Familieberichten ©Wisse 30 I Zaterdag 11 oktober 2008 PZC Toen mijn levensweg begon Voelde ik mij vrij en blij In een wei met volop zon Aan 't einde ging mijn weg Door een heel groot bos Met veel licht, maar ook donker Ik ga steeds verder, met hoop Dat Gij mijn ziel en mij Leiden wil naar 't hemelhuis Want dan ben ik eindelijk "thuis Ida Op 94-jarige leeftijd is in alle rust en eenvoud overleden Mevrouw Ida Picket 8 december 1913 3 oktober 2008 Correspondentieadres: A. Francke (Ex. Test.) Oostkapelseweg 31 4353 ED Serooskerke (W.) Op donderdag 9 oktober heeft de crematieplechtigheid, naar de wens van Ida, in besloten kring plaatsgevonden. Wees goed voor deze aarde, het dier, de boom, de plant, want alles heeft z 'n waarde; is schepping van Gods hand. Ida Met goede herinneringen namen we afscheid van onze buurvrouw Ida Picket 8 december 1913 3 oktober 2008 Zierikzee Serooskerke (W) Bram en Mathilde Joziasse Adri den Herder Sjaak en Loes van de Putte John en Marja Hootsman Bram Francke Joanna Karolczyk De Heer is mijn Herder" (Psalm 23) Bedroefd nemen wij afscheid van moeder en oma. We zijn dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Willemina Anthonina Traas-Reijnierse weduwe van Pieter Traas 5 november 1931 f 10 oktober 2008 Vlissingen: Els Nijkamp-Traas t Otto Nijkamp Jonna Wicher Esther Nortier Vries: Jan Traas Vera Traas-van Straten Jasper Olav Olst: Peter Traas Marguerite Traas-Koeneman Wouter Stan Maarten De afscheidsdienst vindt plaats op 15 oktober om 13.30 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof te Baarland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Geerteskerk. Correspondentieadres: Groenkampen 31, 9481 J[ Vries Verdrietig zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen, onze schoonzuster en tante Willy Traas-Reijnierse weduwe van Piet Traas Zierikzee: M. den Boer-Traas 's-Gravenpolder: C.J. Traas A.J. Traas-Slabbekoom neven en nichten 10 oktober 2008 Blom de Ridder Uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar Pieter Louwersestraat 37 43EJ Oost-Sousburg Tel. 06-15528040 - 0118-415183 - Fax. 0118415183 www.blomenderidderuitvaartverzorging.nl Onverwacht is uit dit leven weggenomen onze lieve zoon, broer, kleinzoon en oom Hermanus Verhelst Herman in de leeftijd van 17 jaar. Philippine: P.). Verhelst A. Verhelst-van Driel Sam en Gerdie - Maria Piet Bert en Jessica - Evy Hanna Paulien en Maarten Cora en Martij n Jan en Andrea Tineke Ria Arjanne Jantien Cornelis Hoek: P. van Driel P. van Driel-van de Voorde 10 oktober 2008 Spanjaardsweg 8 4553 PA Philippine De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 14 oktober 10.00 uur in de Protestantse Kerk te Hoek, Langestraat 6. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen. Ons bereikte het droevige bericht, dat door een ongeval uit het leven is weggenomen, onze buurjongen Herman Verhelst Het is onze hartelijke wens en bede dat de Heere, Pieter Aaltje en de kinderen, zal ondersteunen in dit grote verlies. Arrie en Wilma Verhelst José en Annette Waverijn Marco en Sharon Waverijn Dick en Jolanda van Wijck Jos en Marylin de Feyter René en Liesbeth Steijn Ronald en Marleen Cuelenaere Frits en Rita Calon Kees en Anneke van der Sluis Tonny en jeanette Dieleman Jan en Anne-Marie Punt en kinderen Door een tragisch ongeluk is overleden Herman Verhelst Hij stond altijd klaar om ons te heipén. We wensen de familie Gods onmisbare steun toe. Maatschap Waverijn en medewerkers Uit onze vriendengroep is ons ontnomen Herman We wensen zijn ouders, broers/zussen Gods onmisbare troost om dit verlies te kunnen dragen. Vrienden en vriendinnen van Just For You, St. Reformatorische leugdsoos ZVL Wij zijn stil en verdrietig na het plotseling overlijden van ons neefje Herman Verhelst Wij wensen onze oom en tante, neefjes en nichtjes, veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Namens alle neven en nichten Diep geschokt zijn wij dat door een tragisch ongeval is omgekomen, onze zeer gewaardeerde werknemer Herman We wensen zijn familie veel sterkte en Gods hulp om dit grote velies te dragen. Piet en Annet van Burg van Burg Metaalbewerking en Machinebouw Mel grote verslagenheid hebben we vernomen, dat bij een tragisch ongeval is omgekomen, onze zeer gewaardeerde vriend en collega Herman Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, wij wensen hen veel sterkte toe en Gods kracht om dit grote verlies te dragen. Piet, Annet, Jeroen, Arjan. Linda, Jean-Paul, Martijn, Stefan, Stijn, Gijsbert, Adrie, Ron, Robin, Siemen, Peter W, Peter van B, Jan-Willem, Denny, Niek, Lieve, Christof Door een ernstig ongeval is overleden Herman Verhelst Een aantal medewerkers van ons verliezen hiermee een broer en vriend. Directie en collega's van Feijter Groep wensen zijn ouders, broers, zussen en verdere familie de kracht toe dit grote verlies te dragen. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Herman Verhelst broer van onze collega Cora Onze gedachten gaan uit naar Cora, en haar familie. Wij wensen hen alle sterkte toe. Pedagogisch medewerkers en kinderen van de buitenschoolse opvang Kinderplein Raad van Toezicht en medewerkers Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Johanna Adriana de Vries-Stevense Dordrecht t Joure 16 augustus 1922 9 oktober 2008 Sinds 21 februari 2007 weduwe van Hessel Hilbrand de Vries E.A. Borgerstraat 1-09 8501 NC Joure Joure: Corneel van Hulten-de Vries Rolf van Hul ten Correlli Frits Groningen: Marinus de Vries Nossegem (B): Gerda Willems Zeist: Sytske de Vries Tom Haak Elise Fieke Willem U heeft gelegenheid om te condoleren op maandag 13 oktober vanaf 13.00 uur in de Hervormde kerk, Midstraat 69 te Joure. Aansluitend is er om 13.30 uur een afscheidsdienst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn overvallen door het plotselinge overlijden van onze buurman Bram Wijkhuijs Bram was altijd betrokken bij de mensen om hem heen en steeds bereid om een handje te helpen. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Familie Schroevers Familie Sandee Familie Joosse Jolanda Lindenburg Familie v.d. Weel Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-collega Bram Wijkhuijs Bram is altijd werkzaam geweest in ons bedrijf te Nieuw en Sint Joosland. Wij wensen Sjaan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Autobedrijf Joosse Nieuw en Sint Joosland Vlissingen JP Tel. 0113 259966 E-mail Uitvaartverzorging web info@uitvaartwisse.nl www.uitvaartwisse.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32