De Vlieger r 34 I Zaterdag 4 oktober 2008 PZC wa Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Goedheer in de leeftijd van 88 jaar. Borssele: W.G. Goedheer-Verheijke Nieuwegein: Wim en Betsie Anneke en Pierre Mar ga en Frank Jan-Willem en Jessica J-Ieinkenszand: Gerda en Dick Erik Leo 3 oktober 2008 Weststraat 12 4454 AR Borssele De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 7 oktober om 13.15 uur in Dorpshuis 'Vijverzicht' Plein 3 te Borssele. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Vijverzicht' gelegen heid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager, oom en oudoom Kees Goedheer Oost-Souburg: A. Verheijke (Ambachtsveld) Goes (Ter Weel): J. Verheijke Borssele: N. Verheijke-Schijf Oost-Souburg: J. Verheijke (Ambachtsveld) Heinkenszand: T. Cappon Neven en nichten Borssele, 3 oktober 2008 Dankbaar voor alles wat hij in zijn te korte leven voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Leo Antonius van der Hark -Leo- Wij zullen zijn humorintelligentie, kennis en kunde missen. in de leeftijd van 54 jaar. Zierikzee, Loek van der Hark Henny van der Hark-van 't Hooft Goes, Hi 1de en Willem Leonie Nadieh en Joeri Den Haag, Harry en Isabella Utrecht, 2 oktober 2008 Correspondentieadres: Kokmeeuwstraat 1 4301 WP Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden woensdag 8 oktober, in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de St. Barbara begraafplaats aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. -Liever geen bezoek aan huis- UITVAARTZORG voorheen cw,„G* UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOU WEN-DUIVEL AND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Heden overleed als gevolg van een korte ernstige ziekte Rinus Kievit Rij-instructeur 6 augustus 1940 - f 2 oktober 2008 Hij was een warm, optimistisch mens die genoot van het leven, zijn werk en de mensen om hem heen. Wij verliezen een lieve man, een goede vader en een trotse opa. Carla Richard Kim Andrea t Charlotte Luciënne Leen en Evelijn Faye Vere Margreeth en Tim Donna Moon Joe Ocean Kennedylaan 1 4463 GV Goes Maandag 6 oktober is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Wij willen het leven van Rinus herdenken onder het genot van een glaasje wijn. Dit zal plaatsvinden op dinsdag 7 oktober vanaf 16.00 uur in de Tennishal, Verryn Stuartweg 18 te Goes. Tevens is er dan gelegenheid tot condoleren. Iedereen is welkom. JLij hield van bloemen, maar geen kransen. De familie bedankt dokter Gevaert voor de fijne begeleiding van Rinus. Lieve Papa Rust zacht. Het is goed zo. Wij zijn trots op je. Richard en Kim Wie wil er vechten met de beer? Niemand? De beer heeft gewonnen. Bye Bye Margreeth Lieve opa, Ik ga je heel erg missen. We weten allemaal hoe zwaar het was. Rust zacht, en let vanaf boven maar op ons. Heel veel liefs, Luciënne We zijn intens verdrietig, dat is overleden, mijn ex-man, onze lieve vader en trotse opa Marinus Jan Kievit oud 68 jaar Sarie Andrea t Charlotte Luciënne Leen en Evelijn Faye Vere Margreeth en Tim Donna Joe Goes, 2 oktober 2008 Mijn schoonzoon, onze zwager en oom Rinus Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rinus Kievit Tholen: Greet Hoogedeure-Kievit Piet Hoogedeure Gameren: Janny van der Wal-Kievit Giel van der Wal Yerseke: Jan Kievit Corry Kievit-Sonke Neven en Nichten is overleden. Rinus, bedankt voor de vriendschap. Ma Ed 8c Janny Robin Elise John Yovina Katherine Rica Martin Hetty Wessel-Jan Ron Cisca Joel Ruben Esmee Dennie Mya Samantha Ben Barbara Sam Sara Rinus Kievit Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte met dit verlies. Rust in vrede. Rien, Alice, Bas, Lucia, fam. Bloem, fam. Dessi 25 jaar lang een goede collega en vriend. Dag beste Rinus Wij wensen Carla, Richard, Kim en de rest van de familie veel sterkte toe. Anand Rijschool Op Weg. Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer Zwaar werden de dagen en larig duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden Bedroefd om haar heengaan en dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Bachten Dieke" van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Kuijk-Leunis Nellie weduwe van Jan Kuijk Rotterdam, 20 juli 1915 t Temeuzen, 2 oktober 2008 Terneuzen: Riet Jansen-Kuijk Wim Jansen Terneuzen: Aector Kuijk Willy Kuijk-Fransbergen Terneuzen: Bep Meijer-Kuijk Jan Meijer Terneuzen: Ineke Harms-Kuijk Anton Harms Terneuzen: Joke de Bruijn-Kuijk Anton de Bruijn Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stuvesande 566 4532 ML Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma op haar kamer in "Bachten Dieke", kamer 109, te Terneuzen, op maandag 6 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 oktober om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de hal van bovengenoemd crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze' aankondiging als zodanig beschouwen. Rust zacht, lieve oma We zullen je missen. Willem Jan en Isabel, Ma.tt.ice Viola en Ron, Kyoso Jan en Liesbeth, Roanne, Raoul. Ray Evert en Caroline, Carmen, Sven Bianca en Mare, Denice Angela en Walther Joan, Edwin Petra en Eric, Bart, Tim Ingrid en Jan, Stefan Robert en Katleen, Remco, Quincy Jolanda, Ludwig

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36