h.jobse Colofon Familieberichten mËÈM mJËBMM i ftslUI 4 t Genomineerd voor twëé International Funeral Awards (de Oscar van de uitvaartwereld) - Beste service - Professioneel 28 I Zaterdag 11 oktober 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mai! pzcfamiiiebenchten@weoenernieuwsmedia.nl tel 0S00-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Meer informatie op www.pzc.nl Voor al de kaarten, bloemen, cadeau's en bezoekjes bij mijn 80-ste verjaardag, mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, wil ik iedereen heel hartelijk bedanken, ook namens mijn kinderen en kleinkinderen. Het heeft mij erg goed gedaan. Mevr. A.J. Kodde-Janse Aagtekerke 1958 2008 16 Oktober zijn onze Pa en Ma Opa en Oma Aart Rotte en Lena Rotte-Sturm 50 jaar getrouwd Als u hen hier mee wil feliciteren bent u van harte welkom op Vrijdag 17 Oktober tussen 16.30 uur en 18.30 uur. Bij Hotel Grand cafe' Restaurant Anno Nu, Dorpsstraat 39-41Oostkapelle De kinderen en kleinkinderen 3 Wij willen iedereen bedanken voor alle felicitaties, bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen voor ons gouden huwelijksjubileum. Piet en Jo de Broekert 's-Gravenpolder Hartelijke dank voor de zeer vele felicitaties in welke vorm dan ook bij ons 60-jarig huwelijk Kobus Saar v.d. Heuvel-Pleijte uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. h jobse-uitvaart. nl ssssss?' .-.V- :1§® Eens breekt in mij het zilv'ren koord, dan wordt mijn aardse zang verstoord. Maar op volmaakterschoner wijs, klinkt dan mijn lied in 't Paradijs. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma Margaretha Ars Sinds 17 april 1991 weduwe van Geerardus Cornelis Nagelkerke J april 1927 - f 9 oktober 2008 Sliedrecht: Jeannette de Groot-Nagelkerke Eddy de Groot Margret en Edwin Aaron, Noëlle 's-Heerenhoek: Pierre Nagelkerke Kwadendamme: Gerard Nagelkerke Christian 's-Heerenhoek: Jolanda Nagelkerke-Postema Henk Postema Rachèl Megan Joyce Goes, Verpleeghuis 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Molendijk 5,4453 AD 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 13 okto ber om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Alleen schriftelijke condoleance achter in de kerk. Onverwachts is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Jan Jonker Wij wensen onze schoonzus Lenie met kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Hamilton (New Zealand) Rina Vaane jonker Burgh-Haamstede Nel Dol-Jonker Joop Roos Oostkapelle Aiïane Sinke-Jonker Anton Sinke Het plotselinge overlijden van ons bestuurslid Coen Hendriks heeft ons diep geschokt. Wij zullen zijn werk voor onze bond node missen. ANBO - voor 50-plussers Afd. Souburg/Ritthem Samen op reis, je staat er niet bij stil, maar het is een heel gemis als dat "samenonverwacht uit je leven is. Geheel onverwacht is op 2 oktober 2008 overleden mijn lieve man, broer en zwager Levinus Adriaan Luteijn Fien op 64-jarige leeftijd. Alie Luteijn-Bijholt Adrie Luteijn Alie Luteijn-Baarda Wij nemen in besloten kring afscheid van Fien en bege leiden hem daarna naar de begraafplaats te Wijster. Jan van Renesseweg 23 4325 GM Renesse Nooit meer lachen Nooit meer huilen Nooit meer samen een borrel drinken Nooit meer. De herinnering zal blijven. Ome Fien Je hebt genoten van het leven en wij van jou. We zullen je missen. Alie heel veel sterkte met dit grote verlies. John en Mieke 'De genade die G'd schenkt, is het eeuwige leven' Rom. 6:23 Mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa is terug gegaan naar zijn Schepper. Jan Jonker Haamstede, t Oost-Souburg, 17 januari 1933 10 oktober 2008 M. Jonker-de Bois Jos Carla en Claude Jonathan Tabitha Rinon Veerle Steven Andrea Erik en Lidy Jefta Tobias Annelieke John en Rachel Sharon Noah Taco en Antoinette Hanna Met dank aan iedereen die Jan in zijn laatste jaren liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres: Singelstraat 6 4331 SV Middelburg Ian is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen en de familie te condoleren op dinsdag 14 oktober a.s. van 13.30 tot 13.55 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhove- laan 1. Aansluitend zal om 14.00 uur de overdenking plaatsvinden. De begrafenis zal worden gehouden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn diep geraakt door het onverwacht overlijden van de heer F. Luteijn Dankbaar voor wat hij betekend heeft voor ons, wensen wij mevrouw Luteijn en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Medewerkers van Camping in de Bongerd Oostkapelle Als er na de dood een leven is, dan zal de dood fantastisch zijn. Vrij van tranen, vrij van pijn, een weerzien met hen die ik zo mis. Het levenspad is afgelopen, de grens bereikt met laatste kracht. De hemel gaat nu open, voor immer thuisgebracht. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Dignus Nagelkerke -Dies- weduwnaar van Corrie van de Guchte 's-Heer Arendskerke, 4 november 1917 t Vlissingen, 9 oktober 2008 Jan en Monique Dennis Ivo en Debby Sjaak en Ingrid Miranda en André Joran, Merel Anouk en Evert Owen, Jop Helma en Martin Dies Correspondentieadres: Helma Nagelkerke, Egelantierstraat 260,1015 PT Amsterdam De overledene is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. We nemen afscheid van hem tijdens een plechtigheid op dinsdag 14 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren, in de ontvang kamer van het crematorium. Met droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Werner van Opdorp mede-sponsor van onze vereniging Wij wensen familie, vrienden en overige nabestaanden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Stichting Promotie HSV Hoek Dillenburglaan 63,4461 TK Goes Tel: 0113-216815, www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30