Na weekje leuteren wil Hoek Maak uw verzameling compleet! Gokken en wielrennen in Baarland Bestel nu de ontbrekende delen via onze webwinkel! lees vind leef 44 Zaterdag 11 oktober 2008 PZC Oscar Moens present bij keepersdag RCS oost-souburc - Oscar Moens komt volgende week donderdag de keeperspromotiedag bij RCS op sieren. De reservegoalie van Wil lem II sluit de dag af met een de monstratie. Zo'n 180 jeugdkeepers uit Zeeland en Brabant komen in Oost-Souburg bijeen om te trai nen. Ook de wedstrijd 'Beste keeper/keepster van het district Zuid maakt deel uit van de pro motiedag. Sauerbreij begint WB-seizoen met brons landgraaf - Snowboardster Nico- lien Sauerbreij (29) is het wereldbe kerseizoen begonnen met de der de plaats op de parallelslalom in Landgraaf Op de indoorbaan van Snow- World verloor de Amsterdamse wereldbekerhoudster in de halve eindstrijd van de Oostenrijkse Do- ris Günther. In de strijd om brons versloeg ze de Oostenrijkse Clau dia Riegler. Monsterzege voor FC Dauwendaele RUCHPEN - De zaalvoetballers van eersteklasser FC Dauwendaele boekten een monsterzege op De Driesprong. In Rucphen werd het 1-9. Mounir Nabil en Steven Visser effenden in de eerste helft de weg naar de derde overwinning in vier wedstrijden. Na de hervatting drukten Raymond Wolff Jihad Az- zagari (2x), Mounir Nabil(zx), Ma- rik Waterman en Robin de Pagter het overwicht in cijfers uit. Hoogerland duikelt in klassement Venezuela GOES - Johnny Hoogerland is niet langer de leider in de Ronde van Venezuela. De wielrenner uit Yer- seke, die enige dagen de ranglijst aanvoerde, staat na de vijfde etap pe ineens op de 48e plaats. Hij heeft 13 minuten en 16 seconden achterstand op de nieuwe num mer één, de Argentijn Juan Dotti. Bij de bergrit naar Cordero (155 km) kwam Hoogerland binnen op 14.42 minuten van de winnaar. Paul Telussa komt vlak voor de wedstrijd niet meer in de kleedkamer. door Frits Bakker hoek - Gaby Demanet moet een klein wondertje verrichten om Hoek weer aan het voetballen te krijgen en zijn elftal vanuit de lage regionen van de hoofdklasse weer naar de bovenste helft te loodsen. De Belgische trainer heeft de repu tatie dat hij daar niet voor terug deinst. Bij clubs als Waregem en Oudenaerde werd de sportinstruc- teur met succes gevraagd om een sportieve crisis te bezweren. Die er varingen komen hem bij Hoek nu goed van pas. „We hebben eerst een weekje ge leuterd, nu moeten we gaan voet ballen", zei hij donderdag na de training. Voor Hoek, dat vandaag de uitwedstrijd tegen Jodan Boys in Gouda speelt, is de mentale tik van zaterdag (thuis tegen Sparta Nijkerk 0-1) hard aangekomen. De manet: „Daar hebben we veel over gepraat, vooral tijdens de trainin gen, dus óp het veld. Mijn filosofie is: ze moeten zelf zien waar het mis ging en bereid zijn om dat snel om te laten slaan." Wat ook niet meer zal gebeuren, is dat Paul Telussa voor een wed strijd even de kleedkamer binnen komt om de spelers toe te spreken en op te peppen. Dat is - zo besef fen ze bij Hoek - het werk van de trainer die heel de week voor de se lectie staat. „Ik heb het er met Paul over gehad en hij is het er mee eens. We kunnen geen twee kapiteins op één schip hebben." Tactisch zitten de twee op één lijn, veel zal er op dat gebied dan ook niet gebeuren. Hoek is niet BAARLAND - Niet alleen Zeeuws-Vlaanderen heeft als afslui ting van het wielerwegseizoen een koppeltijdrit, ook boven de Wes- terschelde kunnen de renners van daag een koppel vormen om een race tegen het horloge te rijden. Wielervereniging Theo Middel kamp organiseert dit slot van het koersjaar alweer enkele jaren. Plaats van handeling is dit keer de omgeving van Baarland. De koppeltijdrit van Middelkamp is overigens nèt weer wat anders dan andere van dergelijke wedstrij den. Bij de Goese vereniging wor den er twee klassementen ge maakt. Uiteraard een rangschik king op tijd, maar bij inschrijving dienen de deelnemers ook aan te geven hoe lang zij zullen doen over deze rit. Het duo dat zijn vooraf aangegeven tijd het dichtst benadert, wint dat klassement. Daarom mogen de renners van daag geen horloges, klokjes, fiets computers en dergelijke apparaat jes bij zich hebben. Start en finish zijn bij camping Scheldeoord aan de Landingsweg in Baarland. De eerste start is om 15.00 uur. Na de wedstrijd vindt in Scheldeoord ook de prijsuitreiking van de zomeravondwielercompeti- tie plaats. van plan om te voldoen aan de roep om een aanvaller en gaat ver der met wat het in de selectie heeft. Dat wil zeggen: er is vertrou wen in Regilio Pinas, in de ontwik keling van Josimar Pattinama en in potentiële schutters als Ferry Alfons en Alan Grozdanic. „We moeten ook weer niet oever loos leuteren over dat probleem", vindt Demanet. „Dat we ontgoo cheld waren zaterdag, dat is wel ze ker. En dat de spelers hard willen werken om daar weer uit te ko men, hebben ze deze week op de training laten zien. Als je ziet hoe daar gescoord wordt..." Tim Mechelink wordt na een uit stapje naar het tweede elftal weer bij de ploeg gehaald. „Ik ben zeer tevreden over hem", verzekert De manet. „We hebben alleen de orga- 'Ze moeten zelf zien waar het misging en bereid zijn dat snel om te laten slaan' nisatie iets moeten aanpassen, om wat meer routine in het elftal te krijgen." Ook Michael Koné, de nieuwe speler die is aangetrokken, lijkt conditioneel fit om te spelen. Jodan Boys De clubnaam Jodan Boys is af geleid van JOngelingenvereni- ging DANiel. De club bestaat volgend jaar 75 jaar. Jodan Boys is twee seizoenen op rij gepromoveerd. In het seizoen 1972/1973 speelde club uit Gouda een jaar op het hoogste niveau. GPC VLISSINGEN Tegenstander: VVGZ (thuis) Afwezig: Martin Wilken (hamstring), Wessel Leijer (knie). Bijzonderheden: Met GPC Vlissingen en WGZ treffen twee teams elkaar die nog ongeslagen zijn. „Ook qua speelstijl zijn we vrij gelijkwaardig", denkt GPC-trainer André Maas. „En we scoren beide niet makkelijk en geven weinig weg." KLOETINGE Tegenstander: Zaamslag (thuis) Afwezig: Joffrey Geldof (geschorst), Jeroen Weststrate (rug). Bijzonderheden: Jaap Esser en Marinus Baas kampten deze week met lichte blessures, maar trainer Diederik Hiensch verwacht dat ze vandaag kunnen spe len. Hiensch zag Zaamslag vorige week aan het werk. „Ze hebben een positieve spelopvatting en de groep is aardig in balans met werkers en voetbalers. We mogen ze niet onderschatten." TERNEUZENSE BOYS Tegenstander: LRC (thuis) Afwezig: Ramazan Kesikbas (enkel), Da vid de Haan (lies), Djamel Buijsse (lies), Jules Bazelier (hamstring), Ayhan Atma- ca (vakantie), Kees Duitemeijer (gebro ken teen). Bijzonderheden: Hoewel Terneuzense Boys in de vorige vijf competitieduels nog niet won, is trainer Leendert Geel hoed niet ontevreden met het spel van zijn ploeg. „We werken keihard en we creëeren iedere wedstrijd kansen. Daar ligt het dus niet aan." Geelhoed is er rotsvast van overtuigd dat het tij binnen afzienbare tijd keert. „Hopelijk gebeurt dat tegen LRC. Het zou ook wel leuk zijn, stunten tegen de koploper." ZAAMSLAG Tegenstander: Kloetinge (uit) Afwezig: niemand. Bijzonderheden: Na drie zeges op rij is het zelfvertrouwen groot. Bij Kloetinge rekent trainer Rinus Zegers echter niet op een gemakkelijke wedstrijd. „Die be slaan in deze klasse niet. Kloetinge heeft gewoon een goed elftal. We rrfoe- ten dus weer vol aan de bak. Lijfsbe houd is en blijft onze enige doelstel ling." RCS Tegenstander: Geldrop (thuis) Afwezig: Guus Toornstra en Moham med ben Kaddour. Bijzonderheden: De koploper komt op bezoek in Oost-Souburg. Geldrop/AEK is zesvoudig hoofdklassekampioen en drievoudig algeheel amateurkampioen. Vorig jaar degradeerde club. „En ze wil len direct terugkeren", weet RCS trainer Romeo van Aerde. „Maar wij creëren al tijd kansen. Dus er is iets mogelijk." H bestels op www.pzc.nl/webwinkel PMMi js&trt M' fcSSS;-!®! Begin mei 2008 verscheen het eerste deel van de 12 delige verzamelserie Donald Duck avonturen. Een jaar lang geeft de PZC iedere eerste zaterdag van de maand een nieuwe strip uit met daarin twee originele Donald Duck verhalen uit de jaren vijftig. In totaal dus de eerste 24 uitgaven uit 1952 en 1953 op A5. Verzamel ze alle twaalf! Heeft u een deel gemist? Bestel hem nu op: www.pzc.nl/webwinkel en u ontvangt uw bestelling binnen 3 werk dagen thuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68