debuteren op televisie
b
S3media@wegener.nl „De film is schitterend mooi geworden." -n media
024-3650570 Foeke Tienstra, hondentrainer en eigenaar van hoofdrolspeler Snuf
Zaterdag 11 oktober 2008
06:00 Koopjes tv 07:05
JAG 07:55 Little house
on the prairie 08:50
Best of Homeshopping
11:50 Safari 12:00 Ac
cording to Jim 12:25 Na
mens Nederland 13:00
Shownieuws 13:25 The
country bears 15:00 Een
tweede carrière 15:25
De grote verbouwing
16:20 De ultieme woon-
droom 17:10 DeTuin-
06:25 RTL GP 06:26 RTL
GP: WTCC - San Mari
no 06:55 RTL GP: For
mule 1 - Japan (kwalifi
catie) 08:30 Teleshop 7
08:31 Best of shopping
09:00 TEK TV 09:50 Tel
sell 10:05 Best of shop
ping 12:00 TEK TV 12:55
RTLGP: Rally report
13:25 RTL GP: WTCC -
San Marino 13:55 RTL
GP: Formule 1 - Ja
pan (kwalificatie) 15:15
RTL GP: DTM - Le Mans
16:00 De sterkste man
2008 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Gek
op wielen
07:00 Teleshop 8: Tel
Sell 17:10 Design Ine
17:40 There's no busi
ness like showbusiness
07:10 The O.C 08:00 Ho
tel 08:30 Born2Cook
09:00 Ready steady cook
09:55 Safari 10:15 TekT-
VShop 11:15 Astro TV
13:15 Desperate hou
sewives 14:05 The O.C
14:55 Alleen nog een
man 16:00 Tuck ever
lasting 17:35 The migh
ty ducks
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meerTimon en Pum-
baa, Totally spies, Mon
ster Buster Club, Kim
Possible, NKTV, Fill
more, Lilo Stitch, Dis
ney's the Legend of Tar-
zan, Totally spies, Poké-
mon, Kim Possible, Total
Drama Island, The sui
te life of Zack and Cody,
Hannah Montana
o
18:05 Bouw je droom,
realityserie
18:00 Sport, levensge
vaarlijk!, reality-
programma
18:10 TV Makelaar, hui
zenmagazine
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, homevi- hielen!, serie re
deo's
19:10 Het zonnetje in 19:35 Law Order,
huis, comedyserie misdaadserie
19:00 Brainiac, weten
schap
19:25 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 SBS 6 Sport: 20:00 Stom, stommer,
WK Kwalificatie stomst!, reality-
2010: Nederland programma
- IJsland, livever- 20:30 Killer flood: The
slag day the dam bro
ke, actiefilm
20:15 One hell of a guy, 20:30 The closer, dra-
romantische kome- maserie
die
20:00 Tango Cash, ac
tiekomedie
21:30 Cold case, detecti
veserie
22:35 SBS 6 Sport: De 22:20 28 days later..., sf- 22:00 Hear no evil, thril- 22:25 Criminal intent, 22:05 The last Samurai,
derde helft, voet- horrorfilm Ier dramaserie actiefilm
balprogramma
23:05
Hart van Neder
land - Late editie
23:20
Piets weerbericht
23:25
Shownieuws -
Late editie
23:45
Tremors 3: Back
to perfection
23:50 Fashion trix, mo
deprogramma
23:20 Criminal intent,
dramaserie
01:45 Happy Hour
00:30
RTL Poker
00:20
01:30
Teleshop 7
00:21
01:31
Nachtlounge
02:00
03:00
Sneak preview
05:30
04:45
RTLGP: Dutch
Power Pack
00:15 Éyes wide shut
02:50 Nachtprogram
mering: Relax TV 02:00 Poker after dark
04:00 Hart van Neder- 02:45 Nachtprogram-
land - Late editie/
Shownieuws (h)
01:00 Nachtprogram
mering
mering
00
ID
fO
O
O
N>
Ni
Ni
Ni
UI
O
n
z
waarvoor hij van een vermogend
liefhebber ooit twee ton geboden
kreeg, is van goeden huize. Diens
oom was politiehond in New York
en werd onder andere ingezet bij
het zoeken naar menselijke resten
na de aanslag op 9/11. Maar zelfs
voor Dux zou een solovoorstelling
te zwaar zijn, vond Tienstra: film
dagen zijn lang en scènes worden
doorgaans een paar keer achter el
kaar opgenomen. Halfbroers lordi,
eveneens door Tienstra afgericht,
en Oscar, lijken veel op Dux en ble
ken dus geschikte costerren. „Daar
bij kan de één weer wat de ander
niet doet. De film is schitterend
mooi geworden", vindt Tienstra,
en de honden vonden het volgens
hem geweldig om bezig te zijn op
de set
Snuf de hondNederland 3, 19.25 uur
Foeke Tienstra met zijn oogappel Dux, alias Snuf.
