Jeroen Bleekemolen heeft geen grip ZUINIGE TIJDEN BIJ CITROËN LPG-INSTALLATIE OP VEEL OF EEN TOTAAL MODELLEN INRUILPREMIE Nü LPG-INSTAllATIE CITROËN 40 Maandag 6 oktober 2008 pzc Jeroen Bleekemolen Vennegoor meldt zich af voor Oranje zeist - Jan Vennegoor of Hesse- link heeft zich bij bondscoach Bert van Marwijk afgemeld voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen IJsland en Noorwegen. De spits van Celtic liep zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Ha milton al in de eerste minuut een liesblessure op. Oranje speelt zaterdag in De Kuip tegen IJsland, vier dagen later wacht Noorwegen in Oslo. Eindelijk weer prijs voor Richard Krajicek eindhoven - Tennisser Richard Krajicek heeft zijn eerste titel ge pakt op de Tour of Champions. De 36-jarige Krajicek won in Eind hoven de finale van de Kroaat Go ran Ivanisevic: 7-6 (5) 6-4. Beide oud-professionals wonnen in hun carrière één grandslamtoer- nooi, beiden deden dat op Wim bledon. Krajicek was niet eerder succesvol geweest op het tenniscir- cuit voor voormalige kampioenen. Vinokoerov niet zo maar terug in peloton parijs - De plannen van Aleksandr Vinokoerov om volgend jaar zijn rentree in het profpeloton te ma ken, worden gedwarsboomd door de mondiale wielerbond UCI. De Kazak kreeg vanwege een do- pingvergrijp een milde straf opge legd, een schorsing van één jaar, omdat hij zijn afscheid had aange kondigd. Als de coureur wil terug keren, wordt de schorsing alsnog verlengd tot twee jaar. Steven de Jongh tobt met zijn gezondheid essen - De Nederlandse wielren ner Steven de Jongh ondergaat vandaag een onderzoek in het zie kenhuis om te kijken wat hij man keert. De renner van Quick-Step viel vrijdag in de tweede etappe van Circuit Franco-Beige al na 15 kilometer uit. Volgens zijn ploeg was dat wegens nierproblemen. „Het ging echt niet meer. Ik had heel veel pijn en was erg misse lijk", aldus De Jongh. Raborenner Flecha winnaar Franco-Beige doornik De Spanjaar Juan Anto nio Flecha heeft de rittenkoers Franco-Beige aan zijn erelijst toege voegd. De Raboremmer nam giste ren in de vierde en laatste etappe de leiderstrui over van de Belg Jür- gen Roelandts. Flecha was samen met de Belg Sé- bastien Rosseler ontsnapt uit het peloton. De Quick-Step renner won de sprint. Van Barneveld alleen in finale verslagen dublin - Raymond van Barneveld is er niet in geslaagd het Irish Players Championship op zijn naam te brengen. De Haagse dar ter, die in Dublin zijn rentree maakte na twee maanden rust, ver loor de finale met 1-3 van de 58-ja- rige Engelsman Dennis Priestley. Die had in de kwartfinale ook Jelle Klaasen uitgeschakeld. De Engelse favoriet Phil Taylor ging er in de vierde ronde uit. Nederlander door pech geveld in Grand Prix van Zandvoort. zandvoort - Een verkeerde afstel ling van zijn Ferrari verknalde de sprintrace van Jeroen Bleekemo len. De korte wedstrijd van de Ai Grand Prix, waarin hij teleurstel lend als vierde eindigde, werd ver rassend gewonnen door Maleisië. Later op de middag smaakte het hoofdgerecht galbitter dankzij een mislukte pitstop en een defecte versnellingsbak. Nu was Frankrijk de sterkste. Een prachtige kwalificatiedag, waarin Jeroen Bleekemolen de complete concurrentie op een hoop had gereden, deed menig supporter besluiten om toch maar weer in het oranje naar het circuit van Zandvoort af te reizen. Helaas waren de zondagse weersomstan digheden niet te vergelijken met die van zaterdag.' En dus waren de snelle rondjes die Bleekemolen za terdag op de droge baan had gerea liseerd geen garantie voor succes. Dat bleek direct tijdens de sprintra ce waarin hij van pole mocht ver trekken. Al snel werd duidelijk dat het hem op de kletsnatte baan aan pure snelheid ontbrak. „Geen grip", klonk de uitleg. „En daarbij last van een beslagen vi zier. Dat hielp ook niet echt." Doordat de sprintrace slechts der tig minuten duurde, kon de cou reur uit Aerdenhout de schade nog enigszins beperken. Achter Maleisië, Nieuw-Zeeland en Frank rijk belandde team Nederland nét naast het podium. En dus vertrok Bleekemolen in de hoofdrace (nadat premier Balken ende de coureurs officieel had ver zocht de motoren te starten) van stek vier. Al snel stuurde de Neder lander zijn oranje bolide naar een derde positie. „Ik voelde op dat moment dat winst er in zat", zei de coureur. Een mislukte pitstop later (problemen met het vervan gen van het rechterachterwiel) wa ren de kansen op succes al zo goed als verdampt. Toen Bleekemolen vervolgens ook nog werd gecon fronteerd met koppelingsproble men, besefte hij dat een podium plek er niet meer in zat. Dat de oranje Ferrari ondanks de vele te genslag de race toch nog als vijfde eindigde, was te danken aan de ve le uitvallers. Liefst negen van de zestien starters (Brazilië liet na een crash tijdens de sprintrace de hoofdrace aan zich voorbij gaan) haalden de fi nish niet. De ene glijdpartij was nog spectaculairder dan de andere. Voor de meest indrukwekkende schuiver zorgde Daniël Morad van Libanon. Met nog vier ronden te gaan verloor Morad vlak voor de Tarzanbocht de controle over zijn wagen. Hij nam de Chinese Hol lander Ho-Pin Tung met zich mee het grind in. De crash was het bes te dat het op dat moment leiden de Frankrijk kon overkomen. Loic Duval hoefde slechts drie rondjes in het spoor van de safetycar te blijven om de Al GP van Zand voort op zijn naam te schrijven. De nieuwe C4 vanaf 18.990 Lease 429 SÉkiiJt- C4 Picasso vanaf 24.390 Lease 525 EURO' NCAP www.euroncap.o Vanafprijs is incl. BTW en BPM, oxck verwijderingsbijdrage on kosten rijklaar maken. Leaseprijs éxcl. BTW, Full Sorvico Operational LoaSê oxol. brand- slof, inclusief metallic lak, via Ciüoën Leasing Financiering op basis van 48 mannden, 20.000 km per jaar. Gemiddeld brandstofverbruik 4,5 - 7,4 I/100 km. (Top 13,5 - 22,2) CO, emissie 118-135 g/km. Alle aanbiedingen zijn geldig t/m 31 oklobcr 2008 bij dc aan de actie deelnemende Citroen-verkooppunten. Prijs- on spocificaliewijzlgingoii voorbehouden Afgebeelde mode! kan alwijkon van de slandaardüitvósring. Fleotklanlon zijn uitgesloten van deze aanbieding. Bel 0800 - CITROËN (0800-2487B3S) voor een proefrit of informatie 0! kijk op www.cilroen.nl. Citroen prefereert Total.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42