Tg ALGEMENE DIENST COÖRDINATOR (M/V) X'.chjv r ipt Eeri baan met een luchtje? JobTrack.nl Zeeuwse Bibliotheek EEN PEUTERSPEELZAALLE!D(ST)ER Doe mee met Oktober Kennismaand uniceft (Doe' Manager Mestac 48 i Zaterdag 11 oktober 2008 PZC Kijk ook op De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland, cultureel ontmoetingscentrum en heeft tevens de functie van Provinciale Service Organisatie. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek ontvangt ca. 400.000 bezoekers per jaar, leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen aan particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 180 mensen. Bij de nieuw gevormde sectie Techniek Automatisering van de afdeling Ondersteunende Dienstverlening ontstaat de vacature van: voor 32 tot 36 uur per week voor onbepaalde tijd. FUNCTIE-INFORMATIE Wij verwachten dat u: - het onderhoud van het gebouw, de installaties en de ICT-systemen beheert; - deelneemt aan consignatiediensten; - de werkzaamheden van de sectie coördineert; - in voorkomende gevallen operationeel werkzaam bent; - de budgetten van de sectie beheert; - het beleid ondersteunt, adviseert en uitvoert. FUNCTIEPROFIEL We vragen: - een opleiding op HBO denk- en werkniveau; - ervaring met gebouwonderhoud, ICT-beheer en voldoende expertise /affiniteit met WTB en E om sturing aan het onderhoud van installaties te geven; - kennis van relevante wet- en regelgeving op het gebied van huisvesting en van beheer en onderhoud van gebouwen en ARBO-richtlijnen; - kennis op het gebied van automatisering (hard- en software) en systemen; - kennis van of affiniteit met klimaatbeheersingssystemen, WTB/E en overige systemen waaronder veiligheidssystemen en telecommunicatie; - vaardigheid in het beoordelen van gebruikerswensen; - vaardigheid in het coördineren; - vaardigheid in het beoordelen van calculaties; - vaardigheid in het voeren van overleg met leveranciers, bedrijven en fabrikanten over geleverde diensten. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: We bieden u een bruto maandsalaris van minimaal 2.384,92 respectievelijk 2.683,- en maximaal 3.072,04 respectievelijk, 3.456,- (schaal 9, functieniveau) bij een 32, res pectievelijk 36-urige werkweek volgens de CAO Openbare bibliotheken (norm 01-01-2008). Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Genoemde bedragen zijn exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. De definitieve waardering van deze functie moet nog plaatsvinden. Een assesment-test kan deel uitmaken van de procedure. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer C. Bier, hoofd afdeling Ondersteunende dienstverlening, telefoon: 0118-654477. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot donderdag 23 oktober 2008 worden gericht aan de heer W. Kempees, Stichting Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2008/10/01. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Welkom bij COROOS! Wij zijn op zoek naar een fulltime' MEDEWERKER De functie: In deze algemene functie verricht u hand en spandiensten voor de diverse afdelingen, zo is de bevoorrading van volle gastanks ten behoeve van de heftrucks een van uw taken. Daarnaast verricht u onderhoudswerkzaamheden aan de gebouwen en plantsoenen en houdt u het terrein onkruid vrij. Tevens vervangt u de portier bij diens afwezigheid. De voorwaarden: Voor deze afwisselende functie dient u te beschikken over goede sociale vaardigheden een technische achtergrond en groene vingers, u hebt verantwoordelijkheidsgevoel en kan goed zelfstandig werken. In het bezit zijn van een spuitlicentie is een pre, rijbewijs BE ADR certificaat is een must. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden naar: C. Oostrom's Conservenfabrleken B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Met productielocaties in zowel Kapelle als Gelder- malsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land worden groenten en fruit direct bij Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisa tie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze ge motiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewer kers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch ge dreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. Stichting Peuterspeelzalen Veere heeft 11 peuter speelzalen in de gemeente Veere. Hier vinden bijna 300 peuters van 2 en 3 jaar een plek om te spelen en te leren. Spelenderwijs is er volop aandacht voor de ontwikkeling van de peuters. Hierbij wordt gebruik gemaakt van KIJK! Peuters. Door interactief voor te lezen wordt de taalontwikkeling gestimuleerd. Stichting Peuterspeelzalen Veere t In Aagtekerke en Meliskerke begint de SPV een project dat ervoor moet zorgen dat er meer kinderen uit de reformatorische gemeenschap naar de peuterspeelzaal gaan. Voor deze speelzalen zoeken wij met een reformatorische achtergrond, die enthousiast wil meewerken in dit project. Voor deze functie is een diploma van een kindgerichte MBO-opleiding nodig, minimaal SPW-3. Andere functie-eisen zijn: pedagogische kennis - kennis en inzicht in groepsprocessen - kennis van de geldende hygiëne en veiligheidseisen - sociale vaardigheden voor het motiveren, stimuleren en instrueren van kinderen - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid - goed in teamverband kunnen werken. Wij bieden: - een arbeidsovereenkomst voor 2 dagdelen (7 uur) in de week voor de duur van één jaar (met mogelijk verlenging voor de duur van het project) - salaris volgens CAO Welzijn MD, schaal 5, maximaal 2.309,- (fulltime per maand) - goede arbeids voorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je bellen met Saskia Drieënhuizen, 0118-580241Je schriftelijke sollicitatie graag voor 25 oktober 2008 richten aan Stichting Peuterspeelzalen Veere, t.a.v. de sollicitatiecommissie, Duinweg 14356 AP Oostkapelle of per e-mail aan spv@zeelandnet.nl. 1 t/m 31 okiober door heel Nederland Oktober Kennismaand www.oktoberkennismmnb.nl Geef méér, koop kaarten en cadeaus op unicefshop.nl beleven wat leven is even vergeten dat ik ziek ben dat is mijn wens! Doe Een Wens Stichting Nederland vervult de liefste wens van een kind, tussen de drie en achttien jaar, met een levensbedreigende ziekte. Doe Een Wens is op zoek naar de volgende vrijwilligers: Mediavrijwilliger (5 uur per week) Regio Actie Coördinator (5 uur per week) Regiositemaster (4 uur per week) Kijk voor meer informatie op: www.doeeenwens.nl en meld je aan! een Wens Een baan met een luchtje? Allesbehalve dat! Mestafzetcoöperatie Mestac U.A. is namelijk op zoek naar een enthousiaste en daadkrachtige manager die verantwoordelijk is voor het realiseren van verbeteringen in de afzetstructuur van de door haar leden aangeboden mest. En zo Mestac tot een nog belangrijkere partij op de mestmarkt maakt. Onze nieuwe manager is een ware pionier, iemand die houdt van een uitdaging en daar zelfstandig invulling aan geeft. Een man of vrouw die zich thuis voelt in een kleinschalige, dynamische omgeving. Een HBO'er (agrarische bedrijfskunde veehouderij) die affiniteit heeft met de agrarische sector en om kan gaan met een uitgebreid takenpakket en verantwoordelijkheid. Nieuwsgierig? Op www.mestac.nl vind je een uitgebreide beschrijving van de functie en de profielschets. Laat van je horen! www.mestac.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 126