Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 32 I Donderdag 9 oktober 2008 PZC sd Na een mooi en creatief leven, hebben wij helaas afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame vaderen opa Maarten van Doorn weduwnaar van Anna Catharina van Doorn-Timmerman Baarland, 25 april 1924 Goes, 7 oktober 2008 Goes: Marian en Jan Ramon en Wendy Esmée en Yorick Breda: Peteren Helen Tilburg: Betty Woestenburg-Timmerman Correspondentieadres: Koos Vorinkstraat 16 4463 TW Goes De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 11 oktober in de Grote Kerk, Singel straat 21 te Goes. Aanvang 10.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid ons te condoleren en te ontmoeten in de Wandelkerk, Singelstraat 21 te Goes. Rond 14.00 uur zullen we Maarten in besloten kring begeleiden naar het crema torium te Middelburg. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. ■1- Met droefheid,maar dankbaar voor de vele her inneringen, is onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer Maarten van Doorn Wij wensen Betty de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Kwadendamme: Fam. J van Doorn Rijnsburg: Fam. M.A. van Iterson-van Doorn Neven en Nichten Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Maarten van Doorn Maarten was een bevlogen architect die voor ons bureau een grote inspiratiebron is geweest. Wij wensen zijn familie veel kracht toe bij het aanvaarden van dit verlies. Rothuizen van Doorn 't Hooft Architecten Stedenbouwkundigen, partners en medewerkers Verdrietig zijn we om het overlijden van onze zeer gewaardeerde zwager en oom Maarten van Doorn Goes: Fam. A. Allemekinders-Timmerman Goes: Fam, M.Timmerman Tilburg: Fam. J, van Bijnen-Timmerman Tijdens onze bijeenkomst ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van ons Lions-lid Maarten van Doorn Maarten was meer dan 35 jaar een zeer gewaar deerd en actief lid van onze club. Wij wensen de kinderen, kleinkinderenen Betty veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Lionsclub Goes Adri Rijk, president Wim Bors, secretaris Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. v. In de leeftijd van 95 jaar is zacht en kalm van ons heen gegaan onze tante Jacomina Kleinepier-Maas sinds 16 november 1972 weduwe van Adriaan Willem Kleinepier Middelburg: Cathrien Terwoert-Maas Toon Terwoert (in herinnering) Koudekerke: Kees Wielemaker Riet Wielemaker-Vreeke Koudekerke: Piet Wielemaker Jacqueline Wielemaker-Geertse Sint-Laurens: Piet Maas Hannie Maas-Minderhoud (in herinnering) Koudekerke: Andries Maas Herma Maas-Wolf Achterneven en Achternichten Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van woonzorgcentrum "De Tiendenvoor de goede zorgen. Zoutelande, woonzorgcentrum "De Tienden" nr. 24 8 oktober 2008 Correspondentieadres Biggekerksestraat 1.3 4371 EW Koudekerke Onze tante is opgebaard in haar eigen woning, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 13 oktober van 12.30 tot 13.30 uur. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Biggekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Tienden" te Zoutelande. Met droefheid geven wij u kennis dat op hoge leeftijd is overleden onze geliefde schoonzus en tante J. Kleinepier-Maas Zoutelande: M. Kleinepier N. Kleinepier-Gabriëlse Koudekerke: J. Kleinepier-Hollebrandse W. Kleinepier t Biggekerke: M. Palmers-Kleinepier K. Palmers t Biggekerke: N. Kleinepier-Wijkhuys L. Wijkhuys t Neven en nichten Zegerina Nelly van den Ouden-Hanse Rina De vele brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en warme woorden bij het afscheid van onze moeder en oma hebben ons diep geroerd en zijn een bijzondere steun voor ons geweest. Heel hartelijk bedankt daarvoor. We missen haar enorm, maar het is voor ons een fijne gedachte dat ze voor zo velen veel heeft betekend. Lianne en Cor Weijers Erik en Monique van den Ouden en de kinderen Zierikzee, oktober 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84