Lid Raad van Commissarissen m/v Ziekenhuis Walcheren 22 Zaterdag 4 oktober 2008 PZC WOONSTICHTING HULST Woonstichting Hulst is een corporatie die werkzaam is in de kern Hulst. Zij streeft naar een actief en slagvaardig functioneren op het gebied van sociale huisvesting en naar een maatschappelijke betrokkenheid bij de gemeenschap in Hulst. In verband met het reglementair aftreden van een lid van de Raad van Commissarissen van Woonstichting Hulst ontstaat per 1 januari 2009 een vacature. Woonstichting Hulst zoekt daardoor een: Taak: De Raad van Commissarissen houdt toezicht op het functioneren en adviseert het bestuur van Woonstichting Hulst. De Raad ziet toe op de prestaties van de corporatie in haar geheel. De Raad bestaat uit maximaal vijf leden. Zij vergaderen tenminste 7 maal per jaar. Daarnaast worden regionale en landelijke bijeenkomsten bijgewoond. De zittingsperiode is vier jaar en een commissaris kan zich tweemaal herkiesbaar stellen. Profiel De kandidaat dient te voldoen aan het volgende profiel: - aantoonbare interesse in volkshuisvesting, welzijn, zorg en veiligheid - kennis van sociale verhoudingen - woonachtig in de gemeente Hulst en beschikt over een relevant netwerk - bestuurlijke ervaring noodzakelijk Informatie kunt u inwinnen bij de directeur - bestuurder dhr. J. Valckx. Hij is zowel telefonisch bereikbaar (0114-372525) als per mail (jvalckx@wshulst.nl.). Tevens kunt u zich informeren via de website www.wshulst.nl Procedure: de Raad beoordeelt de binnengekomen reacties, daarna zal een oriënterend gesprek plaatsvinden met de geselecteerden. Wij streven-naar een afronding per medio november. Schriftelijke reacties kunt u voor 16 oktober 2008 zenden aan: Raad van Commissarissen - Woonstichting Hulst - Postbus 147 - 4560 AC Hulst. Op de envelop vermelden: Vacature Raad De Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren hebben hun diensten Personeel Organisatie, Finance Control en Bestuursonder- steuning samengebracht in de Stichting samenwerking onder steunende diensten Zeeuwse Ziekenhuizen. Deze stichting vormt het ge meenschappelijk servicecen trum voor beide ziekenhuizen en verleent haar diensten onder de werknaam ServiZZ. Voor de afdeling Techniek (locatie Goes) zoeken wij per direct een enthousiaste: Civieltechnisch vakspecialist MA/ Wij zoeken een civieltechnisch vakspecialist richting elektrotech niek met als specialisatie meet- en regeltechniek, communicatie-, data- en beveiligingsinstallaties. U bent verantwoordelijk voor het (preventieve) onderhoud aan civieltechnische apparatuur en installaties in het ziekenhuis. U beschikt over mbo werk- en denkniveau richting elektrotechnische installaties of communicatie-installaties en enkele jaren relevante werkervaring in het vakgebied. U bent analytisch, zelfstandig, klantgericht en initiatiefrijk.Tevens bent u in het bezit van rijbewijs B en vanwege storingsdiensten bent u woonachtig of bereid te verhuizen naar de omgeving Goes (maximale reisafstand van 15 minuten). Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 36 uur per week voor de duur van één jaar. Daarna bestaat de mogelijkheid tot omzetting naar onbepaalde tijd. Wij bieden een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij de heer J. Wilbrink (teamleider techniek) op telefoonnummer (0113) 23 45 16. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 08.43 vóór 17 oktober 2008, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, "bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres: solliciteren.goes@zzlnd.nl. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN Secretaresse commissaris van de Koningin vacaturenummer 1.31.08 Secretaresse gedeputeerde vacaturenummer 1.25.08, 70% deeltijdbetrekking Voor beide vacatures geldt datje samen met collega's, in teamverband, de secretariële ondersteuning verzorgt. De eerste vacature is hierbij specifiek gericht op ondersteuning voor de commissaris van de Koningin, de tweede vacature is gericht op ondersteuning van de gedeputeerden. De werkzaamheden van beide secretariaten vinden plaats in een buitengewoon drukke en dynamische werkomgeving die zware eisen stelt aan de secretariële ondersteuning, Van groot belang hierbij is dat je het overzicht op het werk weet te houden en dat je stressbestendig bent. De secretariële ondersteuning bestaat-onder meer uit het bijhouden van de agenda's, het beantwoorden van de telefoon, het organiseren en/of voorbereiden van vergaderingen, het bijeenzoeken van vergader stukken, het (op)volgen van besluiten en het archiveren van stukken. Heb je een passende secretariële opleiding voltooid en beschik je over aantoonbare, meerjarige werkervaring als directiesecretaresse, dan ben je voor ons een interessante kandidaat. Inlichtingen: Erik van Bostelen, tel. (0118) 63 18 45. ZEE Beleidsmedewerker collectief vervoer vacaturenummer 3.10.08 De provincie Zeeland is opdrachtgever voor het stads- en streekvervoer. De taken die daarbij horen worden uitgevoerd door een team van 3 beleids-medewerkers, waar nu een vacature komt. In grote lijnen gaat het om het vormgeven en uitvoeren van het OV-beleid, het beheren/managen van de OV-concessies, het adviseren aan het provinciaal bestuur en het overleg met andere overheden. De precieze taakverdeling wordt in overleg met de beide collega's vastgesteld. Onderdelen van de functie zijn in ieder geval het (meewerken aan het) ontwikkelen van een nieuwe visie op openbaar vervoer, de invoering van de OV-chipkaart, een nieuw tarievenstelsel, het ontwikkelen en uitvoeren van experimenten en het beoordelen van dienstregelingen. Inlichtingen: Wim Meijer, tel. (0118) 63 1-6 59 of Ferry Chervet, tel. (0118) 63 16 44. Stuur vóór 21 oktober a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.zeeland.nl Acquisitie wordt met op prijs gesteld Provincie Zeeland LAND E N MENSEN Kijk ook op (QJobTrack.nl De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22