openen informatiecentrum A fl9f1 uit E83 mm* Niet vergeten: vandaag Leolux show met Hugo de Ruijter Hoedenatelier Jackie Habets in Sinnenüit Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 www.binnenuit.nl www.steendijk.nl www.goesemeer.nl Onderscheiding voor inzet voor dierenwelzijn Koffieconcert in Ter Reede Meisje (17) opgepakt wegens spuiten graffiti Vinger verbrijzeld bij ongeluk op bedrijf Nachtelijke afsluiting Oosterscheldekering Ruiten vernield van auto's in Middelburg Wpzc Zaterdag 4 oktober 2008 31 faest,i Wisselend assortiment Veilig betalen ..4, Betaalgemak BEZORGING IN HEEL NEDERLAND STEENDIJK MAKELAAR TAXATEUR OG Als het gaat om exclusief onroerend goed! STEENDIJK makelaar taxateur o.g. Kantoorlocatie: De Goese Watertoren 's Gravenpolderseweg 1d 4462 CC Goes Tel. 0113-219445 06-53863250 nvm maarssen - Voor zijn baanbreken de werk als onderzoeker en belan genbehartiger voor dierenwelzijn is de Middelburger Ko Minder- houd (69) gisteren benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Minderhoud is dierenarts geweest en heeft belangrijke bijdrages gele verd via werkgroepen, commissies en (Europese) koepelorganisaties voor diergeneeskunde, dierenwel zijn, volksgezondheid en voedsel veiligheid. Bovendien heeft hij di verse bestuursfuncties vervuld bij onder meer de Koninklijke Neder landse Maatschappij voor Dierge neeskunde. Tijdens de algemene vergadering van die organisatie is hij gisteren onderscheiden. Min derhoud ontving de onderschei ding uit handen van burgemeester Koos Schouwenaar, die speciaal daarvoor naar Maarssen was ge reisd. vlissingen - Marina Eckhardt en Monty van Belzen geven zondag 5 oktober in het atrium van Ter Ree- de in Vlissingen een koffieconcert. Het duo, Follie a Deus, speelt mandoline en accordeon. Het brengt een gevarieerd aanbod van tango's, Zuid-Europese en Russi sche volksmuziek, maar ook musi cal- en filmmelodieën. Het concert in het verzorgingshuis begint om 15.00 uur. middelburg - De politie heeft gis termiddag een zeventienjarig meis je uit Middelburg aangehouden omdat ze verdacht wordt van het aanbrengen van graffiti. Volgens de politie is uit onderzoek geble ken dat de Middelburgse tientallen keren een 'tag' (een soort graffiti- handtekening) heeft geplaatst op lantaarnpalen, in tunnels en op muren. Het totale schadebedrag is nog niet bekend. Het meisje is naar bureau Halt doorverwezen. kapelle - De vingertop van een 57-jarige Pool raakte gisterenmid dag rond tien voor twee verbrij zeld bij een ongeluk. Dat gebeurde toen hij een vastgelo pen machine aan de praat probeer de te krijgen bij het bedrijf aan de Dijkwelseweg, waar hij werkt. Hij kwam met een vinger klem te zit ten. Nadat hij bevrijd was beek dat zijn vingertopje verbrijzeld was. Hij is naar het ziekenhuis ver voerd. goes - De Oosterscheldekering is donderdag vanaf 19.30 uur tot vrij dagochtend 6.00 uur afgesloten. Het verkeer in beide richtingen wordt omgeleid via de Zeeland- brug. De omleidingen worden aan gegeven met gele borden. Rijkswa terstaat schat de extra reistijd op dertig minuten. Bij slecht weer wordt het werk uitgesteld. Op de kering worden de voegen vervan gen en de rijbaan wordt heringe richt. middelburg - In Middelburg zijn in de nacht van de donderdag op vrijdag de ruiten van zeker acht au to's vernield. Ze stonden gepar keerd aan de Noordsingel, Bleek, Veersesingel, Molenwater en T. Brandsmakwartier. Volgens de politie is het niet be kend of er na de vernielingen ook spullen uit de auto's zijn gehaald. De politie had gisteren acht aangif tes binnengekregen van vernielde autoruiten. het gebied waar de Kombinatie Uitvoering N57 (Strukton Civiel Projecten en foto Lex de Meester Op de vloer van het N57 informatiecentrum ligt een enorme luchtfoto van Rasenberg Infra) aan het werk is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 33