t-amiiieosricr Colofon Familieberichten OVERTOOM-GROEN Genomineerd voor twéé International Funeral Awards (de Oscar va n de u - Beste service - Professionaliteit 32 I Zaterdag 4 oktober 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail ozcfamiliebenchten@weaenernieuwsrnedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Werp uw zorg op den Heere, en Hij zal u onderhouden Psalm 55:23a Op D.V. donderdag 9 oktober 2008 hopen onze geliefde ouders en grootouders Jaap Walhout Suus Walhout-Verhelst 50 jaar getrouwd te zijn. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wil sparen is de wens van de kinderen en kleinkinderen. Jaap en Lian Annie en Dick Lia en Adrie Anja en Krijn Ina Evelien en Willem en kleinkinderen Hogendijk 29,4538 BB Temeuzen Hartelijk dank voor de zeer vele felicitaties in welke vorm dan ook bij ons 50-jarig huwelijk. Chris Coomans en Diny Coomans-Trieller Jacob waarom jij je leven was zo kort je kon nog zoveel doen rust zacht Jacob (ome) Eddy (tante) Ria Helen Desiree Wim Destiny Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker Jacob van der Craats Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jacob van der Craats vader van onze D2 pupil Jordi. Wij wensen Jordi, Michelle en familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur Jeugdvoetbal Axel Breed samenwerkingsverband voetbalverenigingen A.Z.V.V. en V.V. Axel Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud collega, hoofd zorg Liza Dieleman-Verstraeten Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Namens allen die wonen en werken in Zorgcentrum Bachten Dieke Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinne ringen en alles wat hij voor ons heeft betekend en heeft gedaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vader, schoonvader en onze opa Jacob Jacobus van Dienst sinds 12 mei 1989 weduwnaar van Johanna van Dienst-Muste in de leeftijd van ruim 96 jaar. Reiny en Adrie Fierens-van Dienst facco en Marleen en kinderen Sandra en Jimmy 2 oktober 2008 Steenovenseweg 6 4301 RJ Zierikzee Maandag 6 oktober om 14.00 uur zal er een korte samen komst gehouden worden in de aula van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voorafgaand aan de samenkomst is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemde aula. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame vader, opa, overgrootopa en mijn vriend Gerrit Peter van Eerten weduwnaar van Hermina Johanna de Weerdt in de leeftijd van 93 jaar. Kloetinge: Dini Kole-van Eerten Ronnie Kole f Goes: Ronald en Elly, Dorine Kapelle: Eric en Petra, Rick, Esmée Kapelle: Christine en Rinus, Vera, Romie, Harmen Breda: Peter en Hanneke, Valentijn, Florian, Kathelijne Goes: Gert van Eerten Ria van Eerten-Brusket 's-Gravenpolder: Sigrid en Harold, Loïs Goes: Jessica, Lizzie Yerseke: Corrie Schipper-van Boven Goes, 2 oktober 2008 Correspondentieadres: Hemstraat 5 4481 BL Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 5 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Ook is er gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 oktober van 13.30 tot 13.45 uur in de aula van crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op dinsdag 7 oktober om 13.45 uur in bovengenoemd crematorium. Na de plechtig heid kunt u ons condoleren en ontmoeten in de condoleance ruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Liesbeth en Maria Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. "ons clubje" Ruud, Marjan, Monique Wil, Vivianne, Riet en Marjan Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Gijsbert Elderhorst zoon van onze teamleider Liesbeth Maas. Wij wensen Liesbeth, Maria en de familie heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Annie Joosse, locatiemanager SVRZ/t Gasthuis en Vliedberg Collega's, cliënten en vrijwilligers van 't Gasthuis, centrum voor zorg en reactivering Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Gijsbert zoon van onze collega en teamleider Liesbeth Maas. Lieve Liesbeth en Maria, wij leven met jullie mee en denken aan jullie. Heel veel sterkte met dit grote verlies. Collega's, cliënten en vrijwilligers van afdeling Watertoren in 't Gasthuis Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestredendoor onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en maatje, onze bezorgde vader en opa Harm Elderman in de leeftijd van 65 jaar. Marga Rineke en Maurice Danielle Michelle Angela Jolanda en Richard Nathalie Sharon 3 oktober 2008 Dillenburglaan 57,4461 TK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 8 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in de 24-uurs familiekamer van rouw centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 13.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoléanceruimte van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar huisarts Schruer voor de goede zorgen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Harm Elderman Ridderkerk: G. Faber-Elderman Veendam: B. en R. Kruizinga Lewedorp: K. Elderman Neven en nichten Wij wensen Marga en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Verdrietig hebben wij vernomen dat Pim Gernler vader van onze fietsvrienden Jelle en Marjolein is overleden. Wij wensen hen, en verdere familie veel sterkte in het verwerken van dit grote verlies. T.C. Niks in 't Padje Met grote droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd en oudste verenigingslid Pim Gernler Als zeer betrokken lid van het eerste uur is Pim van grote waarde geweest voor onze golfvereniging. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote E. Gernler en zijn kinderen. Leden, personeel en bestuur van Golfvereniging Reymerswael Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dillenburglaan 63, Goes Tel: 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34