Dlensenlinq.nl wl&j'j&n-iKr- Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken won worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. XX I Zaterdag 4 oktober 2008 PZC be In plaats van kaarten Al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Rein Eversdijk heeft ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Corrie Eversdijk-van Overloop Kinderen en kleinkinderen Kapelle, oktober 2008 In plaats van kaarten Oma is nu bij opa. Ze zijn nu allebei geest. En geesten kunnen nooit meer dood gaan. Dus zijn ze nu voor altijd samen. Tosja Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder en oma Francina Maria Frelier-de Meester betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Groede Lilian en Ruud Heijens-Frelier Tosja Milco Groede, oktober 2008 Troost. Enkele woorden Zoveel warmte bij een groot verlies Het heeft ons goed gedaan, dat zo velen op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Leen Huige Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Maatje Huige-Vroonland Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, oktober 2008 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Anneke Pols-Geelen betuigen wij u onze oprechte dank. C. Pols Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Vlissingen, oktober 2008 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze moeder en oma Dirkje van der Poorte aanwezig was of op een andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Wij danken u hiervoor hartelijk. Elly en Kees Jasperse-Boon Helen en Rens Flipse-Leenheer Vlissingen, 4 oktober 2008 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan dat zovelen meeleefden na het overlijden van onze (schoon)moeder en oma Paula van Opdorp-van Avermaete Wij willen u hiervoor hartelijk danken Kinderen en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jaap Remijn Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u hiervoor hartelijk dank. Koos Remijn-Vroonland Kinderen Kleinkinderen Goes, oktober 2008 In plaats van kaarten Wie in Mij gelooft, zal leven. Vanaf het moment van overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader Joop Verlinde was het medeleven merkbaar. Het is fijn te weten dat loop voor zoveel verschillende mensen iets heeft betekend. Vanwege de overweldigende belangstelling lijkt het ons niet te doen om ieder persoonlijk te schrijven. Vandaar dat we langs deze weg alle familieleden, vrienden, buren, collegavs, gemeenteleden van de PKN (i.w.) te Terneuzen, korfbalvereniging "Luctor", (oud)leerlingen en ouders van "De Springplank" en de "Prins Willem van Oranjeschool". zoveel andere bekenden en zelfs minder bekenden willen bedanken voor hun blijk van medeleven op welke manier dan ook. Dit heeft ons erg goed gedaan. Nogmaals onze oprechte dank. Thea, Esther, Hans en Hannah Terneuzen, oktober 2008 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Jan Wagenaar heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: R.W.H. Wagenaar-Makkinga Middelburg, oktober 2008 04-10-2000 04-10-2008 Anneke - in liefdevolle herinnering - Jaap, Judith Daphne IIIKII&Kliyii! .Ill 9 opzégaienst -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 86