BELISOL Q JobTrack.nl xwatds da®»®: - Vüten mand LEZERSEHTRA PZC bereikbaarheids - en i instructieverpleegkundige 8o uur per vier weken ergotherapeut/medewerker thuhsorgrentmm 29 uur per week magazijnmedewerker/chauffeur 36 uur per week verzorgenden voor oproep, weekenden en 20 uur per week Kozijnen, deuren en dakkapellen Bi iff II 46 I Zaterdag 4 oktober 2008 PZC Kijk ook op Zorgstroom zoekt een V 'i Zorgstroom zoekt voor het Thuiszorgcentrum Zeeland te Vlissingen eert Zorgstroom zoekt voor Thuiszorg Vlissingen Kijk voor meer informatie op www.zorgstoom.nl of hel met de afdeling HRM, tel. 0118 684 Belisol is al sinds ruim 30 jaar èèn van de marktleiders in verkoop en montage van exclusieve kunststof, aluminium en houten kozijnen, dakkapellen, zonwering en overkappingen. Wij zijn een organisatie waar kwaliteit en een goede dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wegens de toenemende vraag naar onze kwaliteitsproducten zijn wij ter uitbreiding van ons team per direct op zoek naar: Hoofdmonteurs met ervaring in het plaatsen van kozijnen/dakkapellen. Technisch geschoolde assistent monteurs (met doorgroeimogelijkheden). Goed ingewerkte montagcploeg. Ben jij/jullie: - ervaren/bekwaam/technisch geschoold en kun je een goede montage garanderen in zowel nieuwbouw als renovatieprojecten - vertrouwd met kunststof, aluminium en houten kozijnen - bij voorkeur bekend met professionele binnenafwerking - iemand met een drive die wil uitgroeien tot een absolute meerwaarde binnen onze organisatie Wil jij/jullie: - een volledig uitgeruste bestelwagen inclusief GPS en airconditioning per team - werken in een prettige werksfeer met een goede ondersteuning van een bekwame binnendienst - een goed salaris met uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder een premievrij pensioen - een afwisselende en dynamische baan waarin meedenken niet alleen op prijs wordt gesteld maar ook wordt verwacht Zo ja, stuur dan uw uitgebreidde currium Vitae binnen twee weken naar onderstaand adres t.a.v. dhr. W de Pijper. Voor meer informatie kunt u bellen naar 0113-211.811 of bezoek onze internet site www.belisol.com. Belisol Goes, Nobelweg 2-24,4462 GK GOES zonder ervaring gelieve niet te reageren Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Martens B V. is een dynamisch, klantgericnt mi et- en 'ogistiekgericht bedrijf cat industries ondernemingen, overheden en de mariteme secto' een passende oplossing biedt voor al hun p-ob emen op het geb'eo van Milieu, Cleaning en Logistiek. Wegens s.ne e g-oei binnen ons bec'rijf zijn wij op zoe< naar: Junior Planner/ Werkvoorbereider Oe functie: De/e functie bestaat u't inplannen van ons porsonee voer en vaartuigen naar aanleiding van opdrachten var onze klanten met de verantwcordelhkheic voo- et; administratieve afhandeling van de hiermee samenhangende formulierenstroom. Uw profiel Wij vragen lerrar.d met de vo gende eigenschappen: - fanatiek en leergierig. - zelfstandig kunnen werken. - punctueel. - geen 8-5 mentaliteit. - bereidheid tot het volgen van gerichte opleidingen. Telefoniste/ Administratief medewerkster (fulltime) De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het op correcte wijze aannemen van de telefoon en op een juiste manier doorverbinden. Klanten ontvangen, postverwerking en administratieve werkzaamheden in overleg met financiële afdeling. Uw profiel: - MBO-werk en denkniveau. - goede communicatieve vaardigheden. - een goede beheersing van de Nederlandse taal - kennis van MS/office. - efficiënt en punctueel. - een flexibele instelling. - representatief. Laborant De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het op correcte wijze aannemen en verwerken van afvalstoffen en voor de ontvangstanalyse van de voer- en vaartuigen, voor het verrichten van aanvullende analyses op de ontvangstmonsters. U verzorgt de administratie van de verwerkingsprocessen conform Acceptatie en Verwerkingsbeleid en Administratieve Organisatie en Interne Controle. U controleert de transportdocumenten alvorens tot analyseren over te gaan en u houdt zich aan de handhaving van kwaliteits, milieu- en veiligheidsvoorschriften. Uw profiel: - chemische kennis op MBO-niveau. - in bezit van het ADR certificaat. - kennis van relevante veiligheidsinstructies en kwaliteits- en milieuvoorschriften. i woord en geschrift. Operator De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het op correcte wijze aannemen en verwerken van afvalstoffen en voor een correcte procesvoering conform voorschriften. U bent belast met het lossen van de vaar- en voertuigen in overleg en/of samenwerking met schippers en chauffeurs. U verzorgt de administratie van de verwerkingsprocessen conform Acceptatie en Verwerkingsbeleid en Administratieve Organisatie en Interne Controle. U verricht bij processtoring de eerste storingsanalyse, assisteert bij of verricht onderhoudwerkzaamheden. U bewaakt de grondstoffen voor de procesinstallaties en bent mede verantwoordelijk voor alle verwerkingsprocessen. Uw profiel: - in bezit van MBO diploma met aanvullende c - stressbestendig en flexibel. - bereid om in 3-ploegendienst te werken 5 procestechniek. Schipper De functie: Deze functie bestaat uit het, met een inzamelvaartuig innemen, vervoeren en afleveren van afvalstoffen. Uw profiel - in het bezit van een groot vaarbewijs. - bij voorkeur ervaring in bunkering. - in het bezit van radarpatent en ADNR of bereid hiervoor een opleiding te volgen. - stressbestendig en flexibel. Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website www.martenscleaning.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Martens Havenontvangstinstallatie B.V. Spanjeweg 2 (Havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel. 0113-672210 E-mail. lnfo@martenscleaning.nl www.martenscleaning.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Uit de collectie van Serholt. Vilten mand; een stijlvolle variant op een krantenbak maar ook zeer geschikt voor het opbergen van tijdschriften, speelgoed of sjaals. De mand is zwart en van mooie kwaliteit vilt. De afmeting is ca. 32 x 29 x 29 cm. Voor uzelf of voor een stijlvol cadeau! Lezersprïjs 19,99* exclusief verzendkosten 5,95 bestel: op www.pzc.nl/webwinkel BOM VIITEM fVIAMD Hierbij bestel ik(aantal) x vilten mand voor 19,99 per stuk OORLETTERS VOORNAAM OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Nieuwsmedia BV om eenmalig het verschul- igde bedrag af te schrijven. 3ank-/girorekening landtekening ^exclusief verzendkosten 5,95 Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. vilten mand, Postbus 130,8200 AC Lelystad De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is e Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48