Ben jij de beste stuurman aan wal? Verkeersleider scheepvaart (m/v) Werken bij hetW$& Als je verder denkt Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Bijvoorbeeld aan een eigentijds net van vaarwegen en een veilige doorstroming voor de scheepvaart. Dat zijn taken waar Rijkswaterstaat Zeeland zich voor inzet. Zeeland speelt vanouds een belangrijke rol in de scheepvaart. De Westerschelde is "één van de drie grote scheepvaartverbindingen van Nederland en de hieraan gelegen Scheldehavens behoren tot de top tien van wereldhavens. Het beheer en onderhoud hiervan is in handen van het Waterdistrict Westerschelde. Dit district beheert en onderhoudt tevens grote watersport- en natuurgebieden. Ben jij de verkeersleider waar men blind op kan varen? Rijkswaterstaat Zeeland, Waterdistrict Westerschelde, afdeling Scheepvaartbegeieiding en Bediening (Terneuzen en Vlissingen) De afdeling Scheepvaartbegeleiding en Bediening zorgt voor een soepele doorstroming van de scheepvaart, onder meer door het geven van verkeersbegeleiding vanaf een verkeerspost en de bediening van sluizen en bruggen. Als verkeersleider informeer en adviseer je vaarweggebruikers en verstrek je verkeersaanwijzingen in jouw werkgebied. Je standplaats is Terneuzen of Vlissingen, maar je kunt op meerdere plaatsen in Zeeland worden ingezet. Het is van belang datje zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneert. Je bent flexibel, besluitvaardig en blijft kalm in noodsituaties. Functie-eisen: je hebt een mbo+/hbo werk- en denkniveau en beschikt over een nautische opleiding. Je bent bereid de Nationaal Nautische Verkeersdienst Opleiding te volgen. Enkele jaren ervaring als stuurman is een pré. Arbeidsvoorwaarden: het brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.022,- op basis van een 36-urige werkweek. Ook ontvang je onregelmatigheidstoeslag. Meer informatie en/of sollicitatie: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS08067-PZ www.werkenbijhetrijk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 134