foto GPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:26 De wedstrijd
18:38 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
10:00 Donna op één. 12:15 TV
Brussel. 12:45 De vrije markt.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Villa politica. 14:05
Dr. Zhivago. 17:10 De rode
loper. 17:30 Buren. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Joker-en
lottotrekking. 19:35 Het weer.
19:40 Man bijt hond. 20:10
Het leven zoals het is: De zoo.
20:40 F.C. De Kampioenen.
21:20 Het leven zoals het
is: Luchthaven. 21:50 Julia's
tango. 22:35 Het journaal laat.
22:56 Winstverdeling joker en
lotto. 22:57 KENO-uitslagen.
22:58 Euro millions-uitslagen.
23:00 Het weer. 23:05 Night
of the Proms 2007.00:00 The
eagle.
België 2
07:00 Musti. 07:10 Nouky
zijn vrienden. 07:15 Piet Piraat.
07:25 Kabaal in de stal. 07:35
Mijn liefste vriendjes Teigetje
en Poeh, 08:00 Piet Piraat en de
pompoenkoning. 08:30 Mama
Mirabelle. 08:40 Lazytown.
09:05 Mega Mindy. 09:30
Betoverende bende. 09:55 Dis
ney's Kim Possible. 10:20 Wat
een beest. 10:50 Disney's Dave
de barbaar. 11:10 Pitt&Kan-
trop. 11:35 New adventures of
Lucky Luke. 13:29 CANVAS.
13:30 Spraakmakers. 14:00 De
keien van de Wetstraat. 15:29
KETNET. 15:30 Samson en
Gert. 15:55 Mama Mirabelle.
16:05 Lazytown. 16:30 Dis
ney's Kim Possible. 16:55 Dis
ney's Phineas and Ferb. 17:05
Betoverende bende. 17:30
Mega Mindy. 17:55 De week
van karrewiet. 18:05,18:15
Spring. 18:30 Mijn sport is top.
19:05 Code Lyoko. 19:30 Ani-
malia. 19:59 CANVAS. 20:00
Het journaal. 20:15 Sporza:
WK Voetbal 2010.22:45 The
world according to Garp.
RTBF1
07:20 Doorlopende herhaling.
08:55 Jardins et loisirs. 09:15 A
coeur et a livre ouvert: Rencon
tre avec Jacques Mercier. 10:00
En quête de sens: II était une
foi. 10:30 Opinions - Fédéra-
tion Wallonne de l'agriculture.
11:00 Escapade gourmande.
11:3Q Affaires a suivre. 11:55
Dr Quinn, femme médécin.
12:45 Air de familie. 12:50
Euro millions - uitslagen. 12:51
Weerbericht. 12:57 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40Télétou-
risme hebdo. 14:10 La clef des
champs. 14:35,15:30 Cold
squad: Brigade spéciale. 16:20
Perry Mason: Mariage compro
mis. 17:55 Ouestions d'argent.
18:00'til death. 18:25 Blind
justice. 19:10 Contacts. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:15 Weerbericht. 20:20
Une brique dans le ventre.
20:45 Les soeurs Robin. 22:30
Joker- en lottotrekking. 22:31
Questions d'argent. 22:35
Michel Sardou au Palais des
Sports en 2005.23:40 Basket
100:00 Autosport: WK Rally.
00:29 Weerbericht.
RTBF2
08:05 Tekenfilms. 12:10 Wal-
lons-nous. 13:10 (^a bouge.
13:20 Alerte tsunamis. 14:45
Auto mobile. 15:15 Wielren
nen: Cyclocross. 17:00 Un
gars, une fille. 17:10 Battlestar
Galactica. 17:55 Dr.Who.
18:45 Smallville. 19:35 Un gars,
une fille. 19:40 Les nouveaux
explorateurs. 20:40,21:25 FBI:
portés disparus. 22:15 Matière
grise express. 22:26 KENO.
