BN/DeStem PZC I I I Ml III I IIIII III! 111 I KINDEROPVANG DE BEVELANDEN ZOEKT UNITMANAGER [30 UUR/WEEK] Rayonmanager Distributie m/v WGGGNGR NieuwsMedia Kijk ook op (gi JobTrack.nl PZC Zaterdag 11 oktober 20081 37 tOOkii'iQ tor 3 ÏOh Wh©?'€ C;QH Wilhelmsen Ships Service is the world's leading - ,t -.,v maritime service provider and was formed by bringing together Barwil and Unitor, two of the most recognised brands within the ships service industry. Door onze groeiende Ships Agency business in Nederland, hebben wij momenteel voor ons kantoor in Terneuzen een vacature voor een Ships Agency Operator Takenpakket: het organisatorisch en administratief voorbereiden van het bezoek van schepen die de havens binnen komen; het onderhouden van contacten met de havenautoriteiten; 9 het bezoeken van schepen; 9 het administratief verwerken van de schepen die vertrokken zijn; het onderhouden van contacten met principalen, toeleveranciers en andere scheepvaart gerelateerde bedrijven. Functie-eisen: MBO werk en denk niveau (bij voorkeur MBO haven, vervoer en logistiek) ervaring als waterklerk is een pre een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; de bereidheid om buiten kantooruren en in de weekenden te werken; vaardig met de computer; communicatief sterk en een echte teamplayer; zelfstandig kunnen werken; 9 in bezit van rijbewijs B. Wij bieden jou een uitdagende functie binnen een sterk groeiende, internationale organisa tie. Naast een goed salaris zijn er volop mogelijkheden voor opleiding en ontwikkeling, een pensioenregeling en andere collectieve verzekeringen, en bovenal een prettige werksfeer. Meer informatie over deze vacature en onze organisatie kun je vinden op www.wilhelmsen.com. Sollicitaties kun je richten aan jeroen.coers@wilhelmsen.com. Wilhelmsen Ships Service, Industrieweg 10, 4541 HJ Sluiskil, 0115 474 545 De functie: Als unitmanager ben je integraal verantwoordelijk voor het resultaat van de unit. Dit betreft de prestaties van de pedagogisch medewerkers, de klanttevredenheid, de personeelsbezetting, de kindbezetting, kortom alles wat er omgaat in de unit. Samen met de andere unitmanagers vertaal je het strategisch beleid naar het dagelijkse werk in de unit. Je denkt op lange termijn en handelt op korte termijn. Voor ouders en samen werkingspartners ben je het gezicht van Kinderopvang de Bevelanden. Je zorgt er samen met de pedagogisch medewerkers voor dat kinderen in een veilige en prettige omgeving kunnen spelen, ontmoeten en zich kunnen ontwikkelen. Wij bieden: een leuke en verantwoordelijke baan in een enthousiaste organisatie die gaat voor kwaliteit; een maximum salaris van 2.920,-- bruto per maand (CAO-kinderopvang, schaal 10); prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding, ziektekosten vergoeding en korting op kinderopvangkosten voor eigen kinderen. Wie zoeken wij: Een ervaren manager met een HBO werk- en denkniveau en pedagogische kennis. Je beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten en hebt inzicht in groeps- dynamische processen. Plannen en organiseren gaatje makkelijk af. Je hebt een pro-actieve en ondernemende houding en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Interesse Neem contact op! Heb je vragen neem dan telefonisch, of per e-mail contact op met Atie Roovers, regio manager, op donderdag 16 oktober tussen 13.00 en 15.00 uur of met Adrienne Klein, regiomanager, op dinsdag 21 oktober tussen 10.00 en 12.00 uur. Kijk op onze website www.kinderopvangdebevelanden.nl voor contactgegevens van de regiomanagers en meer informatie over de functie. Je sollicitatiebrief met CV zend of e-mail je voor 2? oktober aan Kinderopvang de Bevelanden, Postbus 328,4460 AS Goes, t.a.v. Mieke Verheul ofm.verheul@kinderopvangdebevelanden.nl. De le ronde sollicitatiegesprekken is gepland op maandagmiddag 3 november 2008 en de 2e ronde op maandagmorgen 10 november 2008. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Kinderopvang de Bevelanden is een levendige organisatie die elke dag 6.000 kinderen opvangt in de leeftijd van 0-13 jaar. Er werken in totaal 350 enthousiaste medewerkers die er voor zorgen dat de kinderen kunnen spelen, leren en zich kunnen ontwikkelen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE BEVELANDEN Ben jij op zoek naar een leuke baan: bij een multimediale uitgever die marktleider is in de regio? in een dynamische en uitdagende functie? met uitstekende arbeidsvoorwaarden? Dan bieden wij jou misschien wel een baan aan als: 36 uur per week De functie: Regelen, organiseren, managen en uitvoeren van alle buitendienstactiviteiten binnen een toegewezen rayon, waaronder werving en behoud van depothouders en bezorgers, aangaan en beëindigen van overeenkomsten van opdracht, functioneel aansturen van depothouders, implementeren en evalueren van wijkindelingen en signaleren en behandelen van klachten en knelpunten. Wij zoeken: Een persoonlijkheid met sterke competenties op het vlak van coachen, voortgangsbewaking, mondelinge communicatie en resultaatgerichtheid; MBO werk- en denkniveau; Enige jaren ervaring in een logistieke organisatie is een pre; Je bent in staat zelfstandig te werken; In het bezit van rijbewijs B; Goede kennis van de Nederlandse taal. Wij bieden: Wij bieden je een boeiende functie bij een moderne, multimediale uitgeverij. Je kunt rekenen op een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een lease-auto. Informatie: Belangstellenden kunnen informatie inwinnen bij Ad Korving, manager distributie, tel. 076-5312227, of via e-mail a.korving@bndestem-pzc.nl. Sollicitatie: Voor 25 oktober a.s. sturen naar Uitgeverij BN/DeStem-PZC, Postbus 3229, 4800 MB Breda t.a.v. Chris Ripmeester, Manager Personeel Organisatie, of per e-mail c.ripmeester@bndestem-pzc.nl. DichtbijMedia. Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 113