24 I Woensdag 8 oktober 2008 PZC Colofon Familieberichten e-mail tel pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 In dankbare herinnering onze lieve vriendin Matty van Beveren-van den Hoek -60 jaar- Een vriendschap vanaf de schoolbanken. Zierikzee, Marry en Johan Kloet Henny en Wim van Dijke Zierikzee, 6 oktober 2008 f mé Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, heb ik geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man Willem Duvekot in de leeftijd van 79 jaar. I.W. Duvekol-Abrahamse 7 oktober 2008 Vrouwenpolderseweg'73,4354 KL Vrouwenpolder Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 10 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal zaterdag 11 oktober om 12.00 uur plaats vinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze zwager en oom Willem Duvekot Serooskerke: C. J. Abrahamse E. Abrahamse-de Visser Sint-Laurens: J;C. Abrahamse D. Abrahamse-de Vos Neven en nichten Verslagen zijn wij van het plotseling overlijden van onze beste vriend en jachtvriend Wim Duvekot Wij wensen Jannie en familie veel sterkte toe. Elly en Leo Marijs Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn I is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en mijn omi Frederika fantiena de Hollander-Betke sinds 5 februari 1990 weduwe vaïi Johannis de Hollander in de leeftijd van 86 jaar. Beuningen: Hanny en Jan Romviel Ingrid en Henk, Rick Bergen op Zoom: Dien en Dick van der Marei Heinkenszand: Corrie en Johan Nijssen Richard en Sarah Yvonne en Rens Athene: Ali en Nikos Markou Panos Frederikos 's-Heer Arendskerke, 6 oktober 2006 Zorgcentrum 'Poel wij ck' Correspondentieadres: Julianastraat 11 4451 BS Heinkenszand Donderdag 9 oktober is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen van onze moeder en oma in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden vrijdag 10 oktober om 13.00 uur in voornoemd rouwcentrum. Aan sluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Moeder en Oma, wij zijn dankzij jouw liefde en zorgen, geworden wie wij zijn. Je blijft en hoort bij ons voor altijd, waar je ook bent. Na een lange periode van afnemende gezondheid, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jacoba Johanna Baay weduwe van Cornelis Izaak Janssen in de leeftijd van 85 jaar. Temeuzen: Sjaak en Leny Janssen-Michielsen Scheveningen: Ronny en Laurence Amstelveen: Petra Ven Maurits Philippine: Willie en Jack Ekkenbus-Janssen Terneuzen: Hanneke en Anthony Philippine: Willemijn Terneuzen, 5 oktober 2008 Correspondentieadres: Saffierdreef 2 4533 AN Terneuzen Volgens de wens van.de overledene zal de crematieplechtig heid in besloten kring plaatsvinden. Gelieve schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. God heeft haar thuisgehaald in zijn Vaderhuis Tot ons groot verdriet is overleden mijn lieve zus en onze tante Coba Janssen-Baay Je zus Nel Siekko en Bep André en Josephiene Twan Sarina en Paul Kirsten, Simone, Femke Na een lange moeilijke weg is er nu een einde gekomen aan het leven van oud-collega René Karman Wij hebben René tot 3 jaar geleden gekend als een hardwerkende collega, die samen met Annemarie praktisch het gehele jaar dag in dag uit klaar stond voor zijn gasten. Als collega kon je altijd op hem rekenen en was betrokken bij onze vereniging. Wij wensen Annemarie en Randy heel veel sterkte na deze moeilijke periode. Horeca Vereniging Kortgene Wij onthouden zijn geweldige inzet, humor en betrokkenheid en zijn verdrietig dat onze oud-collega René Karman is overleden na een jarenlange strijd. Annemarie, Randy en familie wensen wij sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Ondernemersvereniging Kortgene Rectificatie Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze broer en zwager Adrïaan Kik Adrse echtgenoot van Betsy van der Graaf Bruinisse, 26 januari 1925 Yerseke, 5 oktober 2008 Familie Kik Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J. de Later De heer De Later is in de periode 1963-1988 werkzaam geweest in de functie kantonnier van de dienstkring Walcheren van de toenmalige Provinciale Waterstaat van de Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor de Provincie Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn familie. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris Stichting Vluchtelingenwerk Zeeland, Locatie Borsele, heeft kennis genomen van het onverwachte overlijden van Wil Eijnwachter Wil was vrijwilliger bij onze stichting. Ze heeft zich intensief ingezet om vluchtelingen te begeleiden. Daarvoor zijn we haar bijzonder dankbaar. We zullen haar node missen. De familie wensen wij veel sterkte toe. 's-Gravenpolder: Stichting Vluchtelingenwerk Zeeland, Locatie Borsele Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante uit Aruba Cornelia Roskam op de leeftijd van 70 jaar. M. de Groot-Roskam (in herinnering) M.C. Houmes-Roskam A. Roskam W. Roskam A. Roskam-Dingemanse A. Roskam C. Roskam-Jobse Neven en nichten Aruba 05-10-2008 Correspondentieadres: W. Roskam, 'tZanddorp 16 4335 AJ Middelburg "In dierbare herinnering" Dina Elizabeth Vercammen-Cristiaanse Diny weduwe van Richard Isidoor Vercammen Sint Laurens 18 december 1926 Leiden 4 oktober 2008 Dag tante Dien, we zullen je missen. Ronnie Marianne Frans en Mieke Henny Chantal Harrold en Kim Wilrha en Cees Arthur en Annemarie Sandra C'est Qa... Met veel bewondering voor de wijze waarop hij vol in het leven is blijven staan en zijn dappere eindstrijd, delen wij u mede dat mijn lieve man en maatje, onze altijd behulpzame (schoon)vader en de liefste 'opa strand', ons op een bijzondere dag rustig heeft verlaten Albertus Weeda Bert Klundert 22 september 1944 t Oost-Souburg 6 oktober 2008 Ankie Weeda-van Hese Michel en Irene Bert, Klaas Martin en Sabina Gouwestraat 44 4388 RC Oost-Souburg Liever geen bezoek aan huis. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 10 oktober van 13.15-13.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst voor Bert wordt gehouden om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude- Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Deze kennisgeving is mede bedoeld voor een ieder die zich betrokken voelt bij Bert en geen rouwbrief heeft ontvangen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Bert Weeda vader van Martin en schoonvader van Sabina Wij wensen Ankie en haar gezin de komende tijd veel sterkte toe. Anneke en Iain Cynthia Roxanna en Andey KayDee en Malakay Vlissingen, 6 oktober 2008 Lieve Ankie, Martin, Sabina, Michel, Irene, Bert en Klaas. Het was een lange oneerlijke strijd die Bert niet kon winnen. Sterkte met het verlies en weet dat we er voor jullie zijn. Vincent, Nuray, Onno en Jonas Blom de Ridder Uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar Pieter Louwersestraat 37 43EJ Oost-Sousburg Tel. 06-15528040 - 0118-415183 - Fax. 0118415183 www.blomenderidderuitvaartverzorging.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56