k Colofon Familieberichten ér„ 7 deG 28 I Vrijdag 10 oktober 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichtenweaenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl mam, je hebt mooie momenten verzameld en ze gekoesterd als dierbare herinneringen. Neem ze nu maar mee Tineke Doeland Alphen aan den Rijn Middelburg 20 februari 1954 2 oktober 2008 Bonny en Bart Tim Annabelle en Andrew Beaudil en Dennis Moon Kruitmolenlaan 80 4337 KT Middelburg De crematieplechtigheid heeft op dinsdag 7 oktober in besloten kinng plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Zwijgzaam stil en zonder klagen heb jij je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Je ogen hebben mij tot het laatst gezocht. Zo ben je langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Met alle mooie herinneringen aan de gelukkige jaren van sa menzijn, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man Johannes Pieter Dommanschet Jan echtgenoot van Catharina Bareman Temeuzen, 26 mei 1927 Gent, 5 oktober 2008 "De dood is niet het einde, het is een nieuw begin want als de dood het einde was. wat had het leven dan voorzin C. Dommanschet-Bareman Bink H* Coco Rodenbachstraat 99 4532 CX Terneuzen Volgens zijn wens heeft de begrafenis op 9 oktober te Terneuzen in besloten kring plaatsgevonden. tva a rtve rzo rgi n g Groot-de Kam bv f Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Mijn hulp is van de Heer, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:2 Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat onverwachts van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en "ouwe opa" Joos Francke weduwnaar van Wilhelmina Francke-van den Broeke in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Serooskerke (W): Bram Francke Gré Francke-Jacobsen Angelina en Martin dikke kus: Sharon en Lisa Nicolette en Chris 8 oktober 2008 Noordhoutstraat 36 Serooskerke (W) Correspondentie-adres: Noordhoutstraat 17,4353 BK Serooskerke (W) Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg" Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 11 oktober van 16.30 uur tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan ds. W. Dekker, zal worden gehouden maandag 13 oktober om 13.00 uur in de "Petruskerk" aan de Ds. van Wouwestraat te Serooskerke waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. Wij zijn stil en verdrietig na het overlijden van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Joos Francke sinds 7 juli 1997 weduwnaar van W. Francke-van den Broeke Serooskerke (W) 4 mei 1918 Serooskerke (W): Serooskerke (W) Oostkapelle: Middelburg: Cadzand Serooskerke (W): Serooskerke (W): Serooskerke (W): Serooskerke (W): Serooskerke (W) 8 oktober 2008 I.L. Francke E. Francke-Huijssoon L. Francke t M.J. Francke-de Pagter t E.C. Brouwer-Francke t S. Brouwer L. Lorier-Francke t D. Lorier t M. Francke M. Francke-Koole t A.J. den Herder-Francke P.W. den Herder t A. Francke N. Sturm-Francke M.F. Sturm J. Francke T.M. Francke-de Kam en neven en nichten Serooskerke (W), 8 oktober 2008 Tot ons verdriet is, onverwachts, van ons heengegaan mijn geliefde zwager en onze oom Joos Francke Wij zijn dankbaar voor de belangstelling die we van hem mochten ontvangen en zullen zijn grote betrokkenheid bij onze familie missen. Serooskerke: S. van den Broeke in herinnering P.S. van den Broeke-Meijers Simon en Nel Jolien, Simon Eindhoven: Ad en Annelies Marlies, Niek, Maarten Serooskerke: Hans en Annemarie Jens, Marit Sint-Laurens: Marcel en Mona Naomi, Rachel, Ruben Serooskerke: Bert Wilco en Christien Hanna, Myrthe Paul en Francisca Gijs, Joppe Serooskerke, 8 oktober 2008 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Joos Francke ere-voorzitter van onze vereniging Tot op het laatst was hij erg betrokken bij onze opvoeringen. Namens de toneelvereniging 'Serooskerke' Han Lobbezoo, voorzitter Carolien Wisse, secretaresse Wij zijn bedroefd omdat onze collega, onze juf Francis de Groot-Weemaes is overleden. Francis heeft vanaf januari 2007 met veel overgave en liefde met de kinderen op onze school gewerkt. Haar inzet en betrokkenheid zullen ons bijblijven. We wensen haar man Hans en haar kinderen Bas en Elveeme en Stefan veel steun en sterkte toe. Bestuur en management stichting Prisma, collega's, kinderen en ouders Bisschop Ernstschool te Goes Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Francis de Groot-Weemaes Zij was vele jaren als leerkracht aan onze school verbonden. Wij wensen Hans, Bas, Stefan, Elveerne en verdere familie veel sterkte bij dit grote verlies. Leerlingen, ouders en leerkrachten Holtkampschool, Goes Ons bereikte het droevige bericht dat de vrouw van onze collega Hans Francis de Groot-Weemaes haar strijd heeft gestreden. Woorden schieten tekort voor dit verlies. We leven mee met Hans, Bastiaan en Stefan in deze moei lijke tijd en zijn met onze gedachten bij hen. Namens de directie en medewerkers van DELTA Netwerkbedrijf B.V. Wij zijn geschokt door het overlijden van Francis de Groot moeder van ons lid Stefan. Steef wij wensen jou, je vader en broer veel sterkte, en de TTVA is er voor jou. Namens bestuur en leden van de Tafeltennisvereniging Ai-nemuiden Kees Pasveer (voorzitter) Jan Mijnsbergen (secretaris) Bedroefd en geschokt vernamen wij dat plotseling is overleden oud-gemeenteraadslid Coen Hendriks op de leeftijd van 86 jaar. Van 1978 tot 1990 was hij lid van de gemeenteraad van Vlissingen voor de Partij van de Arbeid. Wij zullen hem herinneren als een toegewijd raadslid van de gemeente Vlissingen. Wij wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het college van B&W en de gemeenteraad van Vlissingen Drs. W.J.A. Dijkstra, burgemeester Mevrouw mr. F. Vermeulen, raadsgriffier Geschokt en verslagen hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons trouw lid, waarvan vele jaren als bestuurslid!! Coen Hendriks Bedankt Coen voor je oprechtheid en je humor! Bestuur en leden Postduivenvereniging P.v. de "Luchtbode" Oost-Souburg Wij zijn overvallen door het plotselinge overlijden van Coen Hendriks FNV Bondgenoten verliest een strijdbaar en markant lid. Velen hebben van hem geleerd. Hij zal door ons niet worden vergeten. Wij wensen de familie sterkte toe bij dit verlies. Metaalteam Rotterdam/Zeeland FNV Bondgenoten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 80