zijn we weer terug bij af Hulster Liniewijkraad ligt helemaal op zijn gat ROC benoemt nieuwe baas 'Kerstpakketten naar de armsten' Kapitein krijgt forse boete PAVILJOEN WESTKANT z PZC Donderdag 9 oktober 2008 27 door Conny van Gremberghe TERNEUZEN - De Raad van Toe zicht van het ROC Westerschelde in Terneuzen heeft Gertjan van der Brugge uit Warmond be noemd tot opvolger van alge meen-directeur Toine Huijsmans. Van der Brugge (55) is afkomstig uit Vlissingen en kan bogen op een schat aan bestuurlijke en on derwijskundige ervaring. Hij stu deerde Engels, Nederlands recht en Conflictmanagement. Verder was hij lid van het college van be stuur van de stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs en directeur van onderwijsadviesbureau Van Beekveld en Terpstra. Van der Brugge gaat 1 januari 2009 officieel aan de slag. Huijsmans blijft nog geruime tijd om zijn opvolger in te werken. door Frank van Cooten SLUIS - De fractie van Gemeentebe langen in de gemeente Sluis wil de kerstpakketten die straks beschik baar komen voor de raads- en col legeleden, dit jaar schenken aan de voedselbank Zeeuws-Vlaanderen. „Met speciale bestemming de arm sten in onze gemeente Sluis", zegt fractievoorzitter William Gijsel. Als de raad akkoord gaat met het voorstel van Gemeentebelangen zou de samenstelling van de kerst pakketten afgestemd kunnen wor den op de behoefte van de voedsel bank. Een kerstpakket zou dan bijvoor beeld meer etenswaren moeten be vatten in plaats van allerlei kerst spullen zoals kaarsen en glasser vies. De voedselbank luidde eerder dit jaar de noodklok over de karige inhoud van de voedselpakketten. foto's Wim Kooyman Volgens bewoner Ronald Meijer wordt er op het plein tussen de twee gesloten coffeeshops flink gehandeld in drugs. TERNEUZEN - De waterpolitie heeft dinsdag in de Zevenaarhaven in Terneuzen de kapitein van een Ne derlands vrachtschip een boete van 2000 euro opgelegd. Bij contro le aan boord bleek dat het oliejour naal niet goed was-bijgehouden. Het was op 15 september voor het laatst ingevuld, terwijl dat weke lijks of in ieder geval één keer per reis moet gebeuren. De verplichte boekhouding is ingevoerd om een duidelijk beeld te krijgen van de manier waarop aan boord van schepen wordt omgesprongen met afgewerkte olie en vervuild water. Controles in de havens moeten ille gale lozingen voorkomen. Het schip had vorige week afgewerkte olie afgegeven, maar dat was niet in het oliejournaal genoteerd. door Sheila van Doorsselaer HULST - Wijkraad Langs de Linie in Hulst is binnen jaar ruim de helft van zijn leden kwijtgeraakt. De wijkraad telt nu nog slechts vier leden en hierdoor is het on mogelijk om nog te kunnen func tioneren. De leden hebben er om diverse re denen een voor een de brui aan ge geven. De nood is nu zo hoog dat voorzitter Ben Musters van Langs de Linie de hulp van de gemeente heeft ingeroepen. De jaarvergade ring van de wijkraad kon, door het gebrek aan leden, deze week al niet doorgaan en Musters wil voor komen dat ook het Sinterklaas feest in de wijk ter ziele gaat. Daar naast hoopt hij dat de gemeente kan helpen met het opstellen van een nieuwsbrief en het weer vlot- trekken van de raad. Musters: „We gaan eens ernstig met wethouder Frans de Vries pra ten, want zo kunnen we niet ver der." Volgens Musters komt al het werk voor de wijkraad meestal op dezelfde schouders terecht en die schouders worden ook steeds ouder. De wijk heeft sinds begin 2000 een eigen wijkraad, toen nog Moerschans geheten. De raad werd opgericht na een zomer vol overlast en vernielingen door jon geren. Een paar maanden later werd de naam veranderd in Langs de Linie. Scheldebcmlevard 1 4531EJ Terneuzen Telefoon 0115—616000 www.'vvestkant.nl Telefax 0115— 621237 Ter versterking van ons huidige team zoeken wij: per 1 november: zelfstandig werkend kok voor 38 uur per week medewerk(st)er bediening voor 20 - 24 uur per week medewerkster schoonmaak voor 8 uur per week oproepkrachten voor bediening en keuken voor de weekenden en de vakantieperiodes en incidenteel door de week Wij bieden U: - een prettige werksfeer met een jong team - een werkweek met flexibele werktijden - horeca-cao van toepassing Reactie gaarne binnen 14 dagen t.a.v. mevr. E. van Gasteren Neringweg7 4501 PB Oostburg Tel. 0117-452941

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 67