggeveenstraat 36,4461 ZL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraaf plaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 oktober om 14.30 uur in de aula van het Rouwcentrum. Voor aanvang van de dienst kunt u nog afscheid nemen van mijn man, vader en schoonvader vanaf 14.15 uur. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis, zullen we terug gaan naar het Rouw centrum waar u, in de koffiekamer, de gelegenheid heeft tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rectificatie Na een moeilijke levensavond overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jan Verhage in de leeftijd van 90 jaar. Koudekerke: A. Verhage Koudekerke: M. Koole-Verhage W. Koole Koudekerke: P. Verhage f Koudekerke: L. Verhage I.P. Verhage-Goedhart Neven en nichten Onze speciale dank aan de verzorgers van zorgcentrum NieuwSandenburghafdeling "Rozenhof"te Veere voor de liefdevolle verzorging die hij daar kreeg. Veere, 10 oktober 2008 Correspondentieadres: A. Verhage Brouwerijstraat 43 4371 EJ Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 oktober van 19:00 tot 20:00 uur in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling "Rozenhof", kamer 50, aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 14 oktober om 12:00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 13:00 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg" aan de Duinstraat 4 te Koudekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 14