PvdA t 30 Donderdag 9 oktober 2008 PZC sd Rood is de kleur van je lippen, Rood is de kleur van je hart. Rood is de kleur van de liefde. Rood is de kleur waar Coen voor heeft gestreden. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van Coen Hendriks Middelburg, 11 juni 1922 Yogyakarta, 1 oktober 2008 Coen is overleden door een ongeval tijdens zijn vakantie met zijn vriendin Gerda in Indonesië. Wij verliezen in hem, een lieve vader, een opa en een vriend. Maaike Hendriks-Visscher (in herinnering Wills en John Vicky en Mendert Michael Ella en Alwien Jeanette en Alex Joshua lolande en Dick Ilja Ysis Gerda Ellen Lea Jan Correspondentieadres: lohn Hendriks D. Koddelaan 59 4574 ER Zoutelande Wij nemen afscheid van Coen tijdens een bijeenkomst op maandag 13 oktober om 11.00 uur in de multifunctionele ruimte van de kerk de "Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren aldaar. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen waar hij om 14.50 uur zal worden begraven'. Er zal een gedenkboek aanwezig zijn waar u persoonlijke herinneringen in kunt schrijven. Ook kunt u op de - coenhendriks.monutagedenkpiaats.nl een berichtje kwijt. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Coen stond veel in de krant, maar dit is de laatste keer dat hij in de krant staat. Hij heeft heel veel gewonnen met de duiven. We deden samen veel spelletjes en we aten aardappels met heel veel jus. Ik mis je Ysis Met leedwezen namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze oud-commissaris Coen Hendriks Wij hebben Coen ervaren als een gedreven commissaris met bijzondere aandacht voor en betrokkenheid bij onze huurders. Wij wensen familie en allen die nauw bij hem betrokken waren veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie, raad van commissarissen en medewerkers van l'Escaut woonservice Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van het zeer actieve lid van onze Huurders vereniging l'Escaut Coen Hendriks Coen was een van de medeoprichters van onze huurders organisatie in 1985. Sinds de formele oprichting op 15 februari 1986 van de huurdersvereniging voorzitter tot september 1995. Van september 1995 tot 2003 huurdersvertegenwoordiger in de Raad van Commissarissen van l'Escaut woonservice. Daarna tot medio 2007 algemeen bestuurslid van de Huurdersvereniging l'Escaut. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en vriendin heel veel sterkte toe in de voor hen moeilijke tijd. Het bestuur en de leden van de Huurdersvereniging l'Escaut Het plotselinge overlijden van ons bestuurslid Coen Hendriks heeft ons diep geschokt. Wij zullen zijn werk voor onze bond node missen. ANBO-voor 50-plussers Afd. Souburg/Ritthem Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat door een noodlottig ongeval is overleden Coen Hendriks Coen was ruim 61 jaar lid van onze vakorganisatie, zijn Bond, en heeft in deze lange periode zeer veel functies bekleed. Zijn leven was een aaneenschakeling van de strijd tegen onrecht en de gevolgen hiervan. Bij Coen stond de mens centraal. Wij verliezen in hem een zeer bekwaam bestuurslid en adviseur. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. FNV Woonafdeling Walcheren Geschokt door het tragisch overlijden van ons zeer bewogen en markante lid Coen Hendriks Gemeenteraadslid 1978- 1990 wensen wij zijn familie en vrienden alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Wij zullen zijn bewogenheid en altijd positief kritische inbreng node missen. Partij van de Arbeid Afdeling Vlissingen Wim de Waakvoorzitter Henk de Haas, fractievoorzitter Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor de liefde en de zorg waarmee hij ons omringd heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, broer, schoonbroer, oom en neef Werner Josephinus Angela van Opdorp echtgenoot van Marina Suzanna Van Wijnsberghe :;:01-05- 1947 t 07-10-2008 Temeuzen Philippine Philippine: Marina van Opdorp-Van Wijnsberghe Philippine: Manon van Opdorp Dennis van Cadsand Rotterdam: Randy De Decker Familie van Opdorp Familie Van Wijnsberghe Philippine, 7 oktober 2008. Jacob Hobeinstraat 7,4553 AT. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 11 oktober om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Werner hield van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het veel te vroeg overlijden van onze broer, zwager, oom en neef Werner van Opdorp Philippine: Vera en Hans Herman-van Opdorp lens Sas van Gent: George en Jenny van Opdorp-Casteleijn Diep geschokt hebben directie en medewerkers van de Van Opdorp Transportgroep kennisgenomen van het overlijden van directeur-eigenaar Werner van Opdorp Dagelijks aanwezig tussen de medewerkers, oog voor details, enthousiast en vol overgave zijn de woorden die het beste passen bij de herinnering aan de 45 jaar waarin hij zich met hart en ziel heeft bezig gehouden met het bedrijf. Terneergeslagen, omdat we veel te vroeg afscheid moeten nemen, zullen wij ons Werner dan ook zeker op deze wijze herinneren. Wij wensen zijn familie, vrienden en overige nabestaanden veel kracht toe bij de verwerking van dit verlies. Van Opdorp Transportgroep Directie en medewerkers Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Werner van Opdorp Directeur-eigenaar van de Van Opdorp Transportgroep. Wij wensen de familie en het bedrijf de kracht toe om dit verlies te verwerken. Transportbedrijf Fl. Pierssens Zn BV, Heikant Overdulve Transport BV, Zaamslag Bijman Transport, Axel Bedroefd en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Coen Hendriks Hulst: Corrie en Wim Hendriks (in herinnering) Axel: Fina en Freek Hendriks en neven en nichten Coen Nooit meer samen een praatje. Nooit meer samen naar het duivenlokaal. Nooit meer samen naar het wielrennen. Rust zacht Coen Karei en Lenie Aleidd i Opa is weg, helemaal weg. Je vecht hem terug, maar hij is en blijft weg. Hij zei: "Ik zie je na de vakantie", maar wat ik nog niet wist. Niet gewoon zien, maar in een doodskist. I Hij was een mooie, aardige en trotse man. i Alles aan hem was positief. VWat de meerderheid en ik ook vind: hij was superiief.,f Doei opa, goede reis, we zien je misschien in het paradijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 82