22:30 Le 12 minutes. 22:44
Lotto- en jokeruitslagen. 22:45
Sunset Boulevard.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 What
to eat now. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Paardenkoersen.
15:30 Snooker. 17:30 Keeping
up appearances. 18:00 Hole
in the wall. 18:30 Nieuws en
weerbericht. 18:40 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:50
Strictly come dancing. 20:05
WSÊÊSt i
Merlin. 20:50 The National
Lottery: Who dares wins. 21:40
Casualty. 22:30 Nieuws en
weerbericht. 22:45 National
Lottery update. 22:50 Little
Britain USA. 23:20 16 Blocks.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Roar. 09:00,
09:15 Secret show. 09:30
Gimme a break. 10:00 TMi.
11:00 Lockie Leonard. 11:30
Hot rods. 11:55 Prank patrol
pocketsize. 12:00 The story
of Tracy Beaker. 12:30 Eliot
Kid, 12:45 Sportsround. 12:59
Switch. 13:00 Sound. 13:30
Scene stealers. 14:00 Greek.
14:45 Revealed. 15:00 The sky
at night. 15:20 Coast. 15:25
Becket. 17:50 The hairy bikers.
18:20 Weakest link: Blue Peter
special. 19:20 Dad's army.
19:50 Timewatch. 20:50 Big
cat live. 21:40 Blue Peter at 50.
22:40 Never mind the Buzz-
cocks. 23:10 Beautiful people.
23:40 Live at the Apollo. 00:25
Kings of 70s romance.
Duitsland 1
08:00 Wissen macht Ah! 08:25
Die Pfefferkörner. 08:50,09:20
Ein Fall für B.A.R.Z. 09:50
neuneinhalb. 10:00 Tages-
schau. 10:03 Willi wills wissen.
10:30 Fortsetzungfolgt. 11:00
Prima Klima. 11:50 neunein
halb. 12:00Tagesschau. 12:03
Hurra, die Schule brennt!
13:30 alfredissimo! Kochen
mit Bio. 14:00 Tagesschau.
14:03 höchstpersönlich. 14:30
Jenseits des Regenbogens.
16:00 Weltreisen. 16:30
Europamagazin. 17:00 Tages
schau. 17:03 ARD-Ratgeber:
Recht. 17:30 Brisant. 17:47
Das Wetter im Ersten. 17:50
Tagesschau. 18:00 Sportschau.
18:45 Dr. Sommerfeld - Neues
vom Biilowbogen. 19:50 Zie-
hung der Lottozahlen. 20:00
Tagesschau. 20:15 Sportschau
live: WK Voetbal 2010.23:30
Waldis WM-Club. 00:00 Tages
schau. 00:10 Das Wort zum
Sonntag. 00:15 Die Akte.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi und Tina. 08:25 12 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten
rund urn die Welt. 09:00 pur+.
09:25 Bibi Blocksberg. 09:50
In einem Land vor unserer
Zeit. 10:35 Löwenzahn. 11:00
heute. 11:05 Unser Lehrer
Doktor Specht. 11:50 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-journal. 14:00
Frauenarzt Dr. Markus Merthin.
14:45 Freundefürs Leben.
15:30 Tierisch Kölsch. 16:15
LaferlLichterlLecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Hallo Robbie! 20:15 Stubbe
- Von Fall zu Fall: Schmutzige
Geschafte. 21:45 heute-jour-
nal. 21:58 Weerbericht. 22:00
Rosa Roth: In guten Handen.
23:30 Air America.
Discovery
07:50 Shocking survival videos:
Skydive plane fire. 08:15 Shoc
king survival videos: Runaway
truck ramp. 08:45 Deadliest
catch: Best of season 3.10:35
Smash lab. 11:30 Everest: Bey
ond the limit - Summit dreams.
12:25 Ultimate survival: Man
vs. wild - Bear eats. 13:20
Miami Ink: Party all the time.
14:15 Future weapons: Israel
special. 15:10 Overhaulin':
Chip St Chris flipped. 16:05,
16:35 5th Gear. 17:05 Dirty
jobs. 18:00 Shocking survival
video's: Emergency landing.
18:30 Shocking survival vi
deo's: Pregnant skydiver. 19:00
Mythbusters. 20:00 Dirty jobs
with Peter Schmeichel: Poland.
21:00,21:30 5th Gear. 22:00
Chop shop. 23:00 Future
weapons: Israel special.
National Geographic
07:00 Europe this week. 07:30
World business. 08:00 Business
Arabia. 08:30 Peter Popoff.
