1 2 I Maandag 6 oktober 2008 PZC wa Mijn ziel is stil tot God mijn Heer, van Hem verwacht ik altijd weer mijn heil, - op Hem toch kan ik bouwen. Ik wankel niet, want Hij staat vast: mijn toevlucht, als het water wast, mijn rots, mijn enige vertrouwen. Psalm 62 1 (berijmd) Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jacobus de Later Ko Serooskerke, t Antwerpen, 7 oktober 1928 4 oktober 2008 Emmeloord: Jan en Rie St. Laurens: Han (in herinnering) en Rie St. Laurens: Bart en Adrie Amemuiden: Joke en Jan Neven en nichten Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", Kamer 21 Sandenburghlaan 2 Veere Correspondentie-adres: Familie J. Dekker-de Later Banjaard 27,4341 LL Arnemuiden Ko ligt opgebaard op zijn kamer in "Nieuw-Sandenburgh", waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dins dag 7 oktober van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 9 oktober om 14.00 uur in de "Petruskerk", Ds. van Wouwestraat te Serooskerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk Verdrietig maar dankbaar dat aan haar lijden een eind is gekomen, delen wij u mede dat na een voor haar moeilijk laatste levensjaar is overleden Gijsbertha Catharina Mei Tante Bep Amsterdam Goes 04-08-1918 04-10-2008 Kloetinge: Jan en Cobie Harinck Sandra en Jan Martijn en Stefan Dick en Jessica Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Terweel" Unit 1 voorde liefdevolle verzorging van tante Bep. Namens tante Bep danken wij een ieder die haar tijdens haar verblijf in "Terweel" zo trouw hebben bezocht. Volgens haar wens is haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, het is vreemd, maar die vergeet je. i Het is je dikwijls ontgaan, je zegt ik ben moe, maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Ivonne Mathilde Stephanie de Milliano-van Haelst weduwe van Cijrille Josephus de Milliano op de leeftijd van 83 jaar. Westdorpe: Ronald de Milliano en Willemien Hoekstra Martine, Anniek en Dieuwke Groningen: Jacqueline de Milliano Breda: Marion de Milliano en Ben Otten Tom, Loes en Bas IJzendijke: Eric de Milliano en Geertje van der Krogt Bart en Stijn IJzendijke, 4 oktober 2008 Correspondentieadres: Zevenhofstedenstraat 9 4515 RK IJzendijke De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 8 oktober om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis op het r.-k. kerkhof. U wordt daarvoor beleefd uitgenodigd. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 't Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Wilt u. indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De kinderen, de poezen Het versgebakken brood Zijn aatidacht voor het kleine Maakte hem groot. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurman Ko de Later Wij wensen de familie veel sterkte toe in de komende tijd. Fam. Eshuis-Bij de Vaate Fam. A.J. Jongepier Fam. N. Jongepier Fam. S. Jongepier Fam. Ottenhof Fam. Walhout J.C. van Winkelen Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons erelid Ko de Later Wij wensen zijn familie veel sterkte in het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Muziekvereniging Eendracht Maakt Macht Alwine van Lavieren- Berrevoets Op 1 oktober 2008 is onze geliefde moeder, (overgroot moeder en schoonmoeder Alwine van Lavieren-Berrevoets in alle rust overleden in Ringwood, Australië, in de leeftijd van 80 jaar. Zij was de zeer geliefde vrouw van Arnoldus Jan van Lavieren(in memoriam) Janny en Damien O'Neil-van Lavieren Jordan en Fennis, Kaelan-jai en Jesse Kate en Paul Olga van Lavieren Anneke en Han Waardenburg-van Lavieren Michael, David en Mark We missen haar. Voor haar vertrek naar Australië woonde Alwine in Zierikzee. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is hét vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van strijd om het leven heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan, delen wij u mede dat thuis rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Pieternella Jacomina Jansen weduwe van Jan Michielsen in de leeftijd van 88 jaar. Vogelwaarde: Rinus Michielsen Ria Michielsen-van de Velde Yolanda en Patrick Chayenne Tashunko Hoek: Jaap Michielsen Janny Michielsen-Knol Bianca en René Meghan Colin Arjan en Jan Senne Temeuzen, 4 oktober 2008 Roden bachstraat 27 Con-espondentieadres: Acaciastraat 8 4581 BL Vogelwaarde Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 teTerneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op dinsdag 7 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 8 oktober om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Flat Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Jou te moeten missen doet ons heel veel pijn. Maar we weten ook dat je nu weer bij opa zal zijn. Bianca en René, Meaghan en Colin Arjan en Jan, Senne Dag lieve Oma flat Rust Zacht Yolanda en Patrick Chayenne Tashunko Wij zijn verdrietig door het veel te vroeg overlijden van Ben van Rijswijk Zijn vriendelijke en rustige uitstraling, zijn positieve instelling en groot doorzettingsvermogen zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Hanneke, Julia en Finn veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Schoonzussen en zwagers van de familie Soethoudt Soms duurt het leven niet lang genoeg en wil je nog zoveel Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van (Ome) Ben van Rijswijk Zijn humor, directheid, warmte en belangstelling zullen wij missen. Hij blijft in onze herinnering, voor ieder van ons op zijn/haar eigen manier. Wij wensen (Tante) Hanneke, Julia en Finn heel veel sterkte. Neven en nichten van de familie Soethoudt De HEERE heeft op Zijn tijd van ons weggenomen, onze zuster, schoonzuster en tante Elizabeth de Bruijn weduwe van Christiaan Verhage in de leeftijd van 83 jaar. Vughl: S. de Bruijn A. de Bruijn-Maljers Middelburg: C. de Bruijn D. de Bruijn-Vogel Middelburg: W. de Bruijn Middelburg: J. de Bruijn 'N. de Bruijn-Kodde Middelburg: J. de Bruijn Neven en nichten Briandlaan 7 Middelburg, 4 oktober 2008 Correspondentieadres: Familie C. de Bruijn Walcherseweg 184,4334 NB Middelburg De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op D.V. donderdag 9 oktober om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van.de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 12