1 Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 7 oktober 2008 PZC Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijöen overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventueje vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maï! ozcfamilisberichlentë'wegenernieuwsmeriia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Jezus Uw verzoenend sterven Blijft het rustpunt van mijn hart Zeer bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte door de Heere tot Zich is genomen, onze innig geliefde man, vader en opa Abraham Cijsouw V.D.M. geboren 11-11-1933 overleden 4-10-2008 Rijswijk Z.H. Gorinchem I.A. Cijsouw-Jongeneel Henk Cijsouw Lydia Cijsou w-Smit Bram. jan, Paul, Levien Janneke Verdoom-Cijsouw Cees Verdoorn Jarina, Corinda Groot Veldsweer 53 3371 CB HardinxVeld-Giessendam Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 8 oktober van 19.30 uur tot 21.00 uur in het rouwcentrum "Van Noordennen", Spindermolen 42a, Hardinxveld-Giessendam. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 9 oktober in de Oude Kerk, Peulenstraat 234 te Hardinxveld- Giessendam om 13.30 uur, waarna om ca. 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Hardinx veld-Giessendam, ingang Kerkweg. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcerttrum nogmaals gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. f— Wij zijn verdrietig u te moeten meedelen dat van ons is heen- gegaan, mijn lieve man, onze vader en opa Willem Hendrik Verplanke Cadzand, 13 september 1925 Goes, 5 oktober 2008 Goes: M.J. Verplanke-Luteijn Zeist: Hans en Mien Ursula en Bart Sophie. Margot, Olivier Olaf Goes: Suzanne en Leo Marije en Amoud Anne en Johnny Lenneke I De Savornin Lohmanlaan 46 4463 TH Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 10 oktober om 12.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes (naast de Algemene Begraafplaats). I Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er vanaf 11.30 uur gelegen- I heid tot afscheid nemen. 1 Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffie- 1 kamer van bovengenoemd rouwcentrum. Ik ben ervan overtuigd dat dood noch leven, ons zal kunnen scheiden van de liefde van God, die hij ons gegeven heeft in Christus Jezus, onze Heer. Romeinen 8 38 en 39 Intens verdrietig delen wij u mee dat moegestreden, maar omringd door allen die haar lief waren, is overleden onze lieve en zorgzame vrouw en moeder Maatje Johanna van Beveren-van den Hoek Matty Schuddebeurs, 24 juli 1948 t Zierikzee, 6 oktober 2008 Zierikzee, Piet van Beveren Rotterdam, Jisca en Wim Sommelsdijk, Marleen en Wendy Rico en Amber Vlakestraat 31 4301 XJ Zierikzee We komen samen om Matty's leven te gedenken in een dienst van Woord en gebed op vrijdag 10 oktober om 11.00 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 12.15 uur. Voorafgaande aan de dienst is er van 9.45 tot 10.45 uur gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Liever geen bezoek aan huis Dankbaar dat zij nog zo lang bij ons mocht blijven, moeten we nu afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Matty Oosterland, Rinus van den Hoek Gaby van den Hoek-Piessens Fort Macloud, Arie van den Hoek Nelleke van den Hoek-Huige Biezelinge, Hannie den Boer-van den Hoek Tonnieden Boer Kerkwerve, Rian van der Wekken-van den Hoek Bart van der Wekken Neven en nichten Zierikzee, 6 oktober 2008 Na een intense strijd is op 60-jarige leeftijd overleden onze geliefde schoondochter, schoonzuster en tante Maatje Johanna van Beveren-van den Hoek Matty Dankbaar zijn wij voor de trouw en vriendschap die wij als familie gedurende haar leven van haar hebben mogen ontvangen. Wij wensen Piet en de kinderen van harte kracht en Gods zegen toe om dit verlies te kunnen dragen. Zierikzee, J.C. van Beveren M. van Beveren-van Burg Delfgauw, Ella van der Wal-van Beveren Noord-Scharwoude, Leo en Jannie van Beveren-FIikweert Zwijndrecht, Anneke en Evert Tange-van Beveren Middelburg, Kees en Thea van Beveren-Bin Boskoop, Heieen en Erik Bijkerk-van Beveren Neven en nichten Zierikzee, 6 oktober 2008 Moegevochten na een lange, lange tocht Ons bereikte het treurige bericht dat Matty van Beveren echtgenote van onze medewerker Piet van Beveren is overleden. Wij wensen Piet en familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland J.I.P.M. Asselbergs, burgemeester M.K. van den Heuvel, secretaris Als er slechte dagen komen, Js het kostbaarste bezit De herinneringen aan de goede dagen Jarenlang heeft ze gevochten tegen haar ziekte, maar nu moeten we toch afscheid nemen van Matty van Beveren echtgenote van onze collega Piet van Beveren Wij wensen Piet, Rico, Amber, Jiska, Wim, Marleen, Wendy en de verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's van de afdeling Openbare Werken van de gemeente Schouwen-Duiveland Zierikzee, 6 oktober 2008 Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. We zullen je missen! Jarenlang vocht hij tegen zijn ziekte. Steeds weer kwam hij er bovenop, deze keer niet. Hij is vertrokken, naar zijn eeuwige jachtvelden. René Karman Colijnsplaat, 5 januari 1955 t Zierikzee. 1 oktober 2008 Annemarie Randy Spuikom 19,4484 AZ Koitgene De crematie heeft op maandag 6 oktober in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het Hospice Schouwen-Diiiveland". We zullen je missen Dankbaar zijn we voor je openheid. Trots zijn we op je, om het indrukwekkend afscheid. Je hebt geleden en gestreden maar bent altijd positief gebleven. Je bent een voorbeeld voor ons allemaal. Bedankt René! Met veel verdriet hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom RENÉ We wensen Annemarie en Randy veel sterkte toe. We zullen er altijd voor jullie zijn. Marja en Wim Sturm Miranda en Hans, Remco en Barbara Kobie en Ko Wisse Marinette en Danny, Natascha Wilma en Sjaak de Ridder Jejfry en Deborah, Mischa Herman en Jacqueline Karman Nicky en Zita, Sharon Anita en Eric Paauwe Mario, Roy Tot onze spijt kwam er geen wonder, dag lieve Rene voor ons blijf je heel bijzonder René Je hebt gevochten voor wat je waard was en dat was heel veel. We zullen jou en je humor erg missen. We wensen Annemarie, Randy en de familie veel sterkte toe. Harold, Patricia. Bas en Amber René Bijzondere mensen sterven niet, Zij gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Annemarie, Randy en verdere familie heel veel sterkte. Bep Bunt Na een moeilijke laatste periode is onze dappere jachtvriend overleden. Een warm en sympathiek mens is uil ons midden weggenomen. René Karman Ons medeleven gaat uit naar Annemarie en Randy. Je Jachtvrienden "Wanneer je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en zie dat je huilt om wat je vreugde schonk." Kahlil Gibran Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van René Karman vader van onze leerling Randy uit KB2C. Wij wensen Randy, zijn moeder en verdere familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en medewerkers van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Verdrietig en geschrokken hebben wij vernomen dat de vader van onze (mede)leerling Randy Karman is overleden. Randy, we wensen jou en je moeder troost en kracht om dit verdriet een plekje te geven. Leerlingen klas KB2C van het Ostrea Lyceum Ineke Hannewijk, mentor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68