imilieberichten 26 Dinsdag 7 oktober 2008 PZC be Het bestuur van de Watersportvereniging Wolphaartsdijk heeft kennis genomen van het overlijden van haar oud-voorzitter en erelid, de heer G.P. van Eerten De wijze waarop hij zich jarenlang als voorzitter heeft ingezet zijn van groot belang geweest voor de WSVW. Namens het bestuur van de WSVW L.W. Krijger, voorzitter Wolphaartsdijk, 6 oktober 2008 En nu, wat verwacht ik Here Mijn hoop, die is op U! Psalm 39:8 Onvoorstelbaar, hij is er niet meer, mijn lieve man, onze markante vader en grootvader Adriaan Kik Adrie Bruinisse 26 januari 1925 Yerseke 5 oktober 2008 Betsy Kik-van der Graaf Elisabeth en Frans Hans, Noor en Boy Grintweg 42 4401 NG Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt donderdag 9 oktober om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerkte Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerkgelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke, gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden-van onze broer en zwager Adriaan Kik Adrie echtgenoot van Betsy van der Graaf eerder weduwnaar van Pop Vis Bruinisse, 26 januari 1925 Yerseke, 5 oktober 2008 Familie Kik Bedroefd vernamen wij het plotseling overlijden van onze goede vriend Adri Kik Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Henk Butijn en familie Met droefheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze buurman Adrie Kik Jan en Jaan Zuidweg Rinus en Mina Sinke Flip en Nel Sinke Leen en Nicole de Koeijer Mevrouw Th. Poppelaars Pieten Corrie Nelis De Heer is mijn Herder (Psalm 23) 1 Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van Maria Cornelia Kloet in de leeftijd van 94 jaar. Namens de familie, Janneke Baaijens-BIankenburgh 's-Heer Arendskerke, 5 oktober 2008 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: ïn de boogerd 23 4444 AK 's-Heer Abtskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 9 oktober om 13.15 uur in Verenigingsgebouw 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd en verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Richard Donovan Dirven Kees en Nel in herinnering Marijke en Willem Marty Jack en Janneke Ronald en Marieke en kleinkinderen Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Middelburg, 3 oktober 2008 Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven. Verdrietig laten wij u weten dat is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Leendert Pieter Leendertse Wissenkerke, 12 augustus 1930 t Goes, 4 oktober 2008 Wissenkerke: A.J. Leendertse-Meulenberg Geersdijk: Nelleke Leendertse Robin en Suzanne Krista Geersdijk: Wim Leendertse Karin Leendertse-van Oeveren losé Anne Sportlaan 89 4491 GK Wissenkerke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 9 oktober om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren en te ontmoeten in de "Zaal onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Pieter Leendertse 12 augustus 1930 4 oktober 2008 Milford (USA) L. Leendertse-Bak Kloetinge P.W. Leendertse Leendertse-Oele Kamperland W.L. Leendertse L.W. Leendertse-Verburg DrontenC.H. Leendertse L. Leendertse-Sandee neven en nichten Met droefheid delen wij u mede "dat onze geliefde zwager en oom L.P. Leendertse echtgenoot van A.J. Leendertse- Meulenberg is overleden. Serooskerke: A.P. Meulenberg L. Meulenberg-Poppe Kamperland: A.A. Meulenberg in herinnering A.W. Meulenberg-Gelok Neven en nichten. Het is Gods eer een zaak te verbergen Spreuken 25:2a Met veel verdriet geven wij u kennis dat is geboren en overleden ons innig geliefd dochtertje Marianne Josina Anne-Josy Geboren 30 september 2008 Overleden 3 oktober 2008 Burg. Sandbergstraat 18 4413 CM Krabbendijke Sharan en Jacoline Neels-Hoogerland We hebben haar in familiekring begraven. Erg verdrietig zijn wij nu ons kleindochtertje en nichtje Anne-Josy is overleden. "Ons lief klein meisje" Mart en Josien Neels-Wisse Chitra en Leonard Suranga Muranga en Judith Krabbendijke Geschokt en diep bedroefd geven wij U kennis dat onze liefhebbende en behulpzame man, vader, broer, stiefvader en opa Nico Philipsen ons onverwacht en veel te snel heeft verlaten. Ondanks zijn broze gezondheid bleef hij tot het laatst toe vol van het leven en zijn omgeving genieten. Nico, we zijn je dankbaar voor de mooie tijd van samenzijn en wensen je het allerfijnste toe, waar je ook bent. In onze gedachten blijf je. Het was een mooie zeiltocht. Nico Philipsen Rotterdam 18 maart, 1943 Walsoorden 4 oktober, 2008 Walsoorden Martina Philipsen-Hermans Nico Philipsen Bussum Maurice en Isabel Miró en Goya Rijswijk Marcel en Willemijn Daan Nico wordt woensdag 8 oktober om 14:30 op de Katholieke begraafplaats Kloosterzande ter aarde gelegd. Tot 14:00 is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen in zijn eigen woonomgeving: Kalverdijk 5 te Walsoorden. Zo plotseling 'ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stil gestaan. Geheel onverwacht werd uit ons midden weg genomen onze dochter, zus, schoonzus en tante Wil Eijnwachter partner van Ko Rijk t 31 augustus 2002 Amsterdam, 23 oktober 1954 Lewedorp, 5 oktober 2008 in de leeftijd van bijna 54 jaar. Amsterdam: Geleen: 's-Heer Hendrikskinderen: Middelburg: Heinkenszand: Heinkenszand: Heinkenszand: Ovezande: Kapelle: A. J. Eijnwachter F. Eijnwachter-Kieviets Jeannetteen Eric Peeters- Eij nwachter Sjaak en Lenie Rijk-Boonman Magda Rijk en Kees Dekker Fransen Diana Rijk-Goeman Nellie en Paul Bruijns-Rijk Bas Rijk en Rangsima Suwan Adrie en Roza Rijk-Boonman Corrie en Peter Butler-Rijk Neven en nichten Onze oprechte dank gaat uit naar de buren Plonie en Adri voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Fam. P. Bruijns, Weegbree 10,4451 LH Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 10 oktober om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren vanaf 14.15 uur in rouwcentrum "Peter Butier", Maalstede 1 te Kapelle. We hebben geprobeerd iedereen te benaderen, mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, gaarne deze advertentie als zodanig te beschouwen. Niet het vele is goed, maar het goede is veel. Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve buurvrouw Wil Eijnwachter Lewedorp:Adfi en Plonie Boonman en kinderen Enige en algemene kennisgeving Nooit vragend, nooit klagend altijd alles voor haarzelf dragend was zij een steun voor velen. Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze moeder, oma en over oma Maria Meertens-van Strien weduwe van Levinus Jacobus Meertens in de leeftijd van 91 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Oosterscheldeziekenhuis, afd. F te Goes en naai de mensen die veel voor haar hebben betekend. De familie 1 2 oktober 2008 I Correspondentieadres: 1 Notariskantoor Frantzen van Sisseren I Postbus 14 I 4460 AA Goes I De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50