Zelfvertrouwen is weg bij Paul Telussa hoopt op een snelle terugkeer Van den Hemel helpt SSV'65 aan eerste zege NK-titel Eversdijk RCS komt pas laat op stoom tegen Internos ÉVEN KIJKEN 32 Maandag 6 oktober 2008 PZC B Trainer wil weer gaan trainen bij Hoek en Jong Ambon. HOEK - Op het trainingsveld zal hij voorlopig nog niet verschijnen, maar Paul Telussa zal zich weer re gelmatig laten zien en horen bij de wedstrijden van Hoek. De uitge schakelde trainer herstelt goed van de lichte hersenbloeding die hem kort voor de start van de competi tie heeft getroffen. „Ik ben op controle geweest, hoef voorlopig niet meer terug te ko men en mag vanaf maandag weer voorzichtig gaan werken", vertelde de Molukse trainer zaterdag in Hoek. „Volgens de doktoren heb ik er ook niets aan overgehouden en is er geen schade van de bloe ding." Voor een terugkeer als trainer is het nog te vroeg. „Dat ga ik eerst eens overleggen met mijn vrouw en kinderen. Als het weer kan en ik voel me helemaal fit, dan wil ik zowel Hoek als Jong Ambon blij ven trainen." Het bestuur van Hoek wil niets lie ver. „Het gaat gelukkig weer goed met Paul", zei interim-voorzitter Benny Langeraart zaterdag. „En als hij zo ver is dat hij weer kan trai nen, zullen we hem met open ar men ontvangen." GOES - De Kapelse wielrenster An ne Eversdijk is met haar ploeg Ody- sis Nederlands kampioen gewor den. Op het NK voor clubteams in Hoogezand-Sappemeer won haar team de ploegentijdrit over 40,9 ki lometer. Het team van het Zeeuw se Theo Middelkamp werd vijfde. Bij de junioren werd de vrouwen- ploeg van Theo Middelkamp ze vende. Kampioenskandidaat uit Bruinisse lijdt eerste nederlaag. door Marco Puik GOES - Oostkapelle bezorgde Bru- se Boys zaterdag de eerste neder laag in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal: 3-1. SSV'65 won juist voor het eerst, in een verma kelijke en doelpuntrijke wedstrijd. Duiveland haalde uit naar Dinte- loord: 5-1. SSV'65-WC'68 4-3: SSV'65 greep de ontmoeting tegen koploper WC'68 aan om de eerste driepun ter van dit seizoen te pakken. In de openingsminuut tekende Pim Bruins uit een vrije trap voor de 1-0. Via Christiaan Boon werd het na een halfuur 2-0 en hij maakte nog in de eerste helft na een knap pe solo ook de 3-0. Na rust kwam WC'68 sterk terug en wisten de Brabanders in een tijdsbestek van 20 minuten drie keer het net te vinden. Vier mi nuten voor tijd toonden de Goesenaren veerkracht: uit een corner werkte Maurice van den Hemel de winnende treffer in het doel. Oostkapelle-Bruse Boys 3-1: Na een misverstand tussen keeper Mark Giljam en Rudi van der Bijl moest laatstgenoemde een corner weggeven, waaruit Arjen Patten- ier voor 1-0 zorgde. In de 14e mi nuut werd het 2-0. Opnieuw ging de defensie van het Schouwse elf tal niet vrijuit. Ditmaal kopte Emiel Dorst de bal in de voeten van Wilco de Keuning die voor 2-0 kon zorgen. Door een afstands schot van Thomas Groeneveld kwam Bruse Boys terug tot 2-1. De ploeg van trainer Edwin Kriens had pech dat Thomas Groe neveld even later op aangeven van Marco Ketting de paal raakte. Kort voor de pauze vergrootte Oostkapelle de marge toen keeper Giljam een vrije trap voor de voe ten stompte van Arjen Pattenier, die eenvoudig kon scoren. In de 47e minuut liet Marco Ketting een mogelijkheid onbenut om de spanning terug te brengen in de wedstrijd. De tweede helft leverde verder weinig kansen meer op. In de slot minuut eindigde een vrije trap van Thomas Groeneveld op de lat, maar dichterbij kwam Bruse Boys niet. Duiveland-Dinteloord 5-1: Dui veland liet op eigen veld weinig heel van Dinteloord. De ploeg van trainer Henk Schouten revan cheerde zich daarmee voor het late puntenverlies tegen SSV'65 (2-2). In de 26e minuut opende Dennie le Comte de score voor de Ooster- landers. Vier minuten later zorgde diezelfde Le Comte ook voor 2-0. In de 40e minuut deden de Bra banders iets terug in de persoon van Erik van de Giessen. Tien mi nuten na rust tilde Marcel Zwager met een fraai stiftje de stand naar 3-1. In de 76e minuut tekende Dennie le Comte met zijn derde treffer van de middag voor 4-1. Na dat Dinteloord-speler Matthijs van de Beek met een rode kaart van het veld was gestuurd bepaald Barry Steenpoorte in de slotmi nuut de eindstand op 5-1. Seolto-VCK 2-1: VCK had zeker een punt verdiend. In de eerste vijftien minuten dicteerde VCK, maar gescoord werd er niet. Uit de eerste de beste aanval van de thuisclub zorgde Jaap van Dam voor 1-0. Een kwartier voor tijd kwam VCK langszij. Uit een vrije trap werkte Merijn Dek de bal in het doel: 1-1. De beslissing viel ze ven minuten voor tijd. De kleinste man van het veld, invaller Ron Hendrikx, kopte Seolto naar 2-1. Oranje Wit-Serooskerke 2-0: Al na vijf minuten opende Gert Zuid geest de score. Na rust was het spel van beide kanten rommelig, al hield Oranje Wit de beste kan sen. Serooskerke-doelman Milad Oghabian verrichte nog een paar goede reddingen. ETTEN-LEUR - Zondag-eersteklasser RCS heeft zich goed hersteld van de nederlaag (2-4 tegen Oss'20) van vorige week. In Etten-Leur was de Walcherse ploeg met 1-3 te sterk voor Internos. Trainer Romeo van Aerde sprak van een verdiende zege: „Wij za ten vanaf minuut één beter in de wedstrijd. Het is alleen jammer dat de eerste goal-zo laat viel, ter wijl we wel de kansen hadden om snel 0-1 te maken." Niet voor het eerst was het Hoes sein Bouzambou die - na ruim een halfuur - de ban brak. De spits scoorde in de laatste veertien (na)competitieduels al zeventien keer en verkeert in grootse vorm. RCS breidde in de slotfase de sco re via Dennis de Nooijer (77e mi nuut) en Alwin van Ham (84) uit naar 0-3. Namens Internos deed Jelle Kore- mans nog wat terug. Hoek-voetballer Geert Bosschaart (links) volgt de verrichtingen van zijn tegenstander. foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72