€l 1 11 llss P Is® i I ffet11 32 I Zaterdag 11 oktober 2008 PZC wa Kees van de Loo overleden (47 jaar) 28-11-1960 10-10-2008 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees van de Loo. Kees was sinds 1994 bij ons in dienst als Orthopedisch schoentechnicus. Als collega en als mens zullen wij hem herinneren als een rustig, belangstellend en warm persoon, met een grote passie voor zijn werk. Kees werkte voor ons in Roosendaal en in Goes waar hij zeer geliefd was bij onze klanten. We zullen hem missen. Van Mook Schoentechniek Bosstraat 79,4704 RL Roosendaal 1 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn, als God het komt bevrijden. Met dankbaarheid omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en klein opaatje Gentil Robert de Smet weduwnaar van Emma Wilhelmina Sophia Wijffels 30 juli 1910 t 9 oktober 2008 teljzendijke teïjzendijke Ilzendijke: Ineke t IJzendijke: Marleen en Ben Neyt-de Smet Michel Kimberly Vlissingen: Stefan IJzendijke: Angelique en Evert 9 oktober 2008 Correspondentieadres: Kleine lonkvrouwstraat 23, 4515 EJ Ilzendijke Tel. 0117-502835 Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op dinsdag 14 oktober om 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 oktober a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst voor de familie woensdagmorgen in de kerk. Wij zijn buitengewoon dankbaar voor de liefdevolle verzorging door de medewerkers van Woonzorgcentrum Huize Emmaus en de goede zorgen van dokter N. van der Maas. Wilt u. indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een moeilijke levensavond overleed onze geliefde broer, zwager en oom Jan Verhage in de leeftijd van 90 jaar. Koudekerke: A. Verhage Koudekerke: M. Kóole-Verhage W. Koole Koudekerke: P. Verhage t Koudekerke: L. Verhage J.P. Verhage-Goedhart Neven en nichten Onze speciale dank aan de verzorgers van zorgcentrum Nieuw Sandenburghafdeling "Rozenhof", te Veere voor de liefdevolle verzorging die hij daar kréég. Correspondentieadres: A. Verhage Brouwerijstraat 43 4371 EJ Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 oktober van 19:00 tot 20:00 uur in zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling "Rozenhof", kamer 50, aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 14 oktober om 12:00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 13:00 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Couburg" aan de Duinstraat 4 te Koudekerke. Bewonderenswaardig was zijn Menskracht het Oost-Indië Monument zijn passie De wijze van medeleven en de grote belangstelling tijdens de herdenkingsdienst in de Goede Herderkerk en bij het Oost-Indië Monument in Temeuzen, na het overlijden van mijn lieve man Jan Roovers heeft mij zeer goed gedaan, mijn oprechte dank hiervoor. Riet Roovers-Louwerse Terneuzen, oktober 2008 Dankbetuiging Het moet wel een sterke boom zijn, die zoveel stormen kan trotseren. Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve papa, opa en overgrootvader Sjefvan Hest Willen wij u hartelijk danken. Uw steun was voor ons een grote troost. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sas van Gent, oktober 2008 |De overweldigende belangstelling, de vele kaarten, en mede- jleven aan ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, jonze lieve pa en opa Herman Jansens diepe indruk op ons gemaakt. Het is ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Wij hopen dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Willy Jansens-Dekker Kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2008 DANKBETUIGING Er is een steen verlegd.. Het was goed,samen met u,afscheid te nemen van onze lieve mama, dochter, zus en tante Monique de Meester Wij zijn u dankbaar voor de liefde en de warmte die u ons hebt gegeven tijdens haar ziek zijn en na haar overlijden. Riley enKyliana Ko en Corrie Miranda en Mare, May-britt, Yaiza Vivienne en Jean-Pierre Kwadendamme, oktober 2008 Het heeft ons goed gedaan, dat zo velen op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Lou Kluijfhout Dit heeft ons veel steun gegeven.Hiervoor onze hartelijke dank. L. Kluijfhout-Vos Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, oktober 2008 We willen iedereen bedanken voor de warme steun in welke vorm dan ook die we van jullie mochten ontvangen na het overlijden van Anna Harinck-van de Velde Het gemis is er niet minder om, maar het is fijn te weten dat ze bij zoveel mensen geliefd was. Jan, Annie Dimitri, Emmy Daniëlle, Barry Romé, Shenice Jannie, Kees Mickel Natasja, Tim Heinkenszand, oktober 2008 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Elizabeth Knuijt-van den Broeke heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie Knuijt Nieuw en Sint Joosland, oktober 2008 Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Huub Floresse heeft ons goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. A. Floresse-Marijs kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2008 John de Looff Hartverwarmend was het medeleven dat wij na het overlijden van onze moeder mevrouw Koeijers-Bustraan mochten ontvangen. Woorden van troost, de vele herinneringen die we mochten horen of lezen, hebben ons goed gedaan. Het is heel bijzonder te ervaren hoeveel mensen er om haar en ons heen stonden. De leegte die ze achterlaat is groot, maar we gaan in haar positieve geest verder. Heel hartelijk dank, namens allen Ank, Aaf en Sjaak, Bep en Ko, Cees en Addy 31-05-1963 mmmm 25-06-2008 Onze verbijstering ongeloof en verdriet is onbeschrijfelijk, maar onbeschrijfelijk is ook jullie steun in vele gedaantes en vormen, jullie talrijke aanwezigheid de dag van de begrafenis. Het voelt goed te weten dat hij zoveel levens heeft geraakt. We kunnen onmogelijk iedereen persoonlijk bedanken, daarom bij deze: BEDANKT Jolanda Schout, Jefmo Dewi Wij hebben veel steun ontvangen na het overlijden van Marinus Leendertse Daarom willen wij iedereen die, op welke wijze dan ook, belangstelling getoond heeft hartelijk bedanken. Corrie Leendertse-de Bruine Ellen en Ronald en verdere familie De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, groot- overgroot- en bet-overgrootmoeder Jacomina Onderdijk-Joosse heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen, achter- en achter-achterkleinkinderen Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Wouterina Prince-van Eek Dit heeft ons veel steun gegeven, hiervoor onze hartelijke dank. Vlissingen: A. Prince Martin, Els, Meivin, Dennie Vlissingen: oktober2008 DANKBETUIGING Vele kaarten en lieve woorden hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder en onze zus Stella van Espen-Naessens Het deed ons goed dat zo velen haar hebben gekend en gewaardeerd. Onze dank hiervoor. Karin en Diego Rosa en Maria Westdorpe, oktober 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34