09:00 Answers with Bayless
Conley. 09:30 Business Turkey.
09:45 Business Russia. 10:00
Teleshopping. 11:58 National
Geographic Channel. 11:59 Na
tional Geographic Junior. 12:00
Let's get inventin: Watergate.
12:30 The snake wranglers:
Cambodia's forbidden pit
vipers. 13:00 Crocodile chroni-
H
des: Toxic crocs. 13:30 Animal
house. 14:00 Megastructures:
Millau bridge. 15:00 Breaking
up the biggest: Historic bridge.
16:00 Megastructures: The
world's longest bridge. 17:00
Bridge of Mostar. 18:00
Megastructures: Golden Gate
bridge. 19:00 Megastructures:
Deep earth drillers. 20:00
Megafactories: Atom smasher.
21:00 Seconds from disaster:
Collision on the runway. 22:00
The incredible human machine.
23:00 Long way down: Kigali to
Malawi. 00:00 Monster moves:
Blizzard battle.
TMF
09:00 Gamekings. 10:00 Clip-
kennis. 10:30 Zeg sorry met
Nikkie. 10:45 De videotheek.
11:00 Valerio duikt onder.
11:30 Clipkennis. 12:00,12:30
Wakker worden op vakantie.
13:00 Top 25.15:00 Mobile
chart. 16:00 Clipkennis. 16:30
Best of Reaction. 17:30 Valerio
duikt onder. 18:00 TMF Super-
chart. 20:00 TMF in de mix.
21:00 Zaternacht. 23:00 TMF
in de mix. 00:00 Clubcam live.
MTV
08:05 Breakfast club top 10.
08:55 All access: Robbing
the cradle. 09:50 Viva la Bam.
10:20 Pimp my ride UK. 10:45
Making the video: Love in this
club - Usher. 11:15 All access:
Awesomely wackly families.
12:10 A shot at love with Tila
Tequila weekendbreak. 18:05
The fabulous life of Despe
rate housewives. 18:35 The
fabulous life of P. Diddy. 19:00
My super sweet 16.19:30
Exiled. 19:55 My super sweet
16.20:25 True life. 21:20
Cribs: Wildest antics. 22:15
Real world Hollywood. 23:10
Fur TV. 23:35 Fist of zen. 00:05
Gametrailers.
TVS
07:00 Télématin. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi
5.10:25 Nos années pension.
10:55 Paroles de clips. 11:05
7 Jours sur la planète. 11:30
Acoustic. 12:00TV5Monde
I'info. 12:05 Nec plus ultra.
12:30 Des terres et des hom
mes: Rio Platano, I'Eldorado
perdu des Misquitos. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 A bon
entendeur. 14:30 La vie en vert.
15:00 Cité guide. 15:30 Une
brique dans le ventre. 16:00
Tous a la brocante. 16:30 Ques
tions pour un champion. 17:00
ARTE reportage. 17:45 Geo-
politis. 18:00 Nieuws. 18:20
La vie a mains nues. 19:50
Entretien avec la matière: Le
métal. 20:15 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Divertissement. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
La carte aux trésors.
Eurosport
08:30 WATTS. 09:00 Auto
sport. 09:30 Tafeltennis. 11:00,
12:45 Tennis. 14:30 Snooker.
16:00 Voetbal: WK 2010.
17:00,17:30 Futsal. 19:00 Ten
nis. 20:30 Paardensport. 22:00
Snooker. 23:00 Voetbal: WK
2010.00:00 Autosport.
CNN
07:00 CNN today. 07:45 CNN
Marketplace Middle East.
08:00 CNN today. 08:30 World
sport. 09:00 The spirit of
09:30 Business traveller. 10:00
Eco solutions. 10:30 World
report. 11:00 Larry King. 12:30
World sport. 13:30 i Report for
CNN. 14:00 Scene by scene.
14:30 Eye on Poland. 15:00 The
campaign trail. 15:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 16:00 Your world
today. 16:30 TalkAsia. 17:00
Inside Africa. 17:30 World
sport. 18:00 Scene by scene.
18:30 Eye on Poland. 19:00 Eco
solutions. 19:30 The spirit of
20:00 Business traveller. 20:30
International correspondents.
21:00 The campaign trail.
21:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 22:00
World news Europe. 22:30
World sport. 23:00 World
news Europe. 23:55 leder heel
uur CNNI World News, tenzij
anders vermeld. 00:00 i Report
for CNN.