Genieten aan de Rivièra Maya in Mexico! □s LEZERSEMTRA PZC Steun de Mikke met uw gratis proefabonnement! All Inclusive! Hotel Sandos Caracol Beach Resort Spa REIZEN PZC Zaterdag 4 oktober 2008 I 57 Het bekende en populaire Sandos Caracol is omringd door mangroves en natuurlijke lagunes waardoor bet geheel een exotische atmosfeer heeft. Het hagelwit te strand, de gemoedelijke sfeer en het vriendelijke personeel zijn slechts een paar redenen voor een verblijf in dit resort. Maar ook de talrijke faciliteiten en de 24 uur All Inclusive service, maken uw vakan tie compleet. Ideaal voor rustzoekers die toch de gezelligheid van Playa del Carmen in de buurt willen hebben. Direct aan het strand op ca. 20 minuten rijden van het centrum van Playa del Carmen (gratis shuttle bus) en ca. 40 minuten rijden van de luchthaven Cancun. U verblijft in een standaard garden view kamer o.b.v. all inclusive. De sfeervolle standaard kamers zijn voorzien van 2 aparte bedden of 1 kingsize bed, airconditioning, satelliet tv, telefoon, minibar (met frisdrank en water), plafondventilator, kluisje en een badkamer met douche, föhn en toilet. Balkon met zitje. 9-daagse vliegreis Mexico 10 of 14 december 2008 lezersprijs' 1079,- prijs per persoon, o.b.v. twee personen, exclusief administratiekosten 27.50, calamiteitenfonds 2.50 en reis- en annuleringsverzekering. Inclusief Alle maaltijden Snacks Nationale en internationale drankjes Dagelijks activiteitenprogramma Fitness, sauna, stoombad en jacuzzi Niet gemotoriseerde watersporten Meer informatie en boeken Zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties). Om deze aantrekkelijke aanbieding te boeken bel Globe Telefonisch Reisburo telefoonnummer 0900-8482 0,20 p.m.) Reisnummer: CUN102-02 ANVR SGR c»v«mr. Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 0800 - O 231231 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Vandaag, op Werelddierendag, kunt u de natuur een handje helpen door gratis de krant te lezen! Als u voor 5 euro een proefabonnement van drie weken op de PZC neemt, komt dat bedrag volledig ten goede aan vogel- en dierenopvang 'De Mikke'. Na drie weken stopt de bezorging automatisch. Stuur deze bon naar PZC, afd. lezersservice Antwoordnummer 713, 4460 WB Goes (postzegel niet nodig).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57