Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 9 oktober 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii tel fax 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is over leden mijn man, onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader Jan Caljé Biggekerke 3 oktober 1921 t Vlissingen 7 oktober 2008 Oost-Souburg: P. Caljé-Vos Koudekerke: Gretha Hordijk-Caljé Jaap Hordijk Mirjam en John Lisa, Anouk, Evi Pauline en Paul West-Souburg: Jenny Mesu-Caljé Kees Mesu Carlo en Leonie Ramon Middelburg: Joop Caljé Lenie Caljé-de Visser Jakob Jordi Dijkstraat 5 4388 CJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 oktober van 9.45 tot 10.00 uur in Verenigingsgebouw de Ark, naast de Open Havenkerk, Oranjeplein 2 te Oost- Souburg. De afscheidsdienst, geleid door ds. A.R. van der Deijl, wordt gehouden in de Open Havenkerk, aanvang 10.15 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Molenweg 2 te Oost- Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in de Ark. Deze kennisgeving is mede bedoeld voor een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen. Bedroefd maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, is na een kort ziekbed van ons heen gegaan onze broer en zwager Jan Caljé Op de leeftijd van 87 jaar. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: C. Caljé M. Caljé-de Witte Middelburg: M. Caljé f J. Caljé-Vos Biggekerke: Joh. Caljé t Joh. Caljé-Pleyte Oost-Souburg: P. Reynierse-Caljé J. Reynierse Vlissingen: G. Caljé A.W. Caljé-Davidse t N. Louws v/d Berg Neven en nichten 7 October 2008 Met droefheid delen wij u mede dat onze geliefde behulp zame zwager en oom Jan Caljé echtgenoot van P. Caljé-Vos op 87-jarige leeftijd is overleden. Vlissingen C. Vos-van Engelen MiddelburgJ. Caljé-Vos ZoutelandeL.P.A. Brasser J. Achterberg ZoutelandeM. Janse-Vos C.L. de Kam-Vos J. de Kam BiggekerkeW. Vos-Jobse MeliskerkeW. Melse-Vos L. Melse BiggekerkeL.Vos A.N. Vos-van Oord Neven en nichten 7 oktober 2008 mam, je hebt mooie momenten verzameld en ze gekoesterd als dierbare herinneringen. Neem ze nu maar mee Tineke Doeland Alphen aan den Rijn Middelburg 20 februari 1954 2 oktober 2008 Bonny en Bart Tim Annabelle en Andrew Beaudil en Dennis Moon Kruitmolenlaan 80 4337 KT Middelburg De crematieplechtigheid heeft op dinsdag 7 oktober in besloten kring plaatsgevonden. Semper et itbique Na een gelukkige start in ons nieuwe huis, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heen gegaan mijn man, onze papa, schoonpapa en opa Franciscus Carolus Gerardus Eli se Greijn Frans Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud gemeentesecretaris van Oldenzaal Heerlen j Vlissingen 21 oktober 1930 7 oktober 2008 Vlissingen: G.J. Greijn-Nusmann Amsterdam: Ellen en Frank Hunter Vlissingen: Willem Jos Vlissingen: Bart en Marquita Marieke Maarten 4384 CC Vlissingen Thorbeckelaan 34 Mijn man is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 10 oktober van 16.30 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 11 oktober om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld is, na een kortstondige ziekte, enkele dagen vóór haar 54-ste verjaardag van ons heengaan mijn alles betekende maatje, onze lieve moeder Francis de Groot-Weemaes echtgenote van Hans de Groot moeder van Bas en Elveerne Stefan 4339 AP Nieuw en St. Joosland, 7 oktober 2008; Hoge Stelle 57 De dienst van afscheid met aansluitend begrafenis zal plaatsvinden op maandag 13 oktober 2008 om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Persoonlijk afscheid nemen van Francis is mogelijk zaterdag van 14.00-15.00 uur thuis. Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Francis de Groot-Weemaes A.J.M. Weemaes-Ham A.A.O. Weemaes t Joke en Ruud Tom Ria en Wim Wouter en Ilse Ruben en Laila Middelburg, 7 oktober 2008 Woorden schieten tekort. Toch nog onverwachts is overleden onze schoondochter, schoonzus en tante Francis Sterkte Hans, Bas Elveerne, Stefan en verdere familie. Mevrouw de Groot-Feytel Cobi Monique Remco, Judith en Marlinde We zijn verslagen en verdrietig dat we na jarenlange vriend schap afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Francis Wij wensen Hans, Bastiaan, Stefan en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. jaap en Nel Bimmel Ronald en Hilda Ingelse Wim en Nelleke Ingelse Paul van Riel Middelburg, 8 oktober 2008 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Boudewijn Alexander de Groote weduwnaar van Hendrika Cornelia Adriana Jacobse in de leeftijd van 95 jaar. Hoek: Annie Jansen-de Groote Sluiski 1Lex en Rina de Groote-Scheele Kwadendamme: Addy en Jaap Marijs-de Groote Klein- en achterkleinkinderen Goes, 7 oktober 2008 Correspondentieadres: Slabbekoornsedijk 6,4434 RB Kwadendamme Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 11 oktober van 9.30 tot 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal aan sluitend om 11.00 uur worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de artsen, verzorging en vrijwilligers van Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa we zullen je heel erg missen. Veel liefs en kusjes. Heidi en Remko Jurgen en Francisca

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30