Yerseke heeft wind mee in topper Patrijzen wordt pas Tholense Boys gaat onderuit Goes nestelt zich op derde plek na derde zege John Sommeijer heeft het laatste woord in derby 34 I Maandag 6 oktober 2008 PZC B Dikverdiende overwinning WHS op The Gunners: 3-1. GOES - Tholense Boys leed in de derde klasse B van het zaterdag voetbal een verrassende nederlaag tegen de zaterdagtak van Internos. Met dezelfde score waarmee Noad'67 van Klundert verloor (1-3) won WHS op eigen veld van The Gunners. Internos-Tholense Boys 2-0: In ternos dicteerde de wedstrijd en Tholense Boys kwam er eigenlijk niet aan te pas. De Tholenaren mochten blij zijn dat de schade beperkt bleef tot twee tegentref fers. Carlos Alonso scoorde twee maal. Noad'67-Klundert 1-3: Noad'67 opende sterk en kwam al na een minuut op voorsprong via Christi- aan van Hekken. Kort voor rust zorgde Joshua Newton voor 1-1. Na de pauze ging de thuisclub op jacht naar de 2-1, maar uit een counter bracht Otwin van Saane de gasten aan de leiding. Noad'67 ging vervolgens va banque spelen en dat leidde in de 89e minuut nog tot de 1-3 van Christian Fuana- ni. WHS-The Gunners 3-1: WHS boekte een volkomen terechte overwinning op The Gunners. Met een afstandsschot zorgde Ar mando van de Repe voor 1-0. In de 56e minuut werd het 2-0 toen Mathijs Bruijnzeel een corner van Perry Snoep binnenkopte. Robin van Dijke bracht de stand op 3-0. Paul Pedersen redde de eer vóór de Brabanders: 3-1. GOES - Volharding trok in de span nende Zeeuwse ontmoeting in de vijfde klasse B aan het langste eind. De voetballers uit Ovezande versloegen Vosmeer met 5-4. Volharding-Vosmeer 5-4: Nadat de bezoekers door Jacco Vaders en Jeffrey Kruf een 2-o-voorsprong hadden genomen, kwam Volhar ding nog voor rust langszij via Jo hn Sommeijer en Nathan Schenk: 2-2. Jacco Vaders zorgde na de thee voor 2-3, maar opnieuw Schenk en Sommeijer bogen deze stand om tot 4-3 in het voordeel van de thuisploeg. Hierna was het weer de beurt aan Jacco Vaders, die voor de derde keer raak schoot: 4-4. Dat deed even later ook John Sommeijer, waardoor de wedstrijd in 5-4 eindigde. Kwadendamme-Hansweertse Boys 1-3: Koploper Hansweerste Boys was voetballend beter, maar echt veel kansen leverde dit niet op. Toch werd het halverwege de eerste helft 0-1 via Frank Quakke- laar uit een strafschop. Menno For tuin zorgde nog voor rust voor 0-2. Kort na de thee kreeg Ernest van Bussel voor de tweede keer geel. Kwadendamme leek te profi teren van de overtalsituatie toen Frank Franse voor 1-2 zorgde. In de slotfase tikte Aleksander Vel- janovskiechter de 1-3 binnen. Van de Plasse laat het publiek in Kruiningen genieten. door Klaas Verspoor GOES - Yerseke blijft door een knappe 3-2-overwinnig bij Krab- bendijke koploper in de vierde klasse B. Kruiningen blijft de naas te achtervolger, want die ploeg won thuis eenvoudig met 6-0 van ZPR'84. SPS won de derby tegen Stavenisse met 3-0. Krabbendijke-Yerseke 2-3: Yerse ke was in de topper de gelukkigste van de twee ploegen. Jordi Boone scoorde 0-1 en Martin Bal maakte gelijk. Daarna verzuimde Krabben- Aardenburg wint Zeeuws-Vlaams duel in derde klasse zondag. VLISSINGEN - Zondag-derdeklasser Goes staat na de 2-1-overwinning op Steen derde. Het was de dere zege van dit seizoen voor de Bevel anders. Aardenburg en Zierikzee overtuigden tegen respectievelijk HW24 en MOC'17. Goes-Steen 2-1: Met name voor rust ontbrak het bij de thuisploeg aan scherpte voor het doel. Toch maakte Gert-Jan Tierie er nog voor de thee 1-0 van. Steen kwam halverwege de twee de helft op gelijke hoogte uit een dijke-speler Danny Weber, na een overtreding op Bal, uit een straf schop de thuisploeg op voor sprong te zetten. Bart van Steve- ninck scoorde daarna wel namens Yerseke. In de tweede helft zorgde Martin Bal nog wel voor de 2-2, maar uit een corner kopte Antho- nis Riedijk zijn ploeg naar de over winning. Kruiningen-ZPR'84 6-0: Edwin van Houte zorgde voor 1-0 en Wesley Buur tekende voor rust voor de tweede Kruiningse goal. In de tweede helft ging het bergaf waarts met de bezoekers. Adriaan van de Plasse eiste bij de thuis ploeg de hoofdrol voor zich op, want met vier treffers tilde hij de vrije trap van Sander van Remorte- le: 1-1. Tien minuten voor tijd kop te Jordy den Toonder de bal uit een vrije trap van Robin de Pagter binnen en bezorgde zo zijn ploeg de verdiende overwinning: 2-1. Zeelandia Middelburg-Dosko 2-2 (2-0). Jasper van Houcke 1 -0, Alper Ko<; 2-0 (strafschop), Patrick Hendrickx 2-1, Bart Dietvorst 2-2. Aardenburg-HW'24 4-2 (1-2). Christoph Praet 0-1, Robbie van de Wijnckel 1-1, Dennis Buijs 1-2, Robbie van de Wijnckel 2-2, Niek van Sprundel 3-2, Niek van Sprundel 4-2. MOC'17-Zierikzee 1-3 (0-2). Rutger Kooman 0-1, Frank van de Helm 0-2, Wesley Quist 1-3. stand naar 6-0. Tussendoor schoot Van Houte nog op de paal en raak te ook ZPR'84 twee keer het hout werk. Mevo-Waarde 5-2: Na een overtre ding op Thomas Vos. zorgde Jeroen Volkeri uit een strafschop voor 1-0 en na een kwartier werd het 2-0 door Matthijs Heeres. You- ri Riedijk bracht Waarde terug in de race, maar Ricky Janse en op nieuw Heeres tilden de stand naar 4-1. Henk-Jan Stok zorgde vervol gens voor de 4-2-ruststand. Na rust scoorde Thomas Vos,nog voor Mevo. SPS-Stavenisse 3-0: SPS had wei nig moeite met Stavenisse dat zelf niet verder kwam dan het uitdelen Duel met Breskens eindigt in 3-3 na o-o-ruststand. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klas A was het een prima dag voor RIA W, dat met 6-1 won bij Zeeland Sport. De Zeeuws-Vlaamse ploeg zag koploper Domburg met 1-2 verliezen in Oostburg. Jong Am- bon had in Biervliet een veldover- wicht, maar moeite met scoren (1-1). Breskens en Patrijzen had den dit laatste niet: de onderlinge confrontatie leverde zes treffers op en eindigde in 3-3. Breskens-Patrijzen 3-3: Beide ploegen lieten nogal wat kansen liggen en vooral de bezoekers ver van wat speldenprikjes. Bart Vane opende de score en via Jorn Elen- baas werd het vlak voor rust ook al 2-0. Na rust trachtte SPS meer druk naar voren te geven. Het re sulteerde nog in_ een derde goal toen Willem Bevelander uit een corner van Hilbert van Akkeren raak kopte. Smerdiek-Vosmeer 1-0: Eigenlijk verdiende het gelijkopgaande duel geen winnaar, maar die kwam er toch. Vijf minuten na rust kreeg Smerdiek na een handsbal in het strafschopgebied van Vosmeer een strafschop. Vanaf de stip bezorgde Souliman El Bouzzaoui zijn ploeg de eerste drie punten van het sei zoen. zuimden voor rust de score te ope nen. Na rust kwam Breskens wat feller uit de startblokken, wat al snel leidde tot een 2-o-voorsprong via Elmar Lauret en Erik de Rech ter. Bij Patrijzen kwam toen inval ler Ouassim Hamoudi in het veld, die na de aansluitingstreffer (2-1) Ouassim Hamoudi valt in en maakt twee doelpunten voor Patrijzen kort voor tijd ook de 2-3 aanteken- de. Tussendoor had Faouzy Ha moudi voor 2-2 gezorgd. In blessu retijd kwam Breskens toch nog langszij via Maijckel Verschorre. Meto-Robur 2-2: Na de snelle o- Jarno van de Kreeke (rechts) is aan de bal tijdens het duel van Yerseke met Krabbendijke